Як зробити книжкову полицю в Minecraft

Серце Minecraft це - як випливає з назви - крафтування. У грі не вистачає речей для виготовлення, від зброї до різноманітних матеріалів, з яких можна будувати, і навіть прикрас, щоб прикрасити ваше останнє творіння. Можливо, ви хочете побудувати вишукану бібліотеку для свого міста. Або, можливо, ви просто хочете додати трохи чуття у свою вітальню у створеному вами будинку. У будь-якому випадку, вам знадобляться полиці з книгами. У цьому посібнику ми розглянемо матеріали, необхідні для створення книжкової полиці, а також де їх можна знайти.

Рекомендована література

  • Що таке Minecraft?
  • Як розводити коней в Minecraft
  • Де алмази в Minecraft?

Матеріали

Рецепт книжкової полиці такий простий, як і слід було очікувати. Вам просто потрібні книги та дерево. Точніше, вам знадобиться:

  • Три книги
  • Шість дерев'яних дощок (можна використовувати акацію, березу, темну, джунглі, дуб або ялину)

Оскільки у вас є шість дерев'яних дощок, ви можете зробити книжкову полицю - не всі вони повинні бути однотипними з дерева. Наприклад, ви можете мати дві дошки акації та чотири дубові дошки. Поки у вас є шість дощок загалом, це дозволить вам виготовити книжкову полицю.

Як ремесло

Якщо ви новачок у Minecraft або не грали давно, можливо, трохи заплутано почати займатися крафтом. Для початку вам знадобиться таблиця для виготовлення, яку можна скласти, об’єднавши чотири дошки в меню інвентарю. Після натискання меню у верхньому правому куті екрана ви побачите чотири поля. Звідси покладіть дошку в кожну коробку, і тоді ви побачите меню крафтів, що з’явиться у полі праворуч.

Клацніть на це поле, і ви отримаєте таблицю для крафта. Додайте його на гарячу панель і покладіть перед собою, щоб почати майструвати. На даний момент це працює подібно до виготовлення у вашому інвентарі. Натисніть Використовуйте на столі для крафтів, і ви побачите набір з 3 × 3 ящиків у верхньому правому куті. Обов’язково покладіть дошку у кожну коробку зверху, книгу у кожну коробку під нею та дошку у кожну коробку знизу. Якщо ви просто розмістите всі інгредієнти навмання, це не дозволить вам зробити книжкову полицю. Розмістивши їх, натисніть Книжкова полиця у полі праворуч, щоб закінчити його виготовлення.

Де знайти матеріали

Швидше за все у вас буде запас колод у вашому інвентарі від вивчення та рубання дерев. Щоб отримати дошки, вам знадобиться принаймні одна зрубна версія цього виду деревини. Наприклад, один журнал джунглів дорівнює чотирьом дерев'яним дошкам джунглів. Оскільки для виготовлення книжкової полиці потрібно шість дощок, вам знадобиться принаймні два шматки дерева.

Що стосується книг, то їх можна знайти в бібліотеках укріплень. Крім того, ви можете зробити книгу з трьома паперами та однією шкірою. Щоб зробити три папери, вам знадобляться три цукрових тростини; одна шкіра зроблена з чотирьох кролячих шкір. Їх потрібно буде виготовити на майстерні. Зверніть увагу, що знайти книгу набагато простіше, ніж зробити.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found