Як налаштувати PS4 Remote Play на iOS та Android

Як було зазначено на початку цього тижня, віддалена гра PlayStation 4 тепер можлива на цілому ряді пристроїв iOS і Android, а не лише на власній лінійці продуктів Xperia від Sony. Тепер, коли прошивка 7.0.0 вийшла, додаток PS4 Remote Play було оновлено, щоб підтримувати практично будь-який мобільний пристрій.

Це означає, що тепер можна використовувати ваші портативні пристрої для віддаленого доступу та перегляду вашого відеопотоку PS4, що дозволяє вам виконувати свої майстерності Final Fantasy XIV: Shadowbringers у ванні або тріскати кілька раундів Службовий обов'язок багатокористувацька гра, поки ви думаєте залишити своє тепле ліжко для холодного ранкового повітря.

Як і майже все в наші дні, це налаштовується не швидко і просто. І PS4 Remote play теж не позбавлений справедливої ​​частки обмежень. Це неймовірно чутливо до швидкості вашого з’єднання і вимагає невеликої настройки, тому візьміть свій контролер і дозвольте нам провести вас через весь процес. Швидше передавати їх прямо на свій ПК? Ви можете це зробити!

Пульт дистанційного керування iOS та Android

Як налаштувати PS4 Remote Play на Android та iOS

Примітка: Програма PS4 Remote Play підтримує iOS 12.1 та Android 5.0 та новіші версії. Слід також зазначити, що нам не вдалося підключити наш планшет Huawei, однак у наших телефонів Samsung та Google різного віку проблем не було.

  • Щоб запустити та запустити віддалене відтворення PS4, спочатку потрібно запустити PS4 та встановити оновлення 7.0.0, якщо ви цього ще не зробили.
  • Потім візьміть програму PS4 Remote Play з Google Play або iOS App Store і відкрийте її.
  • Після цього перейдіть до вкладки «Налаштування» на консолі та знайдіть шлях до місця, де написано «Налаштування віддаленого відтворення підключення».
  • Опинившись там, не забудьте встановити прапорець «Увімкнути віддалене відтворення». Це те, що відкриє ваш PS4 до пристроїв, що погоджуються, і це те, що вже повинно бути увімкнено, якщо ви раніше використовували Remote Play на пристроях Xperia, PS Vita або PS TV. Коли програма PS4 Remote Play відкрита на обраному вами пристрої, настав час встановити це невпевнене з’єднання.
  • Натисніть меню «Додати пристрій» на своєму PS4 та «Пуск» у додатку PS4 Remote Play. На цьому етапі обидва пристрої повинні почати пошук один одного в мережі. У нас був дуже невеликий успіх з цим автоматичним методом, але якщо ви почекаєте, ви побачите опцію підключення вручну на екрані програми. Якщо підключення здійснюється автоматично, чудово! Якщо ні, просто зробіть це вручну, ввівши код, що відображається на екрані PS4 за запитом, і ви повинні увійти без затримки.
  • Далі у вас є два варіанти: ви можете або керувати PS4 за допомогою екранних кнопок, або підключити надійний контролер Dualshock 4 через Bluetooth для оптимальної роботи. Для користувачів iOS це означає перебування на iOS 13 або новішої версії та Android 10 для шанувальників Google. Незважаючи на те, що пристрої Android вже багато років можуть підключатися до контролерів Dualshock 4 - або майже до будь-якого контролера - для емуляторів і навіть загальних елементів керування інтерфейсом, програма PS4 Remote Play створить суєту, якщо у вас не правильна ОС версія. Ці вибагливі вимоги до операційної системи насправді можна обійти за допомогою кабелю OTG, якщо ви не заперечуєте над цим додатковим кроком.
  • Якщо ви йдете по маршруту Bluetooth, утримуйте кнопки PS та Share на контролері, доки панель переднього світла не почне блимати. Це означає, що він перебуває в режимі сполучення Bluetooth. Відтак просто перейдіть до налаштувань Bluetooth вашого пристрою та виконуйте звичайні танці.

І все, справді! Тепер ваш PS4 повинен виводити відео на вибраний мобільний пристрій, маючи у своєму розпорядженні підтримку контролера або екранні кнопки. Тепер ви можете грати у свої ігри на дивані, позаду або навіть усередині свого дивана, доки ваше з’єднання Wi-Fi не задихається.

Як мінімізувати відставання від віддаленої гри PS4

Налаштування якості дистанційного відтворення PS4 для iOS та Android

Якщо ви помітили заїкання або нестабільну подачу, ви можете змінити роздільну здатність зображення та / або цільову частоту кадрів у програмі PS4 Remote Play, щоб полегшити навантаження. PS4 ніколи не відрізнявся особливо високою продуктивністю Wi-Fi, тому настійно рекомендується підключати його безпосередньо до маршрутизатора, якщо це можливо, для максимально плавного використання. Підключення 5 ГГц дійсно може допомогти, але лише якщо ви досить близько до маршрутизатора, щоб скористатися його перевагами.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found