Скільки коштує Microsoft Office?

Зображення: Microsoft

Microsoft Office - один із найпопулярніших офісних пакетів у світі, який надає програми, що дозволяють створювати документи, електронні таблиці, презентації та бази даних, а також керувати електронною поштою. Набір може складатися з Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Publisher та Access, залежно від обраної вами версії. Додаткові послуги, такі як хмарний простір для зберігання даних OneDrive, також входять до складу окремих наборів. Давайте подивимось, скільки коштуватиме Microsoft Office залежно від ваших потреб.

Якщо ви хочете Microsoft Office безкоштовно

Ви не отримаєте найкращого досвіду роботи з Microsoft Office, не маючи настільних додатків компанії та вбудованих служб. І все ж, якщо вам потрібен безкоштовний варіант, ви можете звернутися до Microsoft Office Online. Інтернет-програми мають більш обмежені версії Microsoft Word для написання документів, Excel для електронних таблиць та PowerPoint для презентацій. Інтернет-доступ не передбачений для більш просунутих програм, таких як Publisher або Access, - крім того, ви обмежені безкоштовним рівнем зберігання OneDrive.

Незважаючи на те, що ви зможете обійтись безкоштовною версією, деякі користувачі будуть обмежені обмеженими можливостями веб-версії. Щоб отримати докладнішу інформацію про повнофункціональні версії Office для Mac і ПК, а також їх мобільні аналоги для iOS та Android, читайте далі.

Взяти офіс безкоштовно як студент

Ви зараз студент? Якщо у вас є дійсна шкільна адреса електронної пошти, ви можете отримати абсолютно безкоштовну версію Microsoft Office 365. Відома як Microsoft Office 365 Education, в комплект входить Word для написання документів, Excel для електронних таблиць, PowerPoint для презентацій та Microsoft OneNote для приміток- беручи. Студенти навіть отримують безкоштовний доступ до команд Microsoft для легкої співпраці з іншими студентами під час роботи над проектами. Як каже Microsoft, "це не пробна версія - тому почніть сьогодні".

Якщо ви використовуєте Microsoft Office вдома

Microsoft

Варіанти одноразової покупки

Якщо ви домашній користувач, який бажаєте придбати Microsoft Office для встановлення на персональний комп’ютер або планшет, вам доведеться перевірити видання Microsoft Office Home та Personal. Усі домашні та особисті варіанти включають Microsoft Word для написання документів, Excel для електронних таблиць та PowerPoint для презентацій. Якщо ці три програми є єдиними потребами, які ви маєте, і ви будете використовувати програмне забезпечення на Mac або ПК, можливо, ви захочете перевірити Office Home & Student 2019, який продається за одноразову плату в розмірі 149 доларів.

Якщо ви віддаєте перевагу платити за Microsoft Office відразу, але вам потрібен Outlook як частина пакету, Microsoft пропонує Office Home & Business 2019 за $ 249; він включає все, що включає Office Home & Student, а також Outlook для електронної пошти.

Варіанти послуги передплати

В іншому випадку, якщо вам потрібне додаткове програмне забезпечення з пакету Office або ви бажаєте платити за постійною підпискою, ви можете обрати Office 365. Розроблений як періодичний щомісячний або щорічний платіж, вам буде надана завжди актуальна версія Office, а також повний набір, який додає програми, включаючи Access для баз даних та Publisher для розмітки та дизайну сторінок - Word, Excel, PowerPoint та Outlook. Користувачі Office 365 додатково отримують доступ до версій програм Office для Android та iOS і отримують хмарне сховище через службу Microsoft OneDrive.

Якщо ви обираєте Office 365, ви можете вибрати одну з двох версій і платити щомісяця або щороку. Видання Office 365 Personal надає вам 1 ТБ хмарного сховища та ліцензію для однієї людини - це коштуватиме вам 6,99 доларів на місяць або 69,99 доларів на рік. Якщо вам потрібні додаткові ліцензії та хмарне сховище, Office 365 Home може використовувати до шести людей (чудово для домогосподарства) і включає 6 ТБ хмарного сховища.

Якщо ви використовуєте Microsoft Office на роботі

Книга Microsoft Surface

Одноразовий варіант покупки

Якщо ви плануєте використовувати Microsoft Office на роботі, вам захочеться ознайомитися з функціями, які містять видання Business. Як уже згадувалося раніше, Office Home & Business 2019 - це разовий варіант оплати, що включає Microsoft Word для написання документів, Excel для електронних таблиць, PowerPoint для презентацій та Outlook для електронної пошти. Видання Office для дому та бізнесу сумісне лише з комп’ютерами для ПК та Mac і не включає мобільне програмне забезпечення для iOS або Android. Крім того, послуги хмарного сховища не надаються.

Варіанти послуги передплати

Більшість підприємств захочуть вибрати послугу передплати Microsoft 365, яка постійно оновлює ваш пакет Office, включає додаткове програмне забезпечення та мобільні програми для пристроїв Android та iOS. Office 365 Business коштує $ 8,25 на користувача на місяць із щорічним зобов'язанням і включає Outlook, Word, Excel, PowerPoint, Publisher та Access; він також забезпечує 1 ТБ хмарного сховища через OneDrive.

Якщо вам потрібні додаткові послуги від Microsoft, ви можете вибрати Office 365 Business Premium, який включає програмне забезпечення, згадане вище, на додаток до Microsoft Exchange, SharePoint та Teams. Розроблені для підприємств, які покладаються на командну роботу, Microsoft Teams та SharePoint разом надають послуги онлайн-зустрічей та відео, послуги чату між колегами та спільну роботу з файлами. Компонент Exchange дозволяє компаніям розміщувати облікові записи електронної пошти з використанням доменного імені компанії. Office 365 Business Premium коштує $ 12,50 на користувача на місяць і вимагає щорічного зобов'язання.

Нарешті, пропонується зменшена версія Office 365. Підприємства можуть отримати доступ до Office 365 Business Essentials лише за 5 доларів на користувача на місяць. Цей варіант Office включає лише веб- і мобільні версії своїх програм - нічого для Mac або ПК. Однак Office 365 Business Essentials додає всі служби Microsoft, включаючи Exchange, OneDrive, SharePoint і Teams.

Якщо ви використовуєте корпорацію Майкрософт на підприємстві

Microsoft

Клієнти великих підприємств можуть використовувати всі параметри Microsoft Business, як зазначено вище, але також отримати доступ до Microsoft 365 Business. Розроблений для великих організацій, Microsoft 365 Business надає Office, а також забезпечує розширені можливості захисту та керування пристроями. Ці додаткові доповнення дозволяють системним адміністраторам запускати такі завдання, як віддалене стирання даних з викрадених пристроїв, обмеження місць збереження документів, обмеження загального доступу до документів, налаштування політик Windows 10 та автоматичне розгортання програм на ПК.

Щоб отримати додаткову допомогу з Microsoft 365 Business, рекомендується зв’язатися зі службою продажів Microsoft.

Останні повідомлення