Програма оновлення Apple iPhone: як це працює?

Найвищою точкою року для будь-якого шанувальника Apple є випуск бренду, який охоплює новий iPhone. Незважаючи на всі наші поточні стреси, перспектива появи нового блискучого телефону, такого як нещодавно випущений iPhone SE від Apple, або майбутній iPhone 12, служить як бажаним відволіканням, так і можливістю. IPhone SE (2020), перший новий пристрій у серії SE з моменту його створення в 2016 році, розроблений як телефон початкового рівня, продається за 399 доларів США з оновленими характеристиками, що, безумовно, вдарить деяких користувачів.

Якщо ви все ще качаєте iPhone 6, 7, 8 або X серії, або чекали можливості замінити будь-яку зі старих телефонів, один із способів торгуватися - це програма оновлення iPhone від Apple, яка може обернути ваші лапи близько новітньої моделі iPhone щороку. Ось докладний опис того, як це працює. Зверніть увагу, що iPhone SE (2020) не включений в програму, але iPhone 12 точно буде.

Що таке програма оновлення iPhone від Apple?

Тильна сторона iPhone 11 Pro Max і Pro, встановлена ​​на столі. Джуліан Чоккатту / Цифрові тенденції

Програма оновлення iPhone спеціально розроблена, щоб дозволити вам щороку оновлювати свій поточний iPhone до однієї з нещодавно випущених моделей. Запущена в 2015 році дебютом iPhone 6S, програма дозволяє вам виплачувати новий iPhone 12 щомісячних внесків. Він починається з 36 доларів на місяць для 64 ГБ iPhone 11. iPhone 11 Pro починається з 50 доларів на місяць, тоді як версія Pro Max починається з 54 доларів на місяць. Для більшості клієнтів iPhone ця методика здасться знайомою, оскільки вона схожа на давні операції операторів, які пропонували знижки в обмін на дворічний контракт та субсидовану щомісячну плату, або придбання телефону за щомісячну плату.

Програма оновлення iPhone дозволяє купувати новий iPhone з 24 платежами, але найцікавіше, що після того, як ви здійсните лише 12 платежів, ви зможете автоматично перейти на найновіший iPhone. Програма стосується лише найновіших, останніх моделей. Якщо ви звернули увагу на старий телефон, вам доведеться пройти програму обміну від Apple. Але ви можете ввійти в програму оновлення з будь-якою моделлю, яку ви використовуєте в даний час.

Що в цьому чудового?

Є багато переваг підписання на програму оновлення, і ось кілька основних.

  1. Ви можете щороку отримувати новий iPhone, не прив’язуючись до одного оператора. З кожною покупкою ви можете вибрати свого оператора, який може відрізнятися від попереднього телефону. Тож якщо ви незадоволені послугою, вам доведеться потерпіти лише один рік, перш ніж ви зможете вийти з неї.
  2. Програма оновлення включає гарантію AppleCare +, яка забезпечує до двох років охоплення апаратного забезпечення, підтримку програмного забезпечення та до двох випадків випадкових пошкоджень, хоча останній передбачає плату за обслуговування в розмірі 29 доларів США за пошкодження екрану та 99 доларів США за інші пошкодження. , плюс податок. Більшість людей не хочуть виплачувати додаткові 199 доларів за дворічну гарантію після того, як вони витратять на пристрій до 1000 доларів (і часто шкодують, що не зробили, коли з їхнім телефоном трапляється щось погане), але програма оновлення вбудовує це в загальну ціну безболісно. Ви навіть можете оновити покриття AppleCare +, включивши крадіжку або втрату додаткових 4,13 доларів на місяць.
  3. Якщо у вас є кредитна картка Apple Card, ви можете використовувати її для щомісячного платежу та отримувати 3% щоденного повернення готівки при кожному платежі. Солодко!

Як розпочати?

Джуліан Чоккатту / Цифрові тенденції

Програма оновлення iPhone доступна в магазинах Apple Retail у США та в Інтернеті через веб-сайт Apple.com. Він також доступний у Великобританії та Китаї. Коли ви вирішили придбати новий iPhone, після вибору обраної моделі, кольору, ємності та носія з’явиться вибір під назвою Програма оновлення iPhone.

Вам потрібна діюча кредитна картка, не надто жахлива кредитна оцінка та вік від 18 років. Роздрібні магазини Apple запускають програму оновлення спільно з Citizens One, яка проводить перевірку кредитоспроможності, щоб затвердити вас на 24-місячну безвідсоткову позику. Якщо вам менше 18 років, вам доведеться обдурити батьків або когось іншого дорослого, щоб передати вам кредитну картку. Існує також функція попереднього затвердження, яка може повернутися до модернізаторів та нових учасників. Але Apple дозволяє попередньо затвердити позику для попереднього замовлення лише через додаток Apple Store на вашому iPhone.

Попереднє схвалення не рівне бронюванню телефону; вам все одно доведеться стати в чергу. Але процес дозволяє вибрати модель, яку ви хочете, для швидшого оформлення замовлення. Ви можете придбати свій iPhone в Інтернеті, скористатися програмою Apple Store (потрібно для попереднього замовлення) або придбати свій iPhone особисто в Apple Store (щоразу, коли вони знову відкриті).

Після сплати 12 щомісячних внесків ви маєте право торгувати своїм старим iPhone на нову версію. Ваш старий телефон повинен бути в пристойному робочому стані, з можливістю вмикати і утримувати заряд, із цілим і функціонуючим дисплеєм без перерв і тріщин. Якщо ви зробите оновлення в Інтернеті, вам доведеться підписати новий контракт на 24 місяці та торгувати своїм старим iPhone в магазині Apple Store або надіслати вам поштовий набір.

Замовляйте прямо зі свого телефону

Ви можете використовувати свій телефон, щоб замовити новий iPhone, незалежно від того, чи ви вже зареєстровані в програмі оновлення чи ні. Ось основні кроки для замовлення телефону, який вже є у продажу. Процес подібний для кваліфікованих телефонів, які все ще попередньо замовляються.

програма оновлення Apple iPhone, як це працюєпрограма оновлення Apple iPhone, як це працюєApple iPhone Програма оновлення, як це працюєпрограма оновлення Apple iPhone, як це працюєпрограма оновлення Apple iPhone, як це працюєПрограма оновлення Appleпрограма оновлення Apple iPhone, як це працюєпрограма оновлення Apple iPhone, як це працює
  • Запустіть програму Apple Store на своєму iPhone.
  • Виберіть модель iPhone, яку ви хочете придбати.
  • Виберіть Немає про те, чи є у вас iPhone для обміну.
  • Виберіть модель, яку хочете.
  • Вибирайте Готово, Ємність, і Перевізник. Ви повинні використовувати один із перевізників Великої четвірки, як зазначено.
  • Вибирайте Програма оновлення Apple iPhone на питання, як ви будете платити.
  • Виберіть Я хотів би зареєструватися якщо ви новачок у програмі або Я вже є частиною програми якщо ви зараз зареєстровані.

Потім виконуйте підказки та відповідайте на всі інші питання послідовно, щоб завершити замовлення.

Які мінуси?

Apple iPhone-11 Pro - практичний розпізнавання обличчя в режимі камери Джуліан Чоккатту / Цифрові тенденції

Якщо ви любите iPhone, мінусів небагато. Програма Apple дозволяє лише оновити до останньої версії iPhone, на відміну від деяких планів оператора, які дозволяють перейти на сторону огорожі для Android.

Якщо ви обережно ставитесь до свого кредиту, майте на увазі, що Apple заявляє наступне: «Citizens One залишає за собою право проводити кредитний запит у міру необхідності для визначення права на позику. Залежно від ефективності вашого рахунку та історії транзакцій у програмі оновлення iPhone, Citizens One може схвалити вашу нову заявку на позику, не впливаючи на ваш кредит. "

Apple працює з AT&T, Sprint, T-Mobile та Verizon, тому ви не можете придбати iPhone без SIM-карт через програму. Але через 12 місяців ви можете переключитися на іншого перевізника серед тих самих чотирьох варіантів.

Що робити, якщо я передумаю і захочу вийти?

Джуліан Чоккатту / Цифрові тенденції

Не так швидко. Програма оновлення iPhone - це юридичний контракт з Apple та Citizens Bank на 24-місячний термін. Ви можете перейти на новий iPhone після 12 платежів, що означає, що ви продовжуєте свій 24-місячний апаратний контракт з обома сторонами. Якщо ви хочете вийти до закінчення цього терміну, вам доведеться оплатити решту витрат на план iPhone і AppleCare +. Потім ви зберігаєте телефон для утилізації, як хочете. Покриття AppleCare + діє протягом двох років з моменту підписання контракту, незалежно від цього.

Що робити, якщо ви загубите телефон або він вирветься у вас під час їзди на поїзді? Ось де додаткова політика AppleCare + з викраденням та втратами може врятувати ваш недолік. За допомогою цього додаткового захисту ви просто заповнюєте форму заявки на сайті претензій Apple. Клієнти, які мають лише стандартну політику AppleCare +, не матимуть права на оновлення, і Apple радить зателефонувати до AppleCare за номером (800) 275-2273, щоб скасувати поточний план.

Добре знати

Джуліан Чоккатту / Цифрові тенденції

Незважаючи на те, що ви підписалися на програму оновлення iPhone, це не змушує вас оновлювати телефон кожні 12 місяців. Повторіть: Вам не потрібно робити оновлення, якщо Ви цього не хочете. Закінчивши свої 24 місяці, ви заплатили як за пристрій, так і за AppleCare +, і тепер телефон уже ваш, щоб користуватися назавжди, продавати, дарувати чи зберігати як запасний. Якщо ви зробите оновлення після 12 платежів, ви підписуєте новий 24-місячний контракт і починаєте все спочатку.

Якщо ви повторно зареєструєтесь у програмі, цикл починається з дати замовлення, а не з дати прибуття вашого телефону, тому ваш цикл оновлення не витісне з ладу у випадку затримки доставки.

Apple не єдина з планом оновлення: усі основні оператори пропонують якусь пропозицію оновлення. Наприклад, Sprint дозволяє абонентам переходити на новий iPhone щороку за допомогою своєї програми лізингу iPhone Forever. Ви можете перейти на новий iPhone кожні 12 місяців, але без гарантій та захисту пристрою. T-Mobile має програму Jump, яка також дозволяє перейти на новий телефон після 12 місяців платежів. Преміум-захист пристрою / AppleCare входить до плати за перехід, покриваючи випадкові пошкодження, механічні несправності та втрати або крадіжки. Також може бути пов’язана франшиза. За допомогою плану Next Up від AT&T ви можете продати свій телефон після сплати 50% роздрібної ціни - приблизно через 12 місяців. Він функціонує як доповнення до щомісячного плану розстрочки AT&T і коштує додатково 5 доларів на місяць. Щорічний план оновлення iPhone від Verizon також дозволяє торгувати телефоном після того, як ви оплатите 50% вартості свого поточного.

Нижня лінія

Якщо ви шукаєте найновіший і найкращий новий iPhone, ви можете скористатися програмою оновлення Apple, щоб почати виплачувати його частинами шляхом безвідсоткової позики, якщо ви маєте право на це. Це дає вам свободу оновлення після 12 платежів щоразу, коли виходить новий iPhone - або дотримуватися того, що у вас є, - а також можливість змінити оператора та придбати план захисту як частину угоди. Якщо ви відданий клієнт iPhone, який не бажає переходити між платформами - і ви використовуєте одного з операторів Big 4 - ідеально підходить програма оновлення.

Останні повідомлення