Як грати в кооперативі в Super Mario Maker 2

Super Mario Maker 2 це все про спільний досвід створення та обміну рівнями. Як багатокористувацький досвід, Mario Maker 2 в основному зосереджена на онлайн-грі. Однак ви все ще можете грати в місцеві кооперативи з родиною та друзями на одній консолі Switch. Це не помітно в меню, але ми вас охопили. Ось як грати Super Mario Maker 2 з двома або більше гравцями.

Як грати в місцевій кооперативі

На жаль, ви не можете розігрувати місцеві кооперативи безпосередньо через Course World, що робить процес дещо заплутаним. Спочатку курси потрібно завантажити, а потім переглянути в меню Курсового робота, щоб відтворити локальну кооперацію.

Крок 1: У Course World знайдіть курс, який ви хочете грати спільно, виберіть Завантажити, і виберіть відкритий слот, щоб зберегти курс. Одночасно можна завантажити до 60 курсів. Ця цифра не включає 32 слоти для створених вами курсів.

Крок 2: Перейдіть до курсового робота та оберіть курс.

Крок 3: Бачите чотири маленькі голівки чужорідних ескізів з правого боку екрану? Якщо ви перемістите аналогову палицю праворуч, ви знайдете варіант Грайте разом. Виберіть його.

Крок 4: Активуйте свої контролери Joy-Con / Pro, щоб приєднатися. Ви можете грати в місцевій кооперативі до чотирьох гравців (Маріо, Луїджі, Жаба та Тоадетта). Одиничні контролери Joy-Con - це все, що вам потрібно, але ви також можете скористатися подвійним налаштуванням Joy-Con. Гравець один завжди буде Маріо, тоді як гравці від двох до чотирьох будуть Луїджі, Жаба та Тоадетта, відповідно.

Прикро, що ви стримані до кооперативу, оскільки режим «проти» є варіантом як в Інтернеті, так і в локальній бездротовій грі через Course World. На даний момент, принаймні, це все, що ви отримуєте від місцевої кооперативної гри.

Як зробити рівні з другом

Окрім того, що ви можете грати на курсах із до чотирма гравцями на одній консолі Switch, ви також можете проводити курси з другом. Створення рівнів обмежується двома гравцями, що добре, оскільки воно може стати хаотичним.

Щоб провести курси з друзями, перейдіть до чужорідних голів в нижній лівій частині екрану дизайну. Проведення курсів з друзями вимагає від вас використання кожного Joy-Con, причому одним гравцем є Маріо, а другим - Луїджі. Маріо може скористатися функцією копіювання multigrab, отримати доступ до меню та стерти частини. Однак Луїджі може лише вибирати частини, використовуючи обмежене меню, і стирати.

Як грати в багатокористувацькій мережі

Як зазначалося вище, ви також можете грати в Інтернеті або через локальну бездротову мережу за допомогою декількох консолей комутатора. Є кілька різних варіантів гри в багатокористувацьку мережу. Коли ви виберете Мережева гра у меню Course World ви побачите опцію для багатокористувацької кооперації та Versus, а також опції гри з друзями через Інтернет або локально з окремими системами. Гра з друзями дозволяє вам створити власну приватну кімнату, щоб небажані відвідувачі не могли приєднатися.

Крім того, ви можете грати з незнайомцями в Інтернеті. Звідси ви зможете створити пару до чотирьох випадкових гравців, з можливістю вибору між чотирма труднощами: Легкий, Звичайний, Експертний та Супер Експертний. Гравці повинні проголосувати, щоб вибрати складність для всієї партії.

Чи є в режимі Story кооператив?

На жаль, ви не можете грати в Story Mode з другом у Super Mario Maker 2. Кооператив обмежується створенням рівнів та програванням завантажених курсів із Course World в меню Coursebot.

Світовий виробник

С Super Mario Maker 2 Останнє оновлення, ви можете розширити свої твори за допомогою нової функції World Maker. Оновлення дозволяє створювати надсвіти, які прив’язуються до створених вами етапів, надаючи вам більш повний пакет. Ви можете грати у світах, які ви створили в кооперативі, але, на відміну від звичайного творця рівня, лише один гравець може створити світ за раз.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found