Як редагувати відео на вашому iPhone або iPad

IPhone та iPad найновішого покоління поставляються з високоякісною камерою, і ці пристрої досить потужні, щоб забезпечити можливості редагування відео. Ви можете використовувати свій iPhone або iPad для редагування своїх відео, перш ніж ділитися ними в соціальних мережах або для збору короткометражних фільмів.

Редагування відео може здатися лякаючим, якщо ви ніколи раніше цього не робили, але камера iOS включає інструменти для редагування відео, які роблять цей процес простим і доступним. Камера iOS оснащена деякими зручними інструментами для редагування відео, за допомогою яких можна обрізати, обрізати або перегорнути відео, серед інших функцій. Оволодіння різними інструментами редагування, що постачаються з вашим iPhone або iPad, допоможе вам вивчити нові можливості у своїх відео.

Читайте далі, якщо вам цікаво ці функції і хочете дізнатись, як можна розпочати редагування відео на своєму iPhone або iPad.

Як обрізати відео

Перше, що потрібно зробити під час редагування відео, - це зменшити його до розумного розміру та обрізати частини, яких ви не хочете у фінальному фільмі. Тример iOS є просто оголеним, оскільки ви можете обрізати лише з початку або кінця, на відміну від деяких спеціальних відеопрограм, які дозволяють вирізати та зрощувати кадри з будь-якої точки послідовності. Однак для швидкого відео триммер дуже простий у використанні, і до нього можна отримати доступ через Камера значок у Редагувати режимі.

як редагувати відео на вашому iphone або ipad videoedit1Відео для обрізки iOSяк редагувати відео на вашому iphone або ipad videoedit3
 • Виберіть відео з програми "Фотографії".
 • Торкніться Редагувати у верхньому правому куті екрана.
 • У режимі редагування торкніться значка камери внизу, щоб отримати доступ до інструменту обрізки.
 • Натисніть і утримуйте ліву або праву сторону шкали часу, щоб переглянути жовтий тример та його анкери.
 • Перетягніть якорі вліво або вправо, щоб обрізати з початку або кінця фільму.
 • Торкніться піктограми звуку у верхньому лівому куті, щоб увімкнути або вимкнути звук.
 • Виберіть будь-який Зберегти відео або Зберегти відео як новий кліп.
 • Торкніться Готово внизу праворуч вікна.

Як обрізати, випрямити, перевернути та обертати

Ви можете вносити численні коригування, включаючи обрізання відео до нуля в об'єкті. Ви також можете випрямити пейзаж, повернути відео та виправити горизонтальне та вертикальне вирівнювання. У верхній частині екрана також доступні інструменти "Перевернути" та "Повернути". Скажімо, ви зняли вертикальне відео, яке ви хотіли б переглянути в більш традиційній альбомній орієнтації - ви можете обертати його та відповідно регулювати вирівнювання. Випрямлене коло - це перше в послідовності, і, мабуть, те, яке ви будете використовувати найбільше. Горизонтальне та вертикальне вирівнювання також доступні на випадок, якщо вам потрібно відрегулювати орієнтацію або кут.

Відеофільтри iOSяк редагувати відео на вашому iphone або ipad cropfilm3як редагувати відео на вашому iphone або ipad cropfilm2як редагувати відео на вашому iphone або ipad resizevideo1як редагувати відео на вашому iphone або ipad resizevideo2як редагувати відео на вашому iphone або ipad resizevideo3як редагувати відео на вашому iphone або ipad resizevideo4як редагувати відео на вашому iphone або ipad fliprotate1як редагувати відео на вашому iphone або ipad rotatevideo1
 • У вибраному відео натисніть Редагувати у верхньому правому куті екрана.
 • Торкніться значка обрізання.
 • Щоб обрізати, просто захопіть кут і відрегулюйте вигляд будь-яким способом, рухаючи пальцем.
 • Вибирайте пальцем Випрямити, Горизонтальний, або Вертикальний щоб правильно вирівняти своє відео.
 • Проведіть пальцем вліво або вправо, щоб змінити розмір у реальному часі.
 • За потреби натисніть значок перевертання у верхньому лівому куті, щоб перегорнути своє відео.
 • Виберіть піктограму обертання у верхньому лівому куті, щоб повернути своє відео, якщо потрібно.
 • Торкніться Готово.

Інструмент "Обрізання" також дозволяє змінити співвідношення сторін відео до деяких попередньо налаштованих розмірів, включаючи квадрат, 16: 9, 5: 7, 3: 4, 2: 3 або вільну форму. Інструмент у верхньому правому куті екрана підсвічується жовтим кольором при виборі.

як редагувати відео на вашому iphone або ipadяк редагувати відео на вашому iphone або ipad

Як застосовувати коригування

Інструменти налаштування є, мабуть, найкориснішими з нових можливостей редагування відео в оновленій програмі Фото. Тут ви можете точно налаштувати свої відео так само, як і фотографії. Ви отримуєте елементи керування експозицією, яскравими місцями, тінями, контрастом, яскравістю, чорною точкою, насиченістю, яскравістю, теплотою, відтінком, чіткістю, зменшенням шуму та віньєткою. Ви можете налаштувати кожну настройку за допомогою нижнього циферблата.

Налаштування відео для iOSяк редагувати відео на налаштуваннях iphone або ipad6як редагувати відео на налаштуваннях iphone або ipad5як редагувати відео на налаштуваннях iphone або ipad4як редагувати відео на налаштуваннях iphone або ipad2як редагувати відео на налаштуваннях iphone або ipad3
 • Торкніться значка Налаштування.
 • Виберіть потрібний вам інструмент.
 • Прокрутіть ліворуч та праворуч, щоб вибрати інтенсивність ефекту.
 • Торкніться Готово.

Як користуватися фільтрами

Інструмент "Фільтри" - це третій варіант у ряду піктограм у нижній частині інтерфейсу редагування iPhone або на лівій стороні полотна iPad. Це пропонує вам ряд приємних Instagram-подібних фільтрів, які ви можете застосувати до своїх відео, таких як Яскравий (тепле і прохолодне), Драматичний (тепле і прохолодне), Мононуклеоз, Сільвертон, і Нуар. В межах кожного вибору ви можете набирати ефект вгору або вниз, щоб контролювати, скільки застосовувати, щоб ваш фільм виглядав як слід. Цей спеціальний ефект корисний, щоб надати вашим відео додатковий візуальний ефект, але він необов’язковий для всіх відео.

Нижня лінія

Якщо ви знайомі з редагуванням фотографій на iPhone або iPad, початок роботи з новим редактором відео для iOS 13 буде легким. Незважаючи на те, що він не має розширених можливостей більш вдосконалених автономних програм, він надає безліч елементів керування для найважливіших налаштувань, які вам знадобляться, щоб ваші відео виглядали стильно та привабливо.

Останні повідомлення