Facebook Ticker, стрічки кожного вподобання в режимі реального часу, більше немає

facebook історії на робочому столі перевірені знак Panithan Fakseemuang / 123RF Facebook ускладнює розуміння того, що сподобалося вашим друзям і коментують саме цієї хвилини - нещодавно цік-стрічка приєдналася до списку додаткових функцій Facebook. Представник Facebook підтвердив через довідковий форум минулого тижня, що тикер, який показував активність друзів у режимі реального часу від оновлення статусу до вподобань та коментарів, був видалений після того, як користувачі почали запитувати, де ця опція.

Позначка Facebook, показана вище в оригінальному дизайні 2011 року, показала список кожного оновлення статусу "подобається", коментар та статус.

Бірка приблизно стара як алгоритми Facebook, які визначають, який вміст ви бачите першим. Інструмент запущений ще в 2011 році як альтернатива алгоритмам стрічок новин у режимі реального часу. Поки стрічка вибирає найпопулярніші новини на основі минулих оцінок "подобається" та інших даних, тікер показував усе, як це сталося, включаючи не лише оновлення статусу, але й оцінки "подобається" та коментарі до інших публікацій.

Хоча Facebook нещодавно підтвердив, що ця функція отримала сокиру, користувачі повідомляли про відсутність інструменту протягом декількох тижнів до цього. Здається, платформа спочатку тестувала стрічку без тикерів, або, можливо, просто поступово видалила цю функцію.

Рішення Facebook видалити функцію, ймовірно, не було примхою - платформа протестувала видалення трекера в режимі реального часу в 2013 році, створюючи паніку (або в деяких випадках хвилювання), коли ця функція була частиною відключення. Facebook повернув цю функцію після тимчасового відключення.

Видалення тикера викликає неоднакові реакції у користувачів Facebook. Багато людей на довідкових форумах Facebook повідомляють, що вони часто використовували цей інструмент, і їм сподобалось мати можливість як алгоритмічної стрічки, так і опції в режимі реального часу. Інші мають різні назви функції, включаючи "стріп-лізу", оскільки інструмент включає не лише оновлення статусу, але й всю діяльність на платформі.

Без бірки, права бічна панель Facebook у браузерах для настільних комп'ютерів розділена на різні розділи, вгорі - Історії, за якими йдуть запрошені події, актуальні теми, Миттєві ігри та список епізодів (якщо ви дотримуєтеся яких) як частина нового Facebook наполягати на оригінальному відеовмісті. І звичайно, деякі оголошення.

Отримавши лише однорядкову відповідь на довідковому форумі, яка підтверджує, що тікер більше не доступний, незрозуміло, чому Facebook вирішив видалити цю функцію. Користувачі раніше могли видалити біржу з бічної панелі, а потім знову ввімкнути її пізніше, якщо передумали.

Останні повідомлення