Як перетворити вініл у цифровий формат

Аналогова музика чудова, але це не зручно. Так, покласти свій улюблений альбом на вертушку і впустити цей тонарм вдома - дивовижний досвід, але ви не можете взяти його з собою. Крім того, якщо у вас є рідкісна або успадкована копія улюбленої вашої платівки, вона запропонує лише обмежену кількість п’єс, перш ніж вам знайдеться інша, яка її замінить. Звичайно, життя вашого вінілу можна покращити, правильно налаштувавши програвач вертушки та використовуючи найкращі методи для очищення ваших записів, але якщо ви справді хочете назавжди зберегти ці звуки, вам слід подумати про їх оцифровку. Ось як.

Апаратне забезпечення

MAG-LEV Audio Перший левітуючий вертушки

На жаль, не існує загального методу оцифрування вашої колекції вінілів, і точний процес залежить від того, яке обладнання у вас є. Деякі вертушки мають вбудовані фонопідсилювачі; інші покладаються на приймач із вбудованим фонопідсилювачем або автономним фонопідсилювачем. Багато сучасних вертушок оснащені як вбудованим попереднім підсилювачем, так і USB-виходом, що дозволяє швидко та ефективно перетворити цю затхлу копію Steely Dan’s Не можу купити гострі відчуття з невеликими зусиллями.

Це не означає, що ви не можете перетворити вініл у цифровий формат без вбудованого USB-виходу, але вибір вертушки, побудованої із зазначеним виходом, значно полегшує процес. Нижче наведено один із таких вертушок, який ми рекомендуємо. Якщо це не працює для вас, перегляньте наш опис найкращих вертушок.

Sony PS-HX500 - 300 доларів

Якщо ви глибоко інвестуєте у велику колекцію вінілових пластинок, високоякісний програвач, такий як Sony PS-HX500, може коштувати ваших грошей. Програвач оснащений першокласним цифровим аудіоконвертером Texas Instruments (ЦАП), який передає з мінімальною 16-бітовою роздільною здатністю (це якість компакт-дисків). Однак це лише мінімум - цей поганий хлопчик може передавати файли до 5,6 МГц DSD, чого не може зробити жоден інший програвач. Якщо ви аудіофіл, це просто найкращий вибір.

Програмне забезпечення

Передача сигналу з вертушки на комп’ютер - це лише перший крок. Другою частиною процесу є пошук потрібного програмного забезпечення для запису аудіо. Хоча існує кілька преміальних додатків, розроблених для того, щоб допомогти вам копіювати звук з вашого вертушки - наприклад, Pure Vinyl і Vinyl Studio - Audacity з відкритим кодом вистачить для більшості користувачів. Ця програма Freemium може не пропонувати відданий інструменти для перетворення вінілу в більш доступні формати, але він все одно може записувати із частотою дискретизації до 192 кГц та експортувати отримані аудіофайли як MP3, AIFF, FLAC або WAV для відтворення на безлічі популярних платформ. Інтерфейс також може бути не полірованим, але програмне забезпечення працює з машинами на базі Windows, Mac та Linux.

Знімок екрану зухвалість

Незалежно від того, яке програмне забезпечення ви використовуєте, ми рекомендуємо записувати мінімум 16 біт, дискретизованих на частоті 44,1 кГц. Ви завжди можете створити стиснуту копію з копії без втрат, але неможливо покращити якість звукових файлів, не проходячи повторно процес запису. Якщо у вас є велика бібліотека вінілу - що здається ймовірним, враховуючи те, що ви тут хочете оцифрувати всю свою колекцію - це серйозне часове зобов’язання.

Процес

Вертушка Audio Technica LP60BK BT Білл Роберсон / Цифрові тенденції

Коли у вас є необхідне обладнання та програмне забезпечення, настав час розпочати процес оцифрування. Хоча ви більше ніж можете оцифрувати вініл там, де вважаєте за потрібне, ми рекомендуємо вибрати приміщення, яке є відносно тихим і позбавленим зовнішніх вібрацій - тобто, проїжджаючи поїздами, тупаючи дітей - що може спричинити бурчання або небажаний пропуск голки.

Крок 1: Очистіть вініл

Вініл має хист до забруднення - пил накопичується з часом, пальці залишають за собою олії та інший грязь - тому найкраще чистити альбоми. Будь-яка недосконалість, незалежно від того, походить вона від подряпин чи просто пилу, буде зафіксована під час оцифрування. Подумайте про те, щоб придбати хоча б просту щетину або щітку з мікроволокна та якийсь розчин для чищення, якщо ви цього ще не зробили.

Крок 2: Підключіть свої пристрої

Далі підключіть свої пристрої. Якщо ви використовуєте програвач з інтегрованим USB-виходом, підключіть USB-кабель до відповідного порту на вашому комп'ютері. Якщо ви користуєтеся вертушкою без виходу USB, підключіть програвач звуку до автономного передпідсилювача або A / V-приймача, перш ніж передавати RCA-з'єднання (через вихід монітора) на порт "line in" на вашому комп'ютері за допомогою RCA-to- 3,5-мм кабель.

Крок 3: Запустіть Audacity

Відкрийте Audacity або вибране вами програмне забезпечення для аудіозапису на вашому Mac або ПК. Виберіть відповідне джерело вхідного сигналу на панелі системних налаштувань або подібній панелі налаштувань програми. Якщо ви використовуєте Audacity, натисніть Редагувати і виберіть Системні налаштування перед вибором “Line in” у спадному меню в розділі Запис на Пристрої панель. Пам’ятайте, можливо, вам доведеться додатково вибрати джерело вхідного сигналу на головній звуковій панелі комп’ютера.

Крок 4: Запис

Натисніть кнопку Запис і розпочніть запис, щоб розпочати зйомку звуку із вибраного джерела, регулюючи рівні введення, щоб зменшити відсікання та подальші спотворення за потреби. У Audacity кнопка запису представлена ​​червоним колом на верхній навігаційній панелі інструментів.

Панель інструментів Audacity одна

Крок 5: Зачекайте

Дозвольте бажаному розділу або цілій стороні запису відтворитись, перш ніж натиснути кнопку «Зупинити», представлену жовтим квадратиком у Audacity і, як правило, у більшості аудіо-сюїт, що лежить біля кнопки «Запис».

Панель інструментів Audacity два

Крок 6: Розділіть доріжки

Якщо ви схожі на більшість людей, швидше за все, ви скоріше поділите весь запис на окремі композиції. Якщо ви використовуєте Audacity, клацніть і перетягніть курсор, щоб виділити тривалість певної доріжки. Потім натисніть Доріжки на панелі інструментів, виберіть Додати ярлик при виборі у випадаючому меню, що з’явиться, та належним чином назвіть доріжку. Для цього процесу є кращі інструменти, ніж Audacity (див .: Perfect Tunes), але він безкоштовний, що приємно.

Сміливість Додати

Крок 7: Експорт

Після того, як ви розділили та назвали кожну доріжку, натисніть Файл на панелі інструментів і виберіть Експортувати кілька з розкривного меню. Після цього виберіть потрібний формат файлу, збережіть місце розташування та введіть усі відсутні метадані у вікно, що з’явиться, перед тим, як клацнути Експорт в правому нижньому куті.

Ауд Зберегти

Крок 8: Насолоджуйтесь

Завершивши конвертацію, насолоджуйтесь новою оцифрованою музикою у вибраному вами медіаплеєрі!

Останні повідомлення