Як змінити ім'я користувача Snapchat

Часи змінюються, і люди теж. Те, що було вираженням вашої особистості кілька років тому, сьогодні може не відповідати дійсності. Отже, що ви можете зробити, якщо хочете оновити своє ім’я користувача Snapchat? Чи можна змінити ім’я користувача, яке бачать інші, коли вони бачать ваш профіль?

Замість того, щоб витрачати час, намагаючись розібратися в цьому додатку, давайте дамо вам підказку про те, як змінити своє ім’я користувача на Snapchat.

Як змінити своє ім’я на Snapchat

як змінити своє ім'я на

Щоб змінити своє ім’я на щось більш привабливе, відкрийте програму, а потім торкніться значка свого профілю. Далі натисніть своє поточне ім’я, яке знаходиться прямо під вашим Snapcode. З’явиться вікно з можливістю зміни вашого імені. Введіть своє нове ім'я та натисніть Зберегти закінчувати.

Що відбувається, коли ви змінюєте своє ім’я на Snapchat

Тепер, коли ваше ім’я змінено, ваші друзі побачать це, коли ви надсилаєте їм знімки, коли вони дивляться на вашу історію та коли нові друзі шукають вас. Нікому не надсилається сповіщення, коли ви змінюєте своє ім’я, і немає обмежень у часі, як часто ви можете вносити зміни, на відміну від інших програм у соціальних мережах. Тож сміливо змінюйте свою особистість так часто, як вам подобається.

Якщо ви дійсно хочете змінити своє ім’я користувача

Якщо ви налаштували змінити ім’я користувача, це можна зробити лише одним способом. Вам потрібно буде видалити свій обліковий запис і почати з нуля. Тільки зауважте, якщо ви підете цим шляхом, ваше поточне ім’я буде назавжди скинуто в смітник. Ніхто, включаючи вас, не зможе використовувати його більше ніколи. Не кажучи вже про те, що вам доведеться повторно подружитися з усіма, і всі ваші збережені знімки зникнуть. Якщо ви на 100% впевнені, що хочете продовжити все, що потрібно, і почати все заново, зверніться до нашого посібника, щоб дізнатись, як видалити свій обліковий запис Snapchat.

Останні повідомлення