Пошук в Pinterest займає ще одне натискання в останньому оновленні

пошук на pinterest Користувачі Marcel de Grijs / 123rf Pinterest більше, ніж будь-коли раніше, досліджують ідеї за допомогою інструментів пошуку, і у відповідь веб-сайт для збору зображень полегшує доступ до пошуку. У понеділок Pinterest оголосив про оновлення, яке переміщує функцію пошуку з панелі навігації на домашню сторінку, зберігаючи мобільних користувачів. Зі зміною параметри пошуку Pinterest, включаючи пошук на основі зображень під назвою «Об’єктив», доступні безпосередньо з домашньої стрічки.

Близько 85 відсотків пошуків у Pinterest здійснюються на мобільних пристроях, повідомляє Pinterest. З попередньою версією мобільні користувачі повинні були торкнутися значка пошуку на нижній навігаційній панелі, щоб отримати доступ до функцій. В останньому оновленні, яке тепер доступне в iOS і незабаром запускається для користувачів Android, рядок пошуку тепер знаходиться у самому верху домашньої стрічки, що бачать користувачі при першому відкритті програми.

Переміщена функція пошуку працює так само, як і попередній інструмент пошуку, за допомогою традиційного текстового рядка пошуку. Натискання значка камери поруч із рядком пошуку дозволяє користувачам досліджувати зображення, використовуючи вбудовану камеру або наявне зображення. Функція, яка називається «Об’єктив», все ще перебуває на стадії бета-тестування, але Pinterest часто додає нові можливості, як-от найновіший варіант пошуку на основі того, що вже є у вашій шафі.

Зі зростанням об’єктива не дивно бачити, що візуальний пошук Pinterest збільшився на 60 відсотків порівняно з аналогічним періодом минулого року. Пошук тексту також збільшився на 40 відсотків. Пошук у Pinterest дещо відрізняється від типового веб-пошуку, оскільки багато користувачів звертаються до сучасної дошки настрою, коли не зовсім впевнені, що шукають. "Цей відкритий пошук - це те, що робить Pinterest таким унікальним", - написала компанія у дописі в блозі. "Вам не потрібно знати, як щось називається, або який бренд це зробив. Ви можете розпочати пошук широко, а потім швидко звузити конкретне рішення, яке вам підходить ".

Поряд із об’єктивом, нещодавні зміни пошуку спростили звуження результатів пошуку, натиснувши коло на куті шпильки, щоб побачити подібні результати. За останніми даними, 73 відсотки пошукових запитів у Pinterest складають три слова або менше. Середній пошук у Pinterest становить 60 пінів, що, за твердженням платформи, приблизно у п’ять разів перевищує показник традиційного пошуку.

Поряд із перенесеним рядком пошуку, оновлення програми також дасть користувачам рекомендації, які миттєво оновлюються на основі їхніх пошукових запитів та контактів. Оновлення також допомагає усунути повторювані шпильки, що з’являються в домашній стрічці.

В даний час Pinterest нараховує 175 мільйонів активних користувачів щомісяця.

Останні повідомлення