Як встановити HD-антену, щоб отримати безкоштовне телебачення

Телевізійна антена означала веретенні пари телескопічних металевих стрижнів («кролячі вуха»), які вимагали розумного розташування (а може, і трохи алюмінієвої фольги) для роботи. На щастя, сучасні технології ввели антени у 21 століття. Сьогодні більшість популярних типів більше схожі на аркуш паперу, ніж на кролика робота-кролика, і пропонують високоякісні трансляції у форматі HD, які найкраще пропонують потокові телевізійні сервіси, такі як SlingTV та PlayStation Vue, і навіть кабель або супутник.

Проте, незважаючи на всі їхні досягнення, підібрати правильну антену та знайти найкраще місце для її розміщення - це все-таки одна частина науки, дві частини вуду. Ключ до успіху - керувати своїми очікуваннями та підготуватися до невеликих спроб і помилок. Врешті-решт, трохи зусиль робить довгий шлях, щоб допомогти різакам шнурів назавжди залишатися від кабелю. Ось декілька порад про те, як встановити телевізійну антену у своєму будинку, а також про те, як знайти ідеальну для вашого місцезнаходження.

Дізнайтеся про землю

Ви можете отримати загальне уявлення про те, куди ви хочете поставити свою антену, відвідавши такі сайти, як Antennaweb.org. Підключіть свій поштовий індекс та вуличну адресу, і на сайті буде показано місце розташування місцевих телевізійних телевізійних антен щодо вашого будинку. Він також намагається підказати, який тип антени вам може знадобитися (середня різноспрямована, мала спрямованість, посилена тощо).

Вибір правильної антени - це все одно наука, дві частини вуду.

Ми отримали неоднозначні результати за допомогою інструменту підбору антени. Наприклад, за нашою адресою середньостатистична спрямована антена виявиться правильним вибором. Тим не менше, ми можемо втягнути майже кожну станцію, що є в наявності, з невеликою різноспрямованою антеною. Якщо ви проживаєте у великому мегаполісі чи поблизу нього, ви також можете виявити, що це так.

Дізнавшись, де знаходяться радіомовні антени, враховуйте географічний ландшафт між цими вежами та вашим будинком. Якщо в межах вашої видимості є якісь великі об'єкти з високими висотами, або якщо ви живете в глибокій долині, можливо, вам доведеться розмістити антену на горищі, на даху або навіть вгорі в дерево, щоб отримати надійний прийом. І навпаки, якщо ви живете на підвищеній території, ви можете виявити, що можете легко втягнути чудовий сигнал, навіть здалеку.

Якщо ви живете в центрі міста, де багато багатоповерхівок, усі ставки відхиляються. Це пов’язано з тим, що більшість сигналів, які ви втягуєте, будуть відбиватися від інших будівель, і невідомо, звідки вони прийдуть. Це не означає, що ви не можете отримати прийом, це просто означає, що ви, можливо, не зможете отримати всі канали з будь-якого місця розташування антени.

Вибір антени

Якщо ви взагалі проводили будь-які дослідження, то знаєте, що на вибір є багато антен, але на нашому досвіді ми отримали найкращі результати, використовуючи моделі від Mohu, Clearstream та Channel Master. Пропонуємо ознайомитися з нашим часто оновлюваним списком найкращих внутрішніх HD-антен, що включає найкращі моделі, які ми нещодавно оглядали (а також одну або дві зовнішні моделі для завантаження).

Однак якщо ви робите покупки в цілому, ось кілька основних порад, які допоможуть вам у пошуку.

Перший - напрямок прийому. За великим рахунком, більшість антен на сьогоднішній день є всеспрямованими, тобто вони можуть приймати сигнали незалежно від того, в який бік вони зіткнулися. Тим не менш, деякі отримують сигнали лише з одного або двох напрямків. Пам’ятайте, в яких напрямках (напрямках) розташовані сусідні вежі щодо вашого будинку, і шукайте антени, які можна легко встановити для найкращого прийому.

Хоча напрямок прийому важливий, не забудьте також звернути увагу на прийом. Більшість антен, швидше за все, прийматимуть канали, якщо ви живете в метро чи приміських районах, але все менше стає певним, чим далі ви живете від сигнальних веж. Знову ж таки, ви можете знайти відстань до найближчих точок трансляції, використовуючи інструмент антени.

Як правило, ви знайдете антени з рейтингом прийому 20, 30, 40 або 50 миль, але майте на увазі, що діапазони, перелічені виробниками, є лише приблизними і можуть бути не зовсім точними, оскільки немає універсальних критеріїв тестування, не кажучи вже про те, що фактори навколишнього середовища вплинуть на прийом. Поки ви знаходитесь в межах переліченого робочого діапазону антени, ви повинні бути в порядку, але якщо ви знаходитесь на межі, краще піти на щось із більш широким прийомом.

Говорячи про прийом, посилені антени можуть допомогти, але термін "посилений" може ввести в оману. По суті, підсилювачі, вбудовані в ці антени, посилюють слабкі сигнали, тому тюнер вашого телевізора буде точніше розпізнавати їх. Однак підсилювачі не покращують якість прийому. Насправді не рекомендується використовувати підсилювач, коли це не потрібно. Це може насправді деградувати сигнал, який ви передаєте телевізору, що означає гіршу якість зображення. Загалом, підсилювачі - це гарна ідея, якщо ви живете на відстані 50 миль і більше від телевізійних веж або якщо ви надсилаєте сигнал з однієї антени на кілька телевізорів. Якщо вам доводиться жити дуже далеко від вежі, у будь-якому випадку кращим вибором може стати зовнішня антена.

Зовнішні антени, як правило, більші та довговічніші, ніж їх внутрішні аналоги, і хоча перебування на вулиці та встановлення на даху може забезпечити їм кращий прийом, ніж навіть посилена внутрішня модель, вони обійдуться вам. У деяких випадках зовнішня антена може бути правильним вибором - особливо якщо ви живете в сільській місцевості або якщо ваш будинок може вмістити таку. В іншому випадку модель в приміщенні буде чудово працювати.

Останнє, про що слід пам’ятати - це тип сигналу, який може приймати антена. Існує два основних типи сигналів: УКВ і УВЧ. Різниця між ними по суті зводиться до того, які канали транслюються на цих частотах. УКХ-канали охоплюють канали 2-13, тоді як 14-51 - УВЧ-канали. Хороша новина полягає в тому, що більшість антен чудово підбирають як УКВ, так і УВЧ, але є деякі, які можуть підхоплювати лише один тип сигналу, або інший, і деякі антени можуть бути кращими, щоб взяти одну над іншою. Ця інформація, як правило, чітко зазначається в описі товару.

Куди покласти цю річ?

Це та частина, де вам потрібно охопити практику спроб і помилок. Існує стільки факторів, які впливають на прийом широкомовного сигналу, що найкращим місцем для вашої антени може бути останнє місце, яке ви думаєте поставити. З огляду на це, ми маємо запропонувати кілька загальних рекомендацій:

  • Найближче до телевізійних веж - Як правило, вам краще спробувати вловити прямий сигнал, а не той, який відбивається від будинку вашого сусіда.
  • У вікні- Порція без металевого екрану, як правило, працює найкраще.
  • Високо на стіні - Звичайна мудрість припускає, що вище - краще.
  • За телевізором - Якщо у вас не виникає проблем з передачею сигналу, крихітну антену, як метро Mohu або HD Frequency Mini, можна заховати прямо за телевізором. Ми отримали кращі результати, розміщуючи антену вгорі телевізора, а не внизу, де, як правило, живе електроніка телевізора.
  • Зовні- Існують як внутрішні, так і зовнішні гібриди та спеціальні зовнішні антени, які можна прикріпити до сайдингу вашого будинку (див. Нашу першу підказку щодо розміщення), встановити на даху або навіть у дворі. Вони часто можуть бути пов’язані з існуючим в будинку коаксіальним кабельним блоком, що дозволяє розподілити сигнал на кілька кімнат. Якщо ви це зробите, вам може знадобитися використовувати посилений спліттер для підтримки цілісності сигналу.

Вибравши загальне місце розташування або якщо ви просто хочете поекспериментувати з кількома місцями, підключіть антену до телевізора та налаштуйте на пошук каналів. На основі вашого пошуку на Antennaweb.org ви повинні знати, скільки каналів знаходиться у вашому районі. Завершивши сканування телевізора, він повинен не лише повідомляти, скільки каналів він знайшов, але й ті, які заблоковані. Якщо ви побачите відсутні канали, спробуйте інше місце та повторно скануйте. Промивайте і повторюйте, поки не знайдете найкраще можливе місце.

Особлива примітка: Якщо ви живете в коктейлях, вам потрібно буде підняти антену, що означає придбання щогли, кріплення щогли та великої довжини коаксіального кабелю - і підйом. Наскільки висока повинна бути встановлена ​​антена, буде залежати від вашої ситуації. Бачите ще когось із встановленою антеною? Ймовірно, вам потрібно піднятися так високо.

Налаштуйте свій список каналів

Швидше за все, ви збираєтеся завершити сканування та програмування каналів, які ви абсолютно не зацікавлені в отриманні. Більшість телевізорів дозволяють додавати або видаляти канали зі списку вручну. Зробіть перегортання каналу трохи легшим, відкинувши ті, які ви не хочете. Якщо ви користувач Plex, ви також можете підключити свою антену до свого сервера Plex за допомогою ТВ-тюнера, створюючи своєрідну імпровізовану телевізійну послугу в комплекті з відеореєстратором.

Свобода

Це воно! Ми сподіваємось, що цей маленький путівник був корисним. Насолоджуйтесь плодами своєї праці. Ми вважаємо, що ви побачите, що якість зображення, яке ви отримуєте з трансляцією HD, набагато краща, ніж те, що ви отримуєте від кабельної або супутникової компанії. Насправді, оскільки воно не стиснене, це, мабуть, буде найкращим зображенням, яке ви отримаєте поза дисками UHD Blu-ray. Деякі виробники навіть захищають свої антени в майбутньому завдяки підтримці 4K, тому ті, хто має телевізор 4K UHD, зможуть навіть у повній мірі скористатися перевагами можливостей свого телевізора ультрависокої чіткості.

Останні повідомлення