Як заощадити час автономної роботи на вашому смартфоні

У наші дні ми працюємо на своїх телефонах як ніколи, а це означає, що як ніколи важливо, тримати наші батареї повністю зарядженими. Але не завжди легко бути в межах зарядного пристрою, тому економія заряду акумулятора може позбавити вас від того, як ваш телефон гине, коли вам це потрібно.

Якщо ви хочете зберегти сік, є кілька речей, які ви можете зробити, щоб акумулятор так швидко не розрядився. У цій статті ми розглянемо всі необхідні кроки, які сьогодні потрібно виконати, щоб збільшити час автономної роботи.

Не дозволяйте батареї померти

Акумулятор смартфона

Намагайтеся тримати батареї зарядженими в середньому на 50% або більшу частину часу - принаймні десь від 40% до 80% - щоб зберегти оптимальний термін служби. Незважаючи на те, що ваш зарядний пристрій може керувати електронним входом, щоб запобігти пошкодженню, ви повинні відключити телефон, коли потужність досягне 100%, і, якщо це можливо, уникати нічної зарядки.

Періодичні заряди протягом дня ефективніше зберігають загальний термін служби акумулятора, ніж дозволяють розряджатися до нуля та заряджати до 100%. Не всі акумулятори однакові, і різні батареї реагують на різні графіки зарядки, але одне можна сказати точно: усі батареї з часом розкладуться. Також краще не дозволяти акумулятору повністю розряджатися занадто часто, тому намагайтеся заряджати його до того, як він розрядиться занадто низько. Заряджаючи його, обов’язково використовуйте адаптер, що входить до комплекту, та підключайте його до розетки, а не комп’ютера чи USB-адаптера автомобіля.

Режим польоту - друг вашого акумулятора

Режим польоту відключає всі радіосигнали до вашого телефону та з нього, зупиняючи електронну пошту, повідомлення, телефонні дзвінки, з'єднання Wi-Fi та Bluetooth. Це може зробити життя незручним для людей, які звикли бути постійно зв’язаними, але це чудова допомога в економії заряду, коли немає де зарядитися. Проведіть пальцем по панелі швидких налаштувань Android і торкніться, щоб увімкнути Режим "у літаку. На iPhone він доступний як перемикач у межах Налаштування. Щоб зупинити такий широкий розрив, ви можете окремо відключити Bluetooth, Wi-Fi, GPS та NFC, якщо ви ними не користуєтеся. Зверніть увагу, що якщо ви також носите годинник Apple Watch або годинник, сумісний з Android, вам знадобиться Wi-Fi або Bluetooth, щоб деякі функції годинників працювали належним чином.

Оновіть свої програми та почистіть будинок

Список програм із оновленнями на знімку екрана магазину Google PlayЗнімок екрана домашньої сторінки додатка Google Play Маркет

Як тільки ви побачите, що програма випустила оновлення, перейдіть на нього, тому що це допоможе підтримувати ваш акумулятор. Розробники періодично оновлюють свої програми, і одна з причин полягає в оптимізації пам’яті та часу автономної роботи пристрою. Такі оновлення часто позначаються як виправлення помилок у примітках до оновлення в додатку або в Google Play Store. Можливо, вони не бризкі та не впливають на нові функції, але вони допоможуть підтримувати акумулятор смартфона в належному стані.

Тримайте телефон у порядку та в курсі лише тих програм, які вам потрібні та використовуються. Ваш телефон не є місцем для сентиментального ставлення до старих фаворитів. Якщо ви їх не використовуєте, втрачайте їх. У кожному додатку, який займає на телефоні зайву пропускну здатність, у фоновому режимі може працювати режим розряджання акумулятора. Ви можете налаштувати свій смартфон на автоматичне оновлення програм, або ви можете обробляти оновлення вручну. Вручну краще для збереження часу автономної роботи.

Використовуйте темні шпалери

Темні шпалери

Більшість людей люблять шпалери, особливо анімовані - це одна з найцікавіших частин телефону. Але це задоволення від перегляду відбувається за рахунок вашого акумулятора. На пристроях Android з дисплеями AMOLED чорні або темні шпалери економить час автономної роботи, оскільки екран використовує енергію для підсвічування лише кольорових пікселів. Чорні пікселі не світяться, і для збереження зображення потрібно менше енергії. Не кажучи вже про те, що темні шпалери легко виглядають і виглядають абсолютно чудово. Живі шпалери не фатальні, але вони, як правило, витрачають більше заряду акумулятора, ніж статичні, хоча ефект є змінним. Як правило, радимо використовувати акумулятор із статичними шпалерами.

Затемніть екран

Знімок екрана налаштувань яскравості екрану телефону AndroidЗнімок екрана додаткових налаштувань яскравості екрану на телефоні Android

Великі яскраво освітлені AMOLED та РК-екрани не тільки швидко розряджають акумулятор, але й потрапляють прямо в очі. Завжди зменшуйте яскравість екрану до найнижчого рівня, який вам подобається. Спочатку порівняйте яскравість екрана, автоматично встановлену телефоном, з оптимальною яскравістю для очей. Часто автоматичне налаштування яскравіше, ніж вам потрібно, тому сміливо його можна замінити або вимкнути. Йти до Налаштування> Дисплей> Яскравість на Android або Налаштування> Дисплей та яскравість на iPhone та виконайте налаштування за допомогою повзунка. Ви також можете зменшити період очікування екрана, торкнувшись Автоблокування на iPhone і Налаштування> Дисплей> Час очікування екрану на Android. Встановіть його якнайнижче, не переживаючи це.

Вимкніть служби локації

Знімок екрана налаштувань служб розташування телефонів AndroidЗнімок екрана меню швидких налаштувань Android, що відображає служби локації

Більшість людей не хочуть або не потребують своїх додатків для смартфонів, які слідкують за ними, хоча це зручно, якщо ви використовуєте туристичні програми або геотеги своїх фотографій. Якщо служби локації увімкнено для всіх ваших додатків, це не лише нав'язливо і непотрібно, але й впливає на час автономної роботи. Більшості додатків не потрібно відстежувати ваше місцезнаходження у фоновому режимі, тому спочатку виберіть, як кожна з ваших встановлених програм використовує служби локації, і вимкніть цю опцію, коли це можливо. На iPhone перейдіть до Налаштування> Конфіденційність> Послуги локації і вирішити, які програми можуть використовувати геодані завжди, лише під час використання або ніколи. На телефоні Android ви можете встановити окремі дозволи додатків, перейшовши в Налаштування >Програми а потім виберіть програму та увімкніть або вимкніть Розташування під Дозволи. Ви також можете перемкнути віджет місцеположення Android із Швидкі налаштування плитка.

Енергозберігаючі програми

Знімок екрану часу автономної роботи в додатку Accubattery на AndroidЗнімок екрана стану акумулятора в додатку Accubattery

Як і в більшості речей у житті, існує програма для збереження заряду акумулятора - хоча більшість заощаджень заряду забезпечується завдяки більш ефективному обладнанню та налаштуванням. Додатки для контролю заряду акумулятора допомагають визначити, що розряджає акумулятор і погіршує його загальний стан. Вони дозволяють вам економити сік, не доводиться вникати в окремі особливості або робити багато ручних налаштувань. Деякі програми оснащені функціями, які допомагають налаштувати параметри пристрою, щоб збільшити час автономної роботи. AccuBattery для Android дозволяє переглядати дані про споживання заряду акумулятора, зокрема про те, які програми з часом витрачають найбільше енергії, тоді як різноманітні налаштування та попередні налаштування енергозбереження дозволяють налаштувати ваші налаштування, щоб отримати максимальну віддачу від доступного соку. Безкоштовний акумулятор HD + для iOS пропонує корисну інформацію та нагадування для збереження акумулятора. Можливо, настав час подумати про заміну акумулятора, якщо це впливає на продуктивність вашого телефону - наприклад, якщо він часто перегрівається під час зарядки або не працює, якщо його не підключити до зарядного пристрою.

Покиньте віджети, призупиніть сповіщення

Віджети

Віджети Android та iOS, безумовно, зручні для вашого повсякденного життя, але вони можуть витратити ресурси вашої батареї. Кілька віджетів, підключених до Інтернету - соціальні медіа, пошта, погода - постійно синхронізуються та оновлюються, розряджаючи акумулятор. Щоб видалити непотрібні віджети на iOS, проведіть пальцем ліворуч на головному екрані, щоб перейти до області віджетів, а потім прокрутіть униз і торкніться Редагувати , щоб додати або видалити віджети. На Android торкніться й утримуйте піктограму віджета на головному екрані та перетягніть у кошик все, що не потрібно. Поки ви все робите, вимкніть push-сповіщення для оновлень електронною поштою та неважливих послуг.

Вимкніть оновлення, вібрацію та зворотний зв'язок програми

Оновлення програми

Фонове оновлення програми в iOS та Android автоматично оновлює ваші програми. Це круто, але це також розряд акумулятора, який може застати вас не в той момент. Ось виправлення. Для iOS перейдіть на Налаштування> Загальне і вимкнути Фонове оновлення програми. Ви можете вимкнути його для всіх програм або лише для вибраних. Для Android найпростіший спосіб - повністю зупинити фонові роботи додатків: перейдіть до Налаштування> Програми> Менеджер програм щоб вимкнути будь-які, які ви хочете.

Збереження влади

Знімок екрана режиму економії заряду акумулятора телефону AndroidЗнімок екрана середнього режиму енергозбереження на телефоні Android

І телефони iOS, і Android мають енергозберігаючий режим, який автоматично регулює ваші налаштування. Увімкніть це, щоб використовувати найменшу кількість соку, необхідну для підтримки роботи телефону. Режим низького енергоспоживання вимикає всі несуттєві функції. Для iPhone - доступ Налаштування> Акумулятор> Режим низького енергоспоживання щоб увімкнути або вимкнути його. Режим енергозбереження Android також доступний через меню Налаштування. Ви можете отримати доступ Догляд за пристроєм > Акумулятор > Режим живлення і виберіть Висока продуктивність , Оптимізовано , Середня економія енергії , або Максимальна економія енергії . Звичайно, це надзвичайний захід, але він може зробити різницю між працюючим телефоном і мертвим.

Аксесуари для акумуляторів

Набір соків Mophie

Якщо у вашому смартфоні є знімний акумулятор, ви завжди можете тримати під рукою заряджену запаску. У більшості сучасних пристроїв є внутрішні акумулятори. Деякі захисні чохли мають вбудований акумулятор, розроблений для конкретних моделей. Діапазон варіантів означає, що для iPhone ви знайдете багато, наприклад, футляр для акумулятора Newdery iPhone 11 Pro, але, можливо, вам доведеться детально пошукати, щоб знайти нестандартні марки телефонів. Зарядні пристрої, які підходять для вашого автомобіля, також чудово підходять для подовження заряду акумулятора, коли ви в дорозі. Якщо ви використовуєте смартфон для навігації, варто інвестувати в автомобільний зарядний пристрій для випадкового або навіть щоденного використання.

Уникайте сильної спеки або холоду

Заряджання або зберігання смартфона при високих температурах може спричинити надзвичайну шкоду. Більшість технічних пристроїв можуть добре працювати в широкому діапазоні температур, при цьому ідеальною зоною є від 62 до 72 градусів за Фаренгейтом. Уникайте використання пристрою при температурі вище 95 F, оскільки лише нагрівання може назавжди пошкодити акумулятор. Коли це трапляється, джерело живлення не може запустити пристрій стільки часу, скільки триває заряд. Аналогічним чином, якщо ви використовуєте пристрій у дуже холодному середовищі, ви можете спостерігати тимчасове зменшення часу автономної роботи. Як правило, ваш пристрій може відновлюватися від надзвичайно низьких температур. Як тільки температура батареї підніметься до нормального діапазону, продуктивність покращиться.

Вичерпання енергії на вашому смартфоні - це, мабуть, ваш найгірший кошмар. І хоча ніщо не допомагає так сильно, як підключення пристрою, ці хаки можуть економити енергію, поки ви не дійдете до розетки.

Останні повідомлення