Як скинути ехо-точку

Ми проводимо багато часу, розмовляючи з нашими колонками Echo Dot. Незалежно від того, чи вони виконують функції головного розумного будинку, чи всебічного чудового голосового помічника, ми повідомляємо Alexa свої особисті уподобання та інформацію. Коли настає час позбутися точки, дуже важливо повернути колонку до заводських налаштувань. Чому? Ви не хочете, щоб усі ваші приватні дані залишалися разом із вашою Echo Dot.

Видалити вашу особисту інформацію легко, і ми готові вас провести цей процес. Ось короткий посібник з того, як правильно скинути Echo Dot, щоб ви могли спокійно продати його, продати або передати наступному власнику.

Як відновити заводські налаштування точки ехо

Amazon Echo Dot Грег Момберт / Цифрові тенденції

Крок 1: Скасуйте реєстрацію вашої точки відлуння

Якщо ви позбавляєтеся від точки, перше, що вам потрібно буде скасувати реєстрацію пристрою з вашого облікового запису Alexa. Для цього перейдіть у програму Alexa і натисніть на Налаштування >Налаштування пристрою > клацніть на конкретну Ехо-крапку, яку ви хочете скасувати,> натисніть Скасувати реєстрацію.

Коли ви скасовуєте реєстрацію своєї точки, це видаляє пристрій з вашого облікового запису Amazon, і точка потім може бути зареєстрована в новому обліковому записі Amazon.

Ще один спосіб зняття з реєстрації

Якщо ви бажаєте скористатися комп’ютером для скасування реєстрації точки, у вас є також така можливість. По-перше, вам потрібно буде запустити веб-браузер і перейти на amazon.com. Якщо ви ще не ввійшли у свій обліковий запис Amazon, спочатку захочете це зробити.

Далі натисніть Облікові записи та посилання > прокрутіть вниз до Цифровий вміст та пристроїв>Керуйте вмістом та пристроями. Угорі наступної сторінки натисніть Пристрої. Ви побачите галерею всіх пристроїв Amazon, які зараз зареєстровані для вас.

Клацніть на точку, яку потрібно скинути, прокрутіть вниз і натисніть Скасувати реєстрацію. Тут також є можливість стерти ваші аудіозаписи з Echo Dot.

Крок 2: Скиньте свою точку відлуння

Перше покоління

Якщо у вас є Echo Dot першого покоління, вам потрібна скріпка або шпилька. За допомогою скріпки натисніть і утримуйте кнопку скинути (розташована в основі пристрою), доки пристрій не вимкнеться та не ввімкнеться знову. Світлове кільце має стати помаранчевим, і пристрій перейде в режим налаштування. Після завершення цього процесу ваша крапка першого покоління скидається.

Друге покоління

Для крапок другого покоління потрібно натиснути та утримувати Мікрофон вимкнено і Зменшення гучності кнопки одночасно протягом приблизно двадцяти секунд. Світлове кільце повинно стати помаранчевим, і пристрій перейде в режим налаштування. Це означає, що ваш скидання було успішним.

Третє покоління

Якщо у вас є Echo Dot третього покоління, процес простий. Вам просто потрібно натиснути і утримувати дії кнопку протягом приблизно тридцяти секунд. Потім світлове кільце має стати помаранчевим, а це означає, що пристрій перейшов у режим налаштування. На жаль, ваше скидання завершено.

Торгуйте своєю старою Echo Dot

Echo Dot

Торговий магазин Amazon приймає деякі пристрої Echo. Ви можете отримати до 5 доларів як для третього покоління Echo Dot, так і для дитячого видання Echo Dot. Крім того, Amazon пропонує бонус 25% на будь-який новий кваліфікований пристрій Echo.

Продаю свою стару Echo Dot

Можливо, ви отримали кілька забагато «ехо-точок» під час канікул, а у вас є додаткова, яка валяється? Або, можливо, ви вирішили перейти на Google Home? Якщо ви хочете просто повністю позбутися свого пристрою, є кілька місць, де ви можете продати свою стару Echo Dot в Інтернеті. Хорошим варіантом є сайти, де ви можете купувати та продавати такі технології, як Swappa, а також аукціонні сайти, такі як eBay або сайти з продажу дворів та програми, такі як Letgo. На Swappa Dot третього покоління зазвичай продається десь в діапазоні від 24 до 28 доларів.

Якщо продаж або торгівля вашою старою Dot вас не влаштовує, ви також можете подарувати свій пристрій такому магазину, як Goodwill. Можливо, ви зможете використовувати справедливу ринкову вартість пристрою як списання податку, що може бути корисним протягом податкового сезону.

Останні повідомлення