Поширені проблеми iPhone X та способи їх усунення

IPhone X абсолютно відрізняється від будь-якого попередника. Це був перший iPhone, який похвалився приголомшливим OLED-екраном, а також перший, хто видалив знакову кнопку домашнього iPhone.

Як і у будь-якого смартфона, завжди виникає кілька проблем, які виникають. Ми створили перелік найпоширеніших проблем iPhone X після перегляду ниток підтримки та форумів, а також маємо виправлення та обхідні шляхи, щоб переконатися, що ваш новий iPhone продовжує працювати бездоганно.

Проблеми: Повільне зниження продуктивності та заїкання

Якщо ви володієте iPhone X з моменту його запуску в 2017 році, швидше за все, ви стикалися з більшими відставаннями та повільним зниженням продуктивності протягом багатьох років. Це взагалі не щось нове для iPhone та смартфонів, і ви не самотні. Користувачі на форумах підтримки Reddit та Apple гавкали з приводу заїкання, і головним винуватцем цього, здається, є стан акумулятора.

Можливі виправлення:

 • Коли стан вашого акумулятора падає нижче 80%, iOS автоматично вмикає функцію пікової продуктивності, яка оптимізує або зменшує споживання енергії в обмін на триваліший час автономної роботи. Ви можете вимкнути цю функцію, перейшовши до Налаштування >Акумулятор> Стан акумулятора> Максимальна продуктивність> Вимкнути.
 • Повна заміна акумулятора також може покращити продуктивність і зробити телефон знову відчувати себе як новий. Це можна зробити на веб-сайті Apple або перейшовши до місцевого магазину Apple.

Випуск: Приглушені динаміки / низька якість звуку

Динаміки iPhone X забезпечують чудову якість звуку, але вони все ще схильні до сміття та пилу. В останній темі Reddit користувачі скаржились, що їх динаміки iPhone X звучать приглушено або їх можна почути лише при переході в альбомний режим. Хоча певного рішення не існує, ось кілька можливих виправлень, які повинні дати позитивні результати.

Можливі виправлення:

 • Перш ніж повозитись із самою акустичною системою, переконайтесь, що налаштування звуку збалансовані, перейшовши до Налаштування >Доступність >Аудіо / Візуальне і перетягуючи повзунок стерео балансу зліва направо до середини.
 • Винуватцем може бути також брудний спікер. Розпиліть пил і вільні частинки динаміків за допомогою пилососа стисненим повітрям. Якщо у вас його немає, візьміть невикористовувану зубну щітку і почистіть зайвий матеріал.

Випуск: Перервані дзвінки

Ми бачили, як кілька людей скаржились на те, що iPhone X відмовлявся від дзвінків на форумі підтримки Apple. Це одна з проблем, яка має багато потенційних причин, включаючи вашу мережу та місцезнаходження. Тим не менше, є кілька речей, які ви можете спробувати зменшити або викорінити втрачені дзвінки.

Вирішення проблем:

 • Здається, що деякі люди стикалися з проблемами дзвінка з VoLTE, тому ви завжди можете спробувати вимкнути його. Йти до Налаштування> Стільниковий зв'язок> Параметри стільникових даних> Увімкнути 4Gта переключіться на Лише дані щоб побачити, чи це щось змінює.

Можливі виправлення:

 • Безумовно, варто спробувати простий перезапуск, щоб перезавантажити iPhone X, вимкнувши його та ввімкнувши знову, або примусово перезапустити.
 • Можливо, проблема в налаштуваннях мережі. Спробуйте пітиНалаштування> Загальне> Скинути і торкніться Скиньте налаштування мережі, а потім знову протестуйте.
 • Погляньте Налаштування> Загальне> Про програму і зачекайте кілька секунд, щоб побачити, чи отримаєте ви можливість оновлення через спливаюче вікно Оновлення налаштувань оператора. Якщо так, торкніться Оновлення.
 • Якщо у вас все ще виникають проблеми, зверніться до свого оператора та попросіть його поради.

Проблеми: не заряджатиметься, повільно заряджаючись або бездротова зарядка не працює

Досить багато людей мали проблеми із зарядкою iPhone X. Теми на форумі підтримки Apple описують, що iPhone X взагалі відмовляється заряджатись, повільна зарядка або бездротова зарядка не працюють належним чином.

Можливі виправлення:

 • Ви хочете переконатись, що несправність не в зарядному кабелі, зарядному пристрої чи зарядній панелі, тому почніть із тестування на іншому пристрої або протестуйте iPhone X за допомогою іншого зарядного пристрою.
 • Якщо на вашому iPhone X є футляр, вийміть його та протестуйте ще раз, щоб переконатися, що футляр якимось чином не заважає заряджатися.
 • Спробуйте скинути налаштування iPhone X, вимкнувши та ввімкнувши знову, або примусово перезапустіть його. Це може принаймні тимчасово вирішити проблеми із зарядкою.
 • Якщо проблема не зникає, зверніться до служби підтримки Apple. Можливо, вам знадобиться новий зарядний порт або якесь інше апаратне виправлення.

Проблема: GPS працює неправильно

Здається, ніби люди досить довго скаржилися на GPS в iPhone X. На форумах підтримки Apple є кілька тем про те, що GPS намагається отримати точне виправлення, дрейфує або просто не працює.

Можливі виправлення:

 • Почати вНалаштування> Конфіденційність> Послуги локації і переконайтеся, що він увімкнений і що його мають усі додатки, як-от Карти Google, які потребують доступу до даних про місцезнаходження.
 • Відкрийте App Store і перевірте Оновлення розділ, щоб переконатися, що будь-які програми, з якими у вас виникали проблеми, повністю оновлені.
 • ПеревірьНалаштування> Загальне> Оновлення програмного забезпечення і переконайтеся, що у вас найновіше оновлення iOS.
 • Спробуйте знову вмикати та вимикати режим польоту. Ви можете зробити це за допомогою значка літака в Центрі керування або перейшовши до Налаштування> Режим польоту.
 • Йти до Налаштування> Загальне> Скинути і вибратиСкиньте розташування та конфіденційність.
 • Якщо до цього часу нічого не працювало, ви можете спробувати відновити заводські налаштування. Просто переконайтеся, що ви зробили резервну копію першої.
 • Настав час зв’язатися зі службою підтримки Apple або зайти в магазин Apple; є невелика ймовірність, що у вас проблема з обладнанням.

Проблема: сенсорний екран не реагує або примарні дотики

Кілька власників iPhone X страждають від збоїв на сенсорному екрані, які, здається, призводять до того, що екран реагує, не торкаючись, а іноді екран не реагує на дотик належним чином. На форумі підтримки Apple є кілька тем щодо цих питань, і Apple визнала, що на деяких дисплеях iPhone X „можуть виникати проблеми із дотиком через компонент, який може вийти з ладу на дисплеї”.

Рішення:

 • Зверніться до служби підтримки Apple або перейдіть до Apple Store, і ви зможете безкоштовно вирішити цю проблему. Якщо ви вже заплатили за виправлення, можливо, ви навіть зможете вимагати відшкодування.

Збій: Ідентифікатор обличчя працює неправильно

Люди швидко звикли розблоковувати свої айфони обличчями, але, схоже, Face ID працює далеко не у всіх. Публікації на форумі iMore та форумі MacRumors описують дедалі непостійніші ідентифікатори обличчя, які незрозумілим чином не вдаються часом. Ця проблема може з’явитися після оновлення програмного забезпечення.

Вирішення проблем:

 • Переконайтесь, що ваше середовище добре освітлене, і не носіть тіні.
 • Подумайте про те, щоб зайти Налаштування> Ідентифікатор обличчя та пароль і перемикати Вимагати уваги для ідентифікатора обличчя вимкнено. Але майте на увазі, що це робить його менш безпечним.

Потенційні виправлення:

 • Йти до Налаштування> Ідентифікатор обличчя та пароль і торкніться Скинути ідентифікатор обличчя. Виконайте кроки, щоб налаштувати його знову.
 • ЗаглядатиНалаштування> Загальне> Оновлення програмного забезпечення і переконайтесь, що у вас найновіше оновлення.
 • Якщо нічого не допомогло, перенесіть iPhone X у Apple Store або до уповноваженого постачальника послуг і попросіть про ремонт або заміну. Очевидно, Apple має деякі процедури тестування для цієї проблеми, і це може зажадати ремонту задньої камери.

Випуск: Заморожування екрану

Ми бачили кілька повідомлень на форумах Apple та форумах MacRumors про те, що екран iPhone X відмовляється знову вмикатись, відмовляється вимикатись або з перервами замерзає. Є кілька можливих причин цього.

Потенціал виправлення:

 • Перше, що потрібно спробувати для подібної проблеми - це перезапуск сили. Натисніть і швидко відпустіть Збільшення гучності кнопку. Потім натисніть і швидко відпустіть Зменшення гучності кнопку. Потім натисніть і утримуйте Сон / неспання, поки не побачите логотип Apple. На жаль, це може бути лише тимчасовим виправленням.
 • Для більш постійного виправлення, можливо, варто спробувати відновити заводські налаштування, просто переконайтеся, що спочатку зробили резервну копію.
 • Якщо є видимі пошкодження або ви підозрюєте, що причиною може бути падіння або удари, зв’яжіться з компанією Apple і віднесіть свій iPhone до Apple Store або в авторизовану майстерню для ремонту.

Проблема: вигорання екрана

Незабаром після випуску iPhone X Apple випустила заяву про OLED-дисплей, який використовується в телефоні. Компанія зазначила, що з часом може з’явитися „стійкість зображення” або „вигорання”. Вигорання відбувається, коли статичне зображення залишається на екрані надовго і постійно згорає на дисплеї. Наприклад, якщо залишити екран iPhone X увімкненим протягом тривалого часу, сидячи на головному екрані, піктограма програми може перегоріти на екрані настільки, що ви зможете побачити його слабкі контури під час перегляду відео.

Apple активно діє тут і попереджає користувачів, що в майбутньому на iPhone X може статися вигорання, оскільки OLED-екрани часто схильні до проблеми, але це, швидше за все, не трапляється у більшості людей.

Вирішення проблем:

 • Apple рекомендує зменшити яскравість телефону. Щоб зменшити яскравість на вашому iPhone X, натисніть праворуч на екрані, щоб відкрити Центр управління та відрегулювати повзунок яскравості.
 • Увімкніть автоматичне блокування. Оскільки статичні зображення набагато частіше спричиняють вигорання, вам слід переконатися, що екран вимикається, коли ви не користуєтеся телефоном. Щоб увімкнути блокування екрана, перейдіть до Налаштування> Дисплеї та яскравість> Автоблокування. Встановіть вимкнення дисплея через 30 або 60 секунд бездіяльності.

Проблема: iPhone X не працює при низьких температурах

Кілька користувачів Reddit повідомили, що iPhone X перестає працювати, коли вони знаходяться в холодних температурах. Проблема зазвичай триває лише кілька секунд, хоча деякі користувачі відчували триваліший заморозок. На щастя, Apple усвідомлює проблему і працює над оновленням програмного забезпечення, яке має вирішити проблему.

Вирішення проблеми:

 • Користувачі повідомляють, що блокування та розблокування екрана вирішить проблему.

Випуск: На екрані з’являється зелена лінія

Apple Insider повідомляє, що невелика кількість користувачів iPhone X бачить стійку зелену лінію в лівій або правій частині екрана. Люди, які стикалися з проблемою, кажуть, що рядок з’являється не при першому ввімкненні телефону, а після його використання. Samsung, виробник дисплея iPhone X, мав подібну проблему з Samsung Galaxy S7, що змусило людей вважати, що це може бути апаратною проблемою.

Рішення:

 • Apple усвідомлює проблему і в даний час замінює постраждалі блоки. Компанія також збирає дані з пошкоджених пристроїв, щоб визначити джерело проблеми. Якщо у вас є постраждалий пристрій, віднесіть телефон до Apple Store або зв’яжіться з ними по телефону за номером 1-800–694–7466 або в Інтернеті тут.

Проблема: тріск динаміків на великій гучності

Публікації на форумах Apple, Reddit та MacRumors описують тріск шуму, коли колонки iPhone X мають велику гучність. Здається, проблема обмежена невеликою кількістю телефонів і продовжується після заміни пристрою. Подібна проблема на iPhone 8 була пов’язана з проблемою програмного забезпечення та випущено патч для вирішення проблеми. Незрозуміло, чи проблема iPhone X на даний момент є програмною чи апаратною, але наразі Apple розглядає її.

Вирішення проблем:

 • Не використовуйте колонки з високою гучністю.
 • Використовуйте EarPods, що входять до комплекту iPhone, або інші зовнішні навушники.
 • ПогляньтеНалаштування> Загальне> Оновлення програмного забезпечення оскільки Apple внесла зміни, які мали б задовольнити цю проблему, хоча деякі власники припускають, що все, що зробила Apple, - це зменшити максимальний обсяг.

Останні повідомлення