Як вимкнути обмежений режим на YouTube

Функція обмеженого режиму YouTube корисна, якщо ви не хочете переглядати відео з вмістом для дорослих. Це також заважає дітям переглядати такий вміст, коли вони використовують веб-браузер або додаток Google. Але що відбувається, коли це обмеження вам більше не потрібно?

У цьому посібнику ми покажемо вам, як вимкнути обмежений режим на YouTube у будь-якому веб-браузері та за допомогою програми YouTube для мобільних пристроїв Google. Якщо пізніше вам потрібно буде ввімкнути обмежений режим, просто повторіть ці вказівки, щоб увімкнути його знову.

Примітка. Вимкнення обмеженого режиму для одного пристрою чи веб-переглядача не означає, що ви вимикаєте його для всіх пристроїв та браузерів, оскільки зміни цього налаштування не синхронізуються автоматично між пристроями та різними веб-браузерами. Якщо ви хочете, щоб обмежений режим вимикався всі пристроїв та браузерів, вам потрібно буде вимкнути його на кожному пристрої та у веб-переглядачі окремо. Ви також можете вмикати та вимикати обмежений режим для окремих профілів користувачів у будь-якому браузері.

Настільний метод: Будь-який веб-браузер

Меню веб-сайту для комп’ютерів із обмеженим режимом YouTube скріншот

Крок 1: Відвідайте YouTube.com через вибраний вами браузер і увійдіть у свій обліковий запис, якщо ви цього ще не зробили.

Крок 2: Клацніть на піктограму зображення профілю у верхньому правому куті.

Крок 3: Виберіть Обмежений режим: увімкнено налаштування, розташоване внизу спадного меню.

Крок 4: Обмежений режим меню. Клацніть синій перемикач поруч із Активуйте обмежений режим щоб вимкнути обмежений режим. Потім веб-сторінка YouTube повинна оновитись із вимкненою функцією обмеженого режиму.

Метод мобільних додатків: Android та iOS

серія з трьох скріншотів з обмеженим режимом у мобільному додатку YouTube для Android скріншот

Крок 1: Відкрийте мобільний додаток YouTube для Android або iOS і виберіть піктограму зображення профілю у верхньому правому куті.

Крок 2: На наступному екрані виберіть Налаштування.

Крок 3: Android робить речі простими - все, що вам потрібно зробити, це натиснути Загальне.

Майте на увазі, що для пристроїв iOS ви не побачите цієї загальної категорії. Як показано нижче, ви побачите налаштування обмеженого режиму між " Темна тема і Відтворюйте HD у Wi-Fi лише перемикається. Торкніться синього перемикача, щоб вимкнути обмежений режим.

Обмежений режим YouTube iOS

Крок 4: На Android перемикач обмеженого режиму закріплений внизу, але його досить важко пропустити. Просто натисніть на синій перемикач, і він повинен вимкнути обмежений режим.

Якщо вам потрібно відфільтрувати вміст для дорослих пізніше, виконавши наведені вище дії, слід знову ввімкнути обмежений режим.

Останні повідомлення