Youtube повернувся після рідкісних глобальних збоїв

У вівторок, 16 жовтня, YouTube припинив свою роботу трохи більше години - це рідкісне перебої для компанії, що належить Google.

Сайт потокового відео, який має майже 2 мільярди активних користувачів щомісяця, почав страждати в глобальному масштабі близько 21:00. ET у вівторок.

У цей час веб-сайт та додатки були не повністю доступними. Наприклад, на настільному комп’ютері сайт показав частини домашньої сторінки разом із рядком незрозумілого тексту та заявою, що його інженери займаються проблемою.

Клацнувши на відео YouTube із працюючого веб-сайту, користувачі зустріли повідомлення із повідомленням: «Сталася помилка, будь ласка, спробуйте пізніше» або «Вибачте, це відео не виходить. Вибач за це." Проблема торкнулася YouTube Music та інших платформ YouTube.

Приблизно через годину після початку проблем YouTube розмістив у Twitter повідомлення, в якому визнав проблему та вибачився перед своїми користувачами за відключення: «Дякуємо за ваші звіти про проблеми YouTube, YouTube TV та YouTube Music. Ми працюємо над вирішенням цього питання, і повідомимо вас, як тільки це буде виправлено. Ми просимо вибачення за можливі незручності та будемо постійно оновлювати вас ".

З тих пір компанія опублікувала заяву про те, що YouTube повернувся. Ми можемо підтвердити, що це нормально для нас працює на настільних ПК та мобільних пристроях. Чого не вистачає, це пояснення того, що саме сталося з причиною відключення.

Ми повернулися! Дякуємо за все ваше терпіння. Якщо ви продовжуєте відчувати проблеми, повідомте нас про це. //t.co/NVU5GP7Sy6

- Команда YouTube (@TeamYouTube) 17 жовтня 2018 р

Проблема виникла через кілька годин після того, як Twitter розпочав надсилати безглузді сповіщення багатьом своїм користувачам, хоча зараз це розібрано. Дійсно, Twitter був тим самим місцем, де шанувальники YouTube вирушали, щоб відреагувати на перебої.

Їм краще поспішити та виправити це #YouTube pic.twitter.com/sO0o1LDrtu

- Джелан Абрамс (@JelanAbrams) 17 жовтня 2018 р

@YouTubeTV чудова робота Google. Вечір відкриття НБА, і ваш телевізійний сервіс згасає. Кол-центр закритий! #goodjob #YouTube #celtics

- Рік Мортон (@RikMoto) 17 жовтня 2018 р

Ти повинен мене роздувати YouTube не працює, як заходь @ YouTube #YouTubeDOWN #youtube pic.twitter.com/xD1HUD5I4l

- nolimitc0dy__ (@jarrodsav__) 17 жовтня 2018 р

повернутися до відсутності соціального життя ????????

- ♕ a'lysse ♕ (@alyssetho) 17 жовтня 2018 р

YouTube зазнав кількох таких серйозних відключень, як цей за 13 років своєї історії. Ми звернулися до YouTube та Google, щоб прокоментувати, що відбувається, і повідомимо вас, якщо вони повернуться.

Ця історія буде оновлюватися в міру розвитку.

Останні повідомлення