Як стати кращим у Fortnite

Fortnite це одна з найпопулярніших ігор у світі, і, маючи базу гравців у сотні мільйонів, конкуренція не є жорсткою. Той факт, що титул є стовпом електронного спортивного співтовариства, також не допомагає цьому, а також не стримує привабливість гри для гравців усіх рівнів кваліфікації (включаючи вашого 8-річного племінника). Не шкодуйте, однак, ми тут, щоб надати декілька порад щодо оптимізації ваших налаштувань, збереження зосередженості та досягнення бажаного Victory Royale. Перевершити своїх опонентів ніколи не було простіше.

Подальше читання

  • Що Fortnite?
  • Як змінити ім’я Fortnite
  • Як грати в Fortnite на Mac

Знайдіть зручні налаштування управління

Ця порада не стосується Fortnite, але це перше, що ви захочете налаштувати, перш ніж прогресувати далі. Fortnite пропонує гравцям смішний контроль над своїм, ну, контролем. Перейдіть до розділу «Гра» в меню «Налаштування», і ви побачите кілька налаштувань, які можна налаштувати. Можливо, вам захочеться пограти з наступним:

  • Чутливість миші
  • Миша ADS Чутливість
  • Чутливість миші

Якщо ви консольний програвач - або гравець на ПК, який використовує контролер, натомість налаштуйте їх:

  • Чутливість контролера X
  • Чутливість контролера Y
  • Чутливість ADS контролера
  • Чутливість контролера

Налаштовуйте їх, поки не знайдете чогось, що вам зручно. Є також десятки посібників, написаних професійними гравцями, тому ви можете спробувати імітувати їх налаштування. Тільки пам’ятайте - зрештою, це все про те, що найкраще працює з вашими вміннями. Також немає нічого поганого в налаштуванні цих налаштувань, якщо ви вважаєте, що ваші навички вдосконалюються і вважаєте, що ви отримаєте вигоду від підвищеної чутливості.

Вивчайте професійних геймерів

Недостатньо просто спостерігати за іншими гравцями на Twitch або Mixer. Натомість активно їх вивчайте. Запитайте себе: "Чому вони взяли цю зброю?" або "Чому вони будують цю споруду в цьому місці?" У дії гравців високого рівня є багато нюансів, і якщо ви не будете активно вивчати їх гру, ви пропустите багато деталей.

Вивчивши найкращих гравців, спробуйте повторити їхній геймплей для себе. Якщо ви виявите, що він не працює належним чином, або вам просто не подобається такий стиль гри, спробуйте переглянути інший стример. Тримайте цей шаблон, поки не знайдете шаблон, який ви хочете засвоїти.

Потренуйтеся в будівельних конструкціях

Fortnite тиждень 4 виклики fortnite голову помідора

Незалежно від того, на якій стратегії ви зупинитесь, вам потрібно буде відточити свої будівельні навички, якщо ви хочете зачепити Королівство перемоги. Ми широко висвітлювали це в іншому посібнику, але все зводиться до “навмисної практики”. Це не означає випадково викидати ту саму дурманну структуру за кругом, а насправді вчитися на своїх помилках.

У вас є проблеми зі швидким будівництвом? Спробуйте попрацювати над ручною спритністю, щоб ви могли поставити стіни неймовірним темпом. Ви створюєте притулок у непарних місцях? З’ясуйте, як уриваються ваші опоненти, і вживайте заходів, щоб це виправити. Існує дуже багато речей, які гравці можуть зробити неправильно, коли справа доходить до будівництва, тому важливо з’ясувати, що створює найбільшу проблему, а потім розглянути конкретну проблему.

Однією з найпоширеніших помилок, які роблять люди, є насправді будівництво теж багато. Оскільки шторм буде постійно на вас наближатися, не витрачайте дорогоцінні ресурси на початку туру. Найкраще почекати і будувати, поки це не стане абсолютно необхідним. В іншому випадку вам доведеться викритися і піти збирати більше матеріалів прямо в запалі бою.

Потренуйтеся в прицілюванні з найкращою зброєю

Fortnite Глава 2

Останній крок до вдосконалення вашого Fortnite Навички є одними з найбільш нудних і вимагають сотень годин практики. Поліпшення цілі не відбувається за одну ніч - навіть найкращим гравцям знадобляться роки, щоб освоїти свою техніку прицілювання. Однак є один спосіб пришвидшити процес, і це вправляючись із відповідною зброєю.

Хоча кожна зброя не така унікальна, як у Counter Strike: Global Offensive - де гравці прискіпливо вивчають схеми віддачі різних гвинтівок - у кожній рушниці все ще є трохи нюансів Fortnite. M16 - звичайна зброя, з якою ви зустрінетеся під час раунду, тому вона є однією з перших, яку ви повинні спробувати освоїти. Кулі починають поширюватися, коли ви вражаєте далекобійні цілі, і навчитися правильно натискати на курок при стрільбі є ключовим фактором для заподіяння значної шкоди.

Коли ви вирішили M16, перейдіть до тактичної рушниці. Запам’ятайте, скільки часу проходить між кожним пострілом і діапазоном точності. Дізнайтеся, як швидко швидко перемикатися між двома різними рушницями.

Однією з найсильніших видів зброї в грі є СКАР, і її вам потрібно буде опанувати, якщо ви сподіваєтесь грати на найвищих рівнях. Він працює так само, як і M16, але має власний набір примх. Крім того, його важко знайти, оскільки це виключно епічна або легендарна зброя. Отримавши це в руки, обов’язково зробіть це з урахуванням. Інакше може пройти деякий час, перш ніж ви побачите його знову.

Поліпшення ваших навичок Fortnite вимагає часу

Fortnite Глава 2

Ставати кращим Fortnite Гравець вимагає багато кропіткої роботи і терпіння. Коли ви знайдете зручні налаштування, легше прогресувати. На цьому етапі ви можете спробувати відтворити стилі гри вашого улюбленого стримера. Вдосконалення своїх будівельних та цільових навичок - це довгострокове завдання. Стеля навичок, здавалося б, безмежна. Fortnite також постійно отримує оновлення. Тож обов’язково слідкуйте за будь-якою новою зброєю або місцями, які потрапляють у гру. Таким чином, ви дізнаєтесь, чи не з’явилося щось надзвичайне. Epic також дозволяє гравцям ділитися творчими картами через островні коди. Перехід до креативних карт корисний, якщо ви коли-небудь починаєте нудьгувати з базовою грою. Ви все ще зможете відпрацьовувати свої навички прицілювання, тому будете продовжувати вдосконалюватися. Побачити гру з нового погляду теж завжди корисно.

Неможливо піднятися в ряди Fortnite не вкладаючи жодної роботи. Тим не менш, якщо ви вирішили проблему, вам просто потрібна стратегія, яку ми виклали тут. Ну, це, і кілька годин вільного часу. Трохи пишності та рішучості теж допомагає - особливо коли ви дізнаєтесь, що гравець, який домінує в грі, удвічі менший за ваш вік.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found