Як зробити груповий чат на Snapchat

Наші смартфони допомагають підтримувати зв’язок з друзями та родиною по всьому світу. Але, оскільки ніщо не зрівняється з гарною вечіркою, ви, мабуть, задаєтеся питанням, чи є спосіб, яким можна додати купу своїх друзів чи родичів до групи, щоб разом спілкуватися, обмінюватися історіями, сміятися та проводити гарні часи.

На щастя, вам пощастило. Читайте далі, і ми розповімо, як ви можете легко вести групові чати з усіма своїми друзями в одному місці за допомогою Snapchat.

Як створити груповий чат

Знімок екрана друзів SnapchatЗнімок екрана групового чату SnapchatЗнімок екрана додавання друзів до групового чату Snapchat

Щоб створити чат, перейдіть на екран Друзі, торкнувшись спливаючої підказки Чат в нижній лівій частині екрана. Потім торкніться значка Новий чат вгорі праворуч на екрані. Цей значок теж схожий на міхур із словом, але за допомогою пера. Звідти торкніться Нова група, потім перегляньте список друзів нижче та натисніть імена, які ви хочете додати до чату. Коли закінчите, торкніться Спілкуйтеся з групою.

Як запустити груповий чат

Після створення групового чату ви можете налаштувати його та змінити взаємодію членів. Спочатку натисніть на значок олівця у верхній частині екрана та назвіть свій чат. Якщо ви хочете вийти за межі текстових повідомлень та надсилання знімків, торкніться значка телефону або значка відео, щоб розпочати аудіо- чи візуальний чат.

Знімок екрана групового чату SnapchatЗнімок екрана ігор групового чату Snapchat

Ви також можете грати в ігри у своєму груповому чаті. Щоб розпочати щось, торкніться значка ракети біля вікна чату та виберіть гру зі списку, що з’явиться.

Якщо хтось стає сварливим, ви можете видалити повідомлення, натиснувши пальцем на повідомлення. На екрані з’явиться меню, яке надасть вам можливість зберегти, скопіювати або видалити повідомлення.

Як додати більше людей

Знімок екрана Snapchat, який додає друзів до групи

Чим більше, тим веселіше, звичайно. На щастя, якщо ви хочете додати більше друзів до свого чату, це просто. Перейдіть на екран друзів і утримуйте пальцем назву групового чату. У меню, що з’явиться, виберіть Більше , а потім натисніть Додайте членів до групи . Виберіть друзів зі списку, щоб завершити ваш існуючий чат.

Як залишити груповий чат

Найприємніше в групових чатах Snapchat полягає в тому, що ви можете піти, не зіпсувавши задоволення всіх інших. Перейдіть на екран друзів і утримуйте пальцем груповий чат. З'явиться меню. Вибирайте Більше зі списку та торкніться Покинути групу . Спливаюче вікно попросить вас підтвердити, що ви хочете піти. Ви можете піти після цього, але майте на увазі, що всі ваші чати зникнуть, коли ви підете. Навіть якщо хтось збереже повідомлення, які ви надіслали, ваш вихід їх видалить.

Можливо, ви вважаєте за краще залишатися в чаті, але припиніть постійні сповіщення від усіх. Торкніться того самого меню та виберіть Повідомлення про повідомлення з варіантів. Потім виберіть Безмовний . Тепер ви можете залишатися частиною групи без повені сповіщень кожного разу, коли хтось розкаже добрий жарт або надішле фотографію своєї собаки.

Snapchat виріс для багатьох, ніж не за можливість спілкуватися в групі, але ми вважаємо, що це одна з основних ситуацій платформи.

Останні повідомлення