Як вийти з облікового запису Fortnite на PS4

Швидше за все, ви щонайменше завантажили Fortnite на PlayStation 4. Врешті-решт, це одна з найпопулярніших ігор коли-небудь, про що свідчать 27 мільйонів гравців, які брали участь у внутрішньоігровому концерті Тревіса Скотта ще в квітні. Незважаючи на те, що він все ще шалено популярний, є кілька речей, які він міг би зробити краще - наприклад, реалізація більш чіткого способу виходу зі свого облікового запису. У цьому посібнику ви дізнаєтесь, як вийти з системи Fortnite на PS4.

Існує кілька способів виходу з облікового запису на PS4, які включають використання браузера. Це можна зробити за допомогою самого PS4 або ПК, планшета або телефону. Оскільки навігація браузером PS4 трохи незграбна, можливо, ви захочете використати для цього окремий пристрій.

Подальше читання

  • Як грати на розділеному екрані у Fortnite
  • Як грати в Fortnite на PS4
  • Epic Games подає позов проти Apple на політику Fortnite, App Store

Вихід через PS4

Після запуску Fortnite, можливо, ви шукаєте конкретний варіант виходу з головного меню. На жаль, це не так просто. Натомість вам потрібно натиснути клавішу Варіанти в головному меню гри, прокрутіть вниз і виберіть Підтримка варіант. Це відкриє браузер PlayStation.

Ви потрапите на веб-сайт Epic Games, тож, як тільки сторінка завантажиться, перейдіть у верхній правий кут екрана та натисніть Увійти. Використовуйте це для входу у свій обліковий запис Epic Games (майте на увазі, що для входу вам може знадобитися використовувати код підтвердження). Зайшовши, поверніться до того самого місця, і ви побачите своє ім’я користувача. Якщо навести на нього курсор, з’явиться нова опція з позначкою Рахунок - виберіть цей параметр.

Це спрямовує вас на нову сторінку з декількома опціями в лівій частині екрана. Ви захочете натиснути Зв'язки варіант.

Звідси переконайтеся, що натиснули Рахунки підменю (за замовчуванням Програми), і ви побачите кожен Fortnite встановлене вами з’єднання - одним із яких є мережа PlayStation. Виберіть Мережа PlayStation, встановіть усі прапорці та натисніть Від’єднати. Це вийде з вашого Fortnite рахунок на PS4. Ті самі дії застосовуються для виходу з інших систем, таких як Xbox One та Nintendo Switch.

Вам потрібно буде повністю закрити гру, щоб зміни набули чинності. Запуск Fortnite ще раз із вибраним користувачем PS4, після чого вам буде запропоновано увійти та зв’язати інший обліковий запис.

Вихід з облікового запису PS4 через ПК

Щоб вийти з Fortnite на PS4 з інших пристроїв вам потрібно буде виконати зазначені вище дії з телефону, планшета чи ПК. Насправді вам, мабуть, стане простіше це зробити, оскільки навігація браузером PS4 є громіздкою. Кроки здебільшого такі ж, як вихід із системи PS4.

Ви хочете перейти безпосередньо на веб-сайт Epic Games і увійти, використовуючи опцію вгорі праворуч, як описано вище. Потім поверніться до свого рахунку Зв'язкита від’єднайте свій обліковий запис PSN. При запуску Fortnite на своєму PS4 зараз вам потрібно буде ввійти та зв’язати обліковий запис.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found