Як увімкнути режим шепоту на Alexa та як Alexa вас розуміє

Іноді нам потрібно бути тихими. Однак, навіть якщо дитина або ваш другий чоловік спить, ви все одно можете захотіти використовувати свою Alexa. Хороша новина полягає в тому, що існує режим «Шепіт», і це означає, що ми можемо бути тихими і робити те, що нам потрібно.

Включення режиму шепіту досить просте, але як саме він працює? Крім того, це працює так само, як звичайна мова? У нас були такі запитання, як у вас, начебто голос Алекси моторошний, коли він шепоче? Ось як це працює, чому це працює та як увімкнути режим шепіту.

Ось як увімкнути режим шепіту

Є кілька різних способів змусити Алексу почати говорити з вами так тихо. Перший спосіб простий. Просто скажіть “Alexa, увімкніть режим шепіту”, і Alexa відповість підтвердженням, що режим шепоту ввімкнено.

Ще один спосіб змусити Alexa вести з вами нічну нічну розмову - увімкнути налаштування режиму шепоту в додатку Alexa. Ось як.

1. Відкрийте програму Alexa

2. Відкрийте головне меню та виберіть настройки

3. Виберіть Голосові відповіді (розташовані в розділі Налаштування Alexa)

5. Увімкніть режим шепіту, посунувши перемикач праворуч у положення «увімкнено»

echo dot 2018 3 покоління

Подальше читання

  • Забавні речі, щоб запитати Alexa
  • Як змінити голос Alexa
  • Найкращі писанки Alexa

Це моторошно?

Розпізнавання режиму шепоту Alexa можна порівняти із звичайним розпізнаванням голосу. Однак, якщо у вас є фоновий шум у кімнаті, вам доведеться наблизитися до динаміка, щоб він підхопив те, що ви шепочете, де зазвичай ви можете кричати команду здалеку, навіть коли фоновий шум. Якщо ви щось прошепочете Алексі, а вона вас не почує, вона навіть прошепче у відповідь і скаже: "Вибачте, я не зрозумів". Як вона звучить, коли вона шепоче? Це не моторошно чи робототехнічно. Шепіт Алекси насправді дуже схожий на людський.

Наразі ми помітили, що деякі пристрої Echo працюють краще у режимі шепоту, ніж інші. Наприклад, Echo Dot працює надзвичайно добре в режимі шепоту, тоді як Echo Look розуміє шепотіння відповідей, але не шепоче у відповідь послідовно, як Dot.

amazon echo plus 2-го покоління Багаті Шиблі / Цифрові тенденції

Як працює режим шепіту?

Щоб Alexa використовувала режим шепоту, розумний динамік повинен мати можливість виявляти, хтось шепоче, чи розуміти, що вони говорять, і відповідати таким же чином. Коли ти шепочеш, ти насправді не користуєшся своїм голосом. "Шепітне мовлення переважно не озвучується, тобто воно не включає вібрацію голосових зв’язок, і воно має менше енергії в нижчих частотних діапазонах, ніж звичайна мова", - пояснює вчений Alexa Speech Group Зейнаб Резі в блозі розробників Amazon Alexa.

Режим "Шепіт" використовує нейронні мережі короткої короткочасної пам'яті (LSTM), які використовуються для розпізнавання мови. Процес кінцевого вказівки Alexa також важливий для режиму шепоту. Кінцева вказівка ​​- це те, як Alexa виявляє, коли ви закінчуєте вимовляти команду і очікуєте відповіді. Тиша - це частина вхідних даних для детектора шепоту. Вивчивши дані пікової довіри LSTM у рамках висловлювання та зробивши оптимальні корективи, вчені-промови Alexa змогли вирішити цю проблему та зробити так, щоб Alexa могла розуміти і реагувати як на шепіт, так і на звичайну мову.

Останні повідомлення