Як почути та видалити розмови Alexa

Хоча голосові асистенти, такі як Alexa, надзвичайно корисні, ви повинні пам’ятати, що, як і більшість сучасних технологій, ви залишаєте слід, куди б ви не пішли. Alexa Amazon працює за допомогою голосової команди, тому вона завжди слухає своє «пробуджене слово», яке зазвичай є командою «Alexa». Алекса не завжди записує, але вона запише аудіо після того, як почує своє пробуджене слово. Потім вона надсилає цей звук у хмару для більшої точності та аналізу. Зрозуміло, що не всім це комфортно.

Існує процес видалення ваших збережених бесід з історії Alexa та відновлення вашого душевного спокою та конфіденційності. Наш гід проведе вас через процес.

Подальше читання

  • Забавні речі, щоб запитати Alexa
  • Як змінити голос Alexa
  • Найкращі писанки Alexa

Крок 1: Відкрийте програму Alexa

Відкрийте програму Alexa і за потреби увійдіть, використовуючи пароль свого облікового запису Amazon. Якщо ви ніколи раніше не користувались програмою Alexa або якщо з моменту її використання пройшло вже дуже багато часу, Alexa може спочатку провести процедуру швидкого налаштування. Для проходження потрібно лише близько хвилини.

Коли ви прибудете на головний екран, подивіться вниз на ваші варіанти внизу та виберіть Три лінії значок, який говорить Більше щоб отримати доступ до повного меню. Інтерфейс може виглядати дещо по-іншому залежно від пристрою, яким ви користуєтесь, але опція все одно буде доступна.

Звідси перегляньте опції меню, щоб знайти Конфіденційність Alexa і виберіть його.

Крок 2: Відсортуйте та перегляньте нещодавню історію Alexa

Розділ конфіденційності Alexa надасть вам кілька різних варіантів для перегляду конфіденційної інформації, яку зібрала Alexa. Можливо, ви захочете провести тут трохи часу. Але для цього конкретного завдання ви почнете з Перегляньте історію голосу. Відкриється новий екран із усіма записаними розмовами Alexa.

У верхній частині екрана ви побачите опцію зміни діапазону дат або фільтрування за пристроєм. Ви можете вибрати параметри перегляду сьогоднішніх команд, вчорашніх тощо, аж до перегляду всієї своєї історії. Якщо ви дійсно хочете відсіяти всі ваші записи, вам потрібно вибрати Вся історія. Тут відображатимуться всі ваші розмови з Alexa, коли вони відбувалися, і на якому пристрої.

Крок 3: Видаліть певні частини своєї історії

Переглядаючи свої записи, ви помітите, що у деяких є текст ваших розмов, наприклад, "Alexa, це сьогодні сніг?" але інші записи говорять: "Текст недоступний - аудіо не було призначене для Alexa". Ці записи трапляються, коли Alexa ще секунду прослуховує після відповіді на ваше запитання (раніше я знущався над цим питанням) або якщо розмови поблизу звучать так, ніби хтось сказав “Alexa”, але голосовий помічник визначає, що ніхто не говорив із ним. Бувають і інші помилкові пробудження, коли Алекса чує щось таке, що звучить як її пробуджене слово по телевізору чи радіо. Ви можете натиснути на ці записи, щоб відтворити їх і подивитися, якими вони є, якщо вам цікаво.

Зліва від кожного запису ви побачите прапорець. Установіть прапорець біля кожного запису, який потрібно видалити. Потім підніміться вгору і виберіть Видалити вибрані записи щоб видалити їх усіх. Також непогано ввімкнути вручну Увімкнути видалення за допомогою голосу, тому вам не доведеться продовжувати відвідувати цей екран знову.

Крок 4: Видаліть всю історію відразу, якщо вам потрібно

Якщо ви не хочете витрачати час на перегляд усіх своїх записів або вам не дуже цікаво, що вони говорять, ви можете також видалити їх усі, не дивлячись. Просто подивіться на верхню частину Перегляньте історію голосу меню та виберіть Видалити всі записи для всієї історії.

Видалити розмови Alexa через Alexa

Ви також можете видалити всю історію зі свого комп’ютера, не переходячи до програми Alexa. Просто перейдіть на веб-сайт Amazon Manage Your Content and Devices (Управління своїм вмістом і пристроями), увійдіть в систему Налаштування конфіденційності Alexa, і переконайтесь, що ви перебуваєте в Пристрої вкладку. Тут ви побачите всі пристрої, підключені до цього облікового запису Amazon. Виберіть пристрій Alexa, а потім подивіться під назвою пристрою, щоб побачити опцію із зазначенням Видалити записи голосу. Виберіть це, і Amazon відкриє екран швидкого попередження. Виберіть Видалити, і ви повинні отримати повідомлення, яке говорить Ваш запит на видалення отримано.

Уникання небажаних записів Alexa

Відлуння Alexa

Видалення ваших записів може здатися не дуже ефективним, коли ви знаєте, що вони просто накопичуються знову, чим більше ви використовуєте Alexa. Однак є кілька способів обійти цю вічну проблему. По-перше, ви можете ввімкнути автоматичне видалення Alexa, що є дуже зручною функцією, якщо вас турбують проблеми конфіденційності.

Ви можете знайти цей параметр у Конфіденційність Alexa розділ. Шукайте посилання на Керуйте своїми даними Alexa, а потім увімкніть параметр із написом Автоматичне видалення записів. Це дозволить вам вибрати проміжок часу для збереження голосових записів, перш ніж вони будуть автоматично стиратися кожного разу.

Ви також можете застосувати більш прямий підхід і просто час від часу повністю вимикати Alexa. На ехо-пристроях у верхній частині є кнопка відключення звуку, яка вимкне мікрофон і перетворить червоний індикатор дзвінка на Алексу до повторного ввімкнення. У вас також є можливість повністю відключити пристрій Alexa, тому прослуховування неможливе. Це загальноприйняті рішення в ситуаціях на дому, коли люди мають пристрій Alexa на столі чи біля свого комп’ютера, але їм дійсно потрібно забезпечити конфіденційність під час веб-конференцій, командних дзвінків та інших бесід, що містять важливу професійну інформацію.

Заключна примітка щодо видалення записів Alexa

Видалення записів Alexa є важливою частиною вашої конфіденційності, і записи Alexa вже потрапляли до справ кримінального переслідування, хоча на сьогоднішній день для цього немає особливого переваги. Ми розуміємо, якщо ви не хочете, щоб ваші записи були в хмарі. Однак є важливе застереження щодо видалення ваших повідомлень: Alexa використовує ваші записи, щоб допомогти підвищити точність своїх функцій прослуховування. Іншими словами, чим більше ви розмовляєте з Alexa, тим розумнішим стає розпізнавання вашого голосу та розуміння того, що ви говорите. Видаляючи всі свої записи, ви позбавляєтеся пам'яті Alexa про ваш голос, тому Alexa може мати більше проблем з розпізнаванням ваших команд. Це невелика ціна, яку потрібно заплатити, але варта уваги. Ви завжди можете відновити розпізнавання за допомогою нових голосових команд.

Останні повідомлення