Як створити список відтворення на YouTube

Плейлисти призначені не лише для потокової передачі музики та поїздок. Ви можете зробити їх і для відео. Навіть відео на YouTube. Можливо, ви просто хочете краще упорядкувати свої улюблені відео на YouTube, або, можливо, вам з якоїсь причини потрібен тематичний список відтворення. Незалежно від того, чому створити список відтворення на YouTube насправді досить просто.

Ось як створити список відтворення на YouTube.

Крок 1: Увійдіть у свій обліковий запис Google

знімок екрана списку відтворення YouTube, крок 1 Знімок екрана

Для входу в облікові записи YouTube потрібен обліковий запис Google, а для створення списку відтворення вам потрібен обліковий запис YouTube. Отже, якщо у вас немає облікового запису Google, вам потрібно створити його, а потім увійти на YouTube за допомогою цього облікового запису.

Крок 2: Знайдіть перше відео YouTube для свого списку відтворення

Виберіть одне з відео, яке ви хотіли б включити до свого нового списку відтворення, і перейдіть на сторінку відео на YouTube.

Крок 3: Виберіть піктограму Зберегти під цим відео

скріншот 3 списку відтворення YouTube Знімок екрана

На сторінці відео на YouTube і під самим відео виберіть Зберегти значок. Значок виглядає як три горизонтальні лінії в парі зі знаком плюс.

Крок 4: Виберіть Створити новий список відтворення

знімок екрана списку відтворення YouTube, крок 4 Знімок екрана

Меню, що з’явиться, запропонує вам ряд варіантів збереження вибраного відео.

В основному, ви можете зберегти відео в інші списки відтворення, зберегти його в одному із попередньо встановлених списків відтворення YouTube (наприклад Вибране або Переглянути пізніше), або ви можете створити новий список відтворення та зберегти відео в новому. Оскільки ми створюємо новий список відтворення, продовжуйте і оберіть Створити новий список відтворення з меню.

Пов’язаний вміст

  • Як завантажити музику з YouTube
  • Як завантажити відео Vimeo
  • Найбільші канали YouTube

Крок 5: Назвіть свій список відтворення

знімок екрана списку відтворення YouTube, крок 5 Знімок екрана

Після вибору Створити новий список відтворення, те саме меню має розширитися, щоб допомогти вам закінчити створення списку відтворення. У розгорнутому меню, у текстовому полі, позначеному Ім'я, введіть назву нового списку відтворення.

Крок 6: Виберіть рівень конфіденційності

Знімок екрана списку відтворення YouTube, крок 6 Знімок екрана

У цьому ж розширеному меню ви також можете вибрати рівень конфіденційності, який ви хочете для цього списку відтворення. З випадаючого меню з міткою Конфіденційність Ви можете вибрати Громадський, Не входить до списку, або Приватна. Громадський означає, що ваш список відтворення буде доступним для пошуку чи перегляду будь-ким. Не входить до списку означає, що кожен, хто має посилання на ваш список відтворення, може його переглянути. Приватна означає, що ви єдиний, хто може переглянути список відтворення.

Крок 7: Виберіть Створити

Коли ви назвали свій список відтворення та вибрали для нього рівень конфіденційності, натисніть синю кнопку Створити внизу розширеного меню. Після цього ваш новий список відтворення буде створений, і вибране вами відео автоматично буде додано до нього.

Щоб переглянути новий список відтворення, виберіть Посібник значок меню, який знаходиться у верхньому лівому куті екрану і виглядає як три горизонтальні лінії, складені одна на одну. Після цього в лівій частині екрана має з’явитися меню. Ваш новий список відтворення повинен відображатися як опція в цьому меню. Вибір вашого списку відтворення з цього меню призведе до того, що ваш список відтворення з’явиться праворуч на екрані, а ваше перше збережене відео для нього має з’явитися в списку відтворення.

Останні повідомлення