Як оновити планшети Kindle, Fire HD та інші планшети Amazon

Оазис Amazon Kindle Джессіка Лі Зірка / Цифрові тенденції Незважаючи на те, що Microsoft Surface та iPad від Apple є одними з найкращих планшетів, ви все одно не можете помилитися з планшетами та електронними зчитувачами Amazon Kindle та Kindle Fire HD. За допомогою Kindle ви можете завантажувати та читати все, починаючи з книг, закінчуючи журналами та навіть газетами, тоді як Fire є ідеальним для тих, хто вже глибоко в екосистемі Амазонки шукає планшет, який цим скористається. Fire HD та HDX мають усі можливості читання Kindle, але також забезпечують доступ до Інтернету, потокового відео та багатьох додатків, ніж ви можете порахувати.

Як і інші планшети, Kindle, Fire HD та Fire HDX отримують періодичні оновлення, які додають нові функції та покращують безпеку. Ці оновлення зазвичай відбуваються автоматично, але в деяких випадках вони цього не роблять, тобто вам потрібно буде запустити оновлення самостійно або застосувати оновлення вручну на своєму пристрої. Жоден процес не є особливо складним або тривалим, але допомагає знати, що саме потрібно робити, коли на вас покладається підтримка сучасних пристроїв. Ось тут ми заходимо. Нижче ми докладно розповімо, як оновити різні пристрої Kindle та Fire HD, включаючи версію програмного забезпечення, якою ви повинні бути, і що робити, якщо оновлення не встановлюється належним чином.

Як оновити Fire HD та Fire HDX

Перевірте версію програмного забезпечення:

 • Перед будь-яким оновленням перевірте свою поточну версію програмного забезпечення, щоб переконатися, що оновлення ще не встановлено. Ви можете перевірити це, виконавши наступне:
  • Проведіть вниз від верхньої частини екрана та торкніться Налаштування> Параметри пристрою> Оновлення системи. У верхній частині екрана повинно бути написано: "На вашому пристрої запущено Fire OS X.X.X.X." На момент написання цієї статті поточною версією Fire OS є 5.3.1 або 5.3.1.1.

Оновити автоматично:

 • Зазвичай, коли ваш Fire HD / HDX підключений до Wi-Fi, пристрій оновлюватиметься самостійно без будь-якого введення від користувача, коли буде доступне нове оновлення.

Запуск оновлення вручну:

 • Якщо оновлення не завантажується та не застосовується автоматично, ви можете запустити його самостійно, перейшовши наНалаштування> Параметри пристрою> Оновлення системи> Перевірити зараз / оновити. Останній варіант з’явиться, якщо оновлення вже завантажено.
 • Ваш пристрій перезапуститься, щоб застосувати оновлення. Після перезапуску ви отримаєте повідомлення "Встановлення оновлення системи".

Оновіть за допомогою Mac або ПК:

 • Якщо ви використовуєте Mac з OS X 10.5 або пізнішої версії, спочатку потрібно завантажити та встановити Android File Transfer.
 • Перейдіть на сторінку оновлення програмного забезпечення Fire and Kindle. Прокрутіть униз, поки не знайдете певний пристрій і натисніть його. Завантажте оновлення програмного забезпечення на сторінці пристрою.
 • Увімкніть і розблокуйте пристрій, а потім підключіть його до ПК або Mac за допомогою кабелю USB.
 • На своєму комп’ютері відкрийте пристрій пристрою під назвою «Пожежа». Або, якщо ви використовуєте Mac і встановили Android File Transfer, програма повинна відкриватися автоматично, коли ви підключаєте пристрій. Перетягніть завантажений раніше файл оновлення програмного забезпечення та перемістіть його до папки Внутрішня пам’ять на диску. Не кладіть оновлення програмного забезпечення в будь-яку іншу папку, розташовану на пожежному диску.
 • Коли передача файлу завершиться, від'єднайте пристрій. На пристрої проведіть пальцем вниз від верхньої частини екрана, а потім торкнітьсяНалаштування> Параметри пристрою> Оновлення системи> Оновлення щоб розпочати процес встановлення. Планшет перезапуститься автоматично, після чого ви отримаєте повідомлення про те, що це „Встановлення оновлення системи“.

Як оновити ваш Kindle (Kindle Oasis, Voyage, Paperwhite тощо)

Перевірте версію програмного забезпечення:

 • Як і Fire HD та HDX, вам слід перевірити версію програмного забезпечення вашого Kindle перед спробою оновити його, оскільки він, можливо, застосував оновлення без вашого відома. Щоб перевірити, почніть з Додому меню та торкніться значка Меню значок > Налаштування> Меню> Інформація про пристрій. На момент написання цієї статті поточною версією програмного забезпечення та мікропрограми є Kindle 5.8.2.1.

Оновити автоматично:

 • Як правило, коли ваш Kindle підключений до Wi-Fi, пристрій оновлюватиметься самостійно без будь-якого введення з боку користувача, коли стане доступним нове оновлення.

Запуск оновлення вручну:

 • Від Додому меню, перейдіть до Меню значок > Налаштування> Піктограма меню ще раз> Оновіть свій Kindle> ОК. Вирішивши розпочати оновлення, ви побачите повідомлення «Ваш Kindle оновлюється», а після завершення оновлення пристрій перезапуститься автоматично.

Оновіть за допомогою ПК або Mac:

 • Почніть із переходу на сторінку оновлення програмного забезпечення Fire and Kindle. Знайдіть пристрій Kindle, клацніть на ньому та завантажте оновлення, знайдене на сторінці.
 • Підключіть Kindle до комп’ютера за допомогою кабелю USB, а потім перетягніть вищезгаданий файл оновлення на диск Kindle. Зокрема, розмістіть файл у кореневому каталозі, а не в іншій папці, знайденій на диску.
 • Після закінчення передачі від'єднайте пристрій від ПК. На вашому Kindle, починаючи з Додому торкніться значка Меню значок > Налаштування> Піктограма меню> Оновіть свій Kindle> ОК. Ви побачите повідомлення «Ваш Kindle оновлюється», і ваш пристрій повинен перезапуститися та застосувати оновлення.

Вирішення проблем з оновленням Kindle

Проблема: Оновіть опцію Kindle сірим кольором або з’явиться повідомлення про помилку

При спробі запустити оновлення вручну або після передачі файлу оновлення параметр «Оновлення» сірий і не відповідає, або після натискання з’являється повідомлення про помилку Оновлення.

Можливі рішення:

 • Можливо, у вас уже встановлено останнє оновлення. Перевірте версію програмного забезпечення та прошивки пристрою, щоб побачити, яку версію ОС ви наразі використовуєте.
 • Це також може бути наслідком того, що файл оновлення розміщено в неправильному місці на диску пристрою, або файл передається неправильно. Підключіть Kindle або Fire HD до комп’ютера та переконайтеся, що файл знаходиться у кореневій директорії, а не в іншій папці на вашому пристрої. Якщо воно потрапило не в те місце, просто перемістіть його.

Проблема: Оновлення починається, але не вдається завершити

Після активації оновлення процес починається належним чином, але не вдається до завершення інсталяції. Для деяких оновлення взагалі не починається.

Можливе рішення:

 • Ця особлива проблема, швидше за все, спричинена неправильним перейменованням файлу оновлення або наявними копіями файлів оновлення. Перевірте свій комп’ютер та пристрій Kindle та видаліть усі файли оновлення. Повторіть процес встановлення, описаний вище, і будьте обережні щодо того, як ви перейменуєте файл оновлення. Відповідно до служби підтримки пристроїв Amazon, ім'я файлу може мати "відсутні пробіли або символи, такі як (1), після імені файлу".

Досада: Номер попередньої версії програмного забезпечення залишається після оновлення

Після встановлення оновлення номер версії програмного забезпечення не змінився від того, що був до оновлення.

Можливі рішення:

 • Якщо встановлення відбулося автоматично через Wi-Fi, оновлення завершиться, коли пристрій перейде в режим сну. Після повторного ввімкнення номер версії буде оновлено відповідно до змін. Спробуйте вимкнути та ввімкнути знову.
 • Якщо ви застосували оновлення за допомогою згаданого вище методу ПК або Mac, повторіть оновлення, оскільки воно могло бути встановлено неправильно.

Останні повідомлення