Як виглядати офлайн на Xbox One

Ми всі були там - після довгого робочого дня ви приїжджаєте додому, щоб відпочити за грою на своєму Xbox One або Xbox One X, лише отримуючи повідомлення після повідомлення від гравців, які хочуть поспілкуватися, або запросити вас приєднатися до їхньої вечірки. Xbox Live дозволяє спілкуватися гравцям з усього світу, але це не завжди те, що ми хочемо робити, коли використовуємо консоль. Для тих з нас, хто хоче безперешкодно грати в ігри, Xbox One має кілька різних налаштувань, які дозволяють уникнути досади, навіть коли ви підключені до Xbox Live. У цьому посібнику ми маємо все, що вам потрібно знати про те, як виглядати в режимі офлайн на Xbox One.

Спосіб 1: З’являйтеся в автономному режимі для всіх

Якщо ви хочете бути в автономному режимі для всіх, включаючи будь-яких друзів, ви можете зробити це всього за кілька кроків. Після входу в Xbox Live натисніть Xbox кнопку на контролері, щоб перейти до швидкого меню.

як виглядати офлайн на xbox one -

Далі прокрутіть до кінця ліворуч до Увійти та виділіть та виберіть зображення свого профілю. Клацніть на ньому, і ви побачите спадне меню з декількома різними опціями - виберіть Мій профіль і ви потрапите на новий екран. Звідси ви побачите спадне меню із написом З'являються в Інтернеті, який ви можете змінити, вибравши кілька різних варіантів - один із яких З’являтися в автономному режимі. Тут ви можете поекспериментувати з різними налаштуваннями.

Варто зауважити, що немає можливості вийти в автономний режим через додаток Xbox iOS і після вибору З’являтися в автономному режимі на консолі додаток все ще показував нас як Інтернет. Можливо, ви захочете уникнути відкриття програми, якщо не хочете, щоб вас турбували.

Як виглядати офлайн на Xbox One

Ви також можете змінити свій статус в Інтернеті, перейшовши у свій повний профіль. Звідси меню у верхньому правому куті дасть вам можливість вийти в автономний режим. Ви також побачите тут ще один варіант із написом Налаштування конфіденційності. Саме тут вступає в силу наступний метод.

Спосіб 2: Налаштуйте свій онлайн-статус

Хочете пограти з друзями, але не хочете, щоб вас турбували випадкові незнайомці, які бачать, що ви активні? Подібно до того, як ви можете вибрати відображатися в Інтернеті для всіх, ви також можете змінити налаштування конфіденційності у своєму обліковому записі Microsoft, щоб ваш статус бачили лише певні люди. Перейдіть до налаштувань Xbox One, і ви знайдете опцію Обліковий запис у меню ліворуч. Вибравши це, виберіть у меню праворуч плитку Конфіденційність та безпека в Інтернеті.

як виглядати офлайн на xbox one -

Далі ви потрапите на сторінку з кількома попередньо встановленими параметрами конфіденційності для різних типів програвачів. Параметр "За замовчуванням" для дорослих автоматично зробить ваш статус у мережі доступним для всіх користувачів, незалежно від того, чи є вони вашими друзями. Параметри за замовчуванням для підлітків та параметри дитини за замовчуванням обмежують статус Інтернету друзями. Однак ці варіанти містять додаткові обмеження щодо перегляду вмісту для дорослих в Інтернеті, тому ми пропонуємо вибрати спеціальний варіант, якщо ви просто хочете зменшити рівень шуму.

Як виглядати офлайн на Xbox One

Вибравши "Спеціально", виберіть "Переглянути деталі та налаштувати", щоб перейти на сторінку стану та історії в Інтернеті. Звідси натисніть спадне меню в розділі Інші, щоб побачити, чи ви в мережі. Ви зможете зробити свій статус в мережі доступним для всіх, лише для всього списку ваших друзів або ні для кого. Ця сторінка також дає вам можливість змінити, хто може бачити те, що ви дивитесь або слухаєте, але ті, хто не бачить вашого статусу в Інтернеті, не зможуть бачити ці дії.

Хочете поділитися іграми на Xbox One? Перегляньте наш зручний путівник, щоб дізнатися, як це зробити.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found