Ось як автоматично розблокувати телефон за допомогою Android Smart Lock

Ми розблоковуємо свої смартфони незліченну кількість разів на день, не думаючи про це. Але це не робить введення PIN-коду або коду доступу, очікування, доки ввімкнеться розпізнавання обличчя вашого телефону, або проведення пальцем по датчику відбитків пальців телефону менш менш монотонним. Якщо у вас є пристрій Android з версією 5.0 Lollipop або пізнішої версії, ви можете заощадити час за допомогою зручної функції Smart Lock, яка може автоматично розблокувати ваш телефон, не вимагаючи нічого робити.

Ось усе, що вам потрібно знати про Android Smart Lock, включаючи те, як це працює та як ним користуватися.

Як увімкнути Smart Lock

Налаштування Smart LockНалаштування Smart LockНалаштування Smart Lock

Google представив Smart Lock разом із версією 5.0 Lollipop своєї операційної системи для смартфонів Android, і з тих пір він трохи розвинувся. Smart Lock дозволяє вказати умови, коли безпечно обійти PIN-код, шаблон або будь-які інші обручі, які ви налаштували для розблокування телефону.

Шлях увімкнення Smart Lock дещо відрізняється залежно від вашого телефону та версії Android, на якій він працює. Якщо у вас є стандартний телефон Android або близько до нього, ви захочете перейти доНалаштування> Безпека> Smart Lock, або можливоНалаштування> Безпека та розташування> Smart Lock. Якщо у вас є Samsung Galaxy, тоді загляньте Налаштування> Екран блокування та безпека> Smart Lock.

Перш ніж продовжувати, вам потрібно буде ввести PIN-код, шаблон чи пароль смартфона.

Якщо ввімкнено функцію Smart Lock, ви готові розпочати її налаштування для автоматичного розблокування телефону. Існує п’ять можливих варіантів: Виявлення на тілі, надійні місця, надійні пристрої, Довірене обличчя, і Voice Match. Зверніть увагу, що не всі ці параметри доступні на кожному пристрої, тому вам доведеться звернутися до виробника телефону, щоб дізнатись, який працює, а який ні.

Як користуватися виявленням на тілі

Виявлення на тілі, можливо, найпростіший у налаштуванні варіант Smart Lock, використовує акселерометр та інші датчики, щоб тримати телефон розблокованим, коли виявляє, що його носите у руці, кишені чи сумці. Застереження? Якщо ви віддасте свій пристрій комусь іншому, коли він розблокований, він може залишитися розблокованим. Однак на деяких телефонах функція розпізнавання на тілі заходить так далеко, що дізнається модель вашої прогулянки та заблокує телефон, якщо виявить такий, що здається іншим.

Ось як увімкнути виявлення на тілі:

 • У меню Smart Lock для Android натисніть Виявлення на тілі.
 • Включити Виявлення на тілі.

Виявлення на тілі не є ідеальним. Блокування може зайняти до однієї хвилини після того, як ви перестали рухатись, і від 5 до 10 хвилин після того, як ви сіли в транспортний засіб, наприклад, в автомобіль, автобус чи поїзд.

Як налаштувати надійні місця

розумне розблокування андроїда -

Якщо ви не в захваті від перспективи розблокування телефону, коли б ви не були поруч, Довірені місця є хорошим компромісом. Він використовує геозонування - або географічні межі, визначені картографічним програмним забезпеченням вашого телефону - для виявлення, коли ви знаходитесь вдома, на роботі чи в іншому місці, де вам комфортно залишати телефон розблокованим. Поки ваш телефон має підключення до Інтернету та доступ до вашого місцезнаходження, вам більше не доведеться турбуватися про те, щоб розблокувати його знову.

Вам потрібно перевірити кілька речей, перш ніж увімкнути надійні місця. По-перше, увімкніть режим місцезнаходження на своєму телефоні. Ось як:

 1. Торкніться Налаштування
 2. ЗнайдиРозташування розділ (може мати іншу назву, залежно від вашого пристрою, наприклад, на Samsung Galaxy це Налаштування> З’єднання> Місцезнаходження).
 3. Торкніться Режим або Локаційний метод. Потім виберіть один із цих трьох варіантів:
  1. Висока точність використовує GPS, Wi-Fi, стільникові мережі та інші датчики, щоб отримати найточніше розташування.
  2. Економія заряду Режим використовує джерела, які витрачають менше заряду акумулятора, такі як Wi-Fi та мобільні мережі.
  3. Лише пристрій використовує GPS для визначення місцезнаходження.

Після того, як ви ввімкнули та вибрали режим розташування, ви готові ввімкнути надійні місця.

 • Додайте своє домашнє місце розташування, натиснувши Довірені місця від Smart Lock меню. Торкніться Додому, а потім натисніть Увімкніть це місце.
 • Додайте власне місце, натиснувши Довірені місця від Smart Lock меню. Торкніться Додайте надійне місце, і відкриється карта вашого поточного місцезнаходження. (Виберіть інше місце, натиснувши Пошук.) Назвіть надійне місце розташування та торкніться гаразд.

Змінити роботу чи переїхати в новий будинок? Щоб не хвилюватися. Ось як редагувати або видаляти місце:

 • В Smart Lock меню, торкніться Довірені місця. Виберіть місце зі списку надійних опцій Smart Lock. Далі виберіть, чи хочете ви його видалити, перейменувати чи відредагувати.

Як призначити надійні пристрої

розумне розблокування андроїда -

Довірені пристрої дозволяє використовувати спарений годинник, фітнес-трекер або автомобільну акустичну систему як свого роду бездротову клавішу. Коли ви призначаєте пристрій Bluetooth як "надійний", ваш телефон автоматично розблокується в той момент, коли він підключається до нього.

Ось як додати надійний пристрій Bluetooth:

 • В Smart Lock меню, торкніться Довіряють пристроїв.
 • Торкніться Додати надійний пристрій> Bluetooth.
 • У списку підключених пристроїв торкніться пристрою. У списку відображатимуться лише спарені пристрої.

Часто, коли ви підключаєте новий пристрій через Bluetooth, вас запитають, чи хочете ви додати його як надійний пристрій.

Надійні пристрої не позбавлені обмежень. Хтось може тримати ваш телефон розблокованим, імітуючи ваше з’єднання Bluetooth, і якщо ваш телефон виявить, що ваше з’єднання недостатньо захищене, надійні пристрої взагалі вийдуть з ладу. Є питання про асортимент теж. Якщо хтось візьме з собою ваш телефон та надійний пристрій, він може отримати до них доступ. Якщо радіус дії вашого парного пристрою Bluetooth достатньо великий, людина може розблокувати ваш телефон на відстані до 100 метрів.

Smart Lock спочатку підтримував розблокування на основі NFC, але станом на вересень 2017 року ця опція застаріла. Довірені теги ближнього зв'язку (NFC), діапазон яких сягає дюймів, а не десятків футів, пропонують більш безпечну альтернативу. Наприклад, ви можете встановити наклейку NFC у вашому автомобілі або біля ліжка, щоб, коли ви натискаєте на наклейку своїм пристроєм, пристрій розблоковувався. Користувачі, які налаштували довірені теги NFC, можуть продовжувати їх використовувати, але вони не зможуть їх змінювати або додавати нові теги.

Як налаштувати довірене обличчя

розумне розблокування андроїда -

Розпізнавання обличчя - не найбезпечніший спосіб розблокувати ваш смартфон, але, безумовно, один із найзручніших. Після того, як ви встановите довірене обличчя, фронтальна камера вашого телефону буде шукати ваше обличчя та розблокувати його, якщо впізнає вас. Ця опція відсутня на деяких телефонах, і ви повинні пам’ятати, що вона не настільки безпечна, як щось на зразок Apple Face ID, яке використовує спеціальне обладнання. Довірене обличчя Smart Lock можна обдурити вашим фото.

Ось як налаштувати довірене обличчя:

 • В Smart Lock меню, торкніться Довірене обличчя.
 • Торкніться Налаштування і дотримуйтесь інструкцій на екрані.
 • Коли телефон почне шукати ваше обличчя, ви побачите Довірене обличчя значок. Якщо телефон не розпізнає ваше обличчя, ви можете розблокувати його за допомогою збереженого PIN-коду, шаблону чи пароля.

У деяких випадках у вашого телефону можуть виникнути проблеми з розрізненням вашого обличчя від чужого. На щастя, покращення розпізнавання обличчя - це важка ситуація.

 • У меню Smart Lock натисніть Довірене обличчя.
 • Торкніться Покращити відповідність обличчя.
 • Торкніться Далі і дотримуйтесь інструкцій на екрані.

Як додати Voice Match

Smart Lock Voice MatchSmart Lock Voice MatchSmart Lock Voice Match

Хочете розблокувати смартфон лише голосом? Smart Lock робить це можливим. Voice Match розпізнає унікальну інтонацію вашої фрази та автоматично розблоковує телефон, не маючи необхідності підняти палець. Ви можете отримати доступ до нього кількома способами.

 • Шукайте в меню налаштувань Smart Lock Voice Match.
 • Або ж перейдіть до Налаштування> Google> Пошук> Голос> Voice Match.
 • Тут ви можете ввімкнути голосову команду «Добре, Google» і вирішити, чи слід розблокувати телефон.
 • Якщо ви вже налаштували його, але це не працює добре, ви також можете вибрати Повторна підготовка голосової моделі щоб його вдосконалити.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found