Як створити, побудувати та зберегти ідеальну колекцію вінілів

Гевін Вітнер / MusicOomph.com

Не так давно колекція вінілу була нішевим захопленням, яким користувались аналоголюбиві виродки (і ми в тому числі), але все змінилося. Vinyl насолоджується ренесансом, що, чесно кажучи, дивно, коли це відбувається в епоху цифрових форматів та потокових сервісів. Між гучними артистами та інді-групами, що переймають цей формат, і надзвичайно популярними подіями, такими як Record Store Day, що дають масовій аудиторії привід увійти в теплий світ воску, популярність вінілу зросла настільки, що нові рослини, що пресують платівки, виросли до задовольнити попит. Це великий стрижень від статусу вінілу всього кілька років тому.

"Це стосується якості та стану вінілу, а не лише його назви. Вибирати хороші записи є мистецтвом. "

З цим збільшенням популярності з’являється нове покоління початківців колекціонерів вінілу, але, як і у будь-якого хобі, існує правильний спосіб і неправильний спосіб зробити це. Не хвилюйтеся, створення та належне обслуговування колекції не є складним, і це також не повинно бути дорогим. Насправді це може бути абсолютно дешево, але є кілька речей, про які слід пам’ятати, якщо ви розглядаєте спосіб аналогового звуку.

Ось наш керівництво зверху вниз (е-е, спереду-назад?), Що охоплює все, починаючи від того, як придбати та підключити якісний поворотний стіл, до належного очищення та зберігання вінілу, аж до декількох записів, які, на нашу думку, повинні бути зручними. -почніть свою нову колекцію.

Давай зробимо це!

Йди, купи кілька записів

Досить просто, правда? Це може бути найкращою частиною створення колекції платівок. Кожен магазин звукозаписів має свою атмосферу - це як заходити в інший світ, - а люди, що стоять за прилавком, можуть бути скарбницями цінної інформації та розуміння, а також простою розважальною дрібницею. Якщо вони, здається, копають твій вибір, спробуй запитати їх, що ще, на їх думку, може тобі сподобатися. Ви можете просто знайти нову улюблену групу або запис. Відкриття музики - це приголомшливо.

Вибирати хороші записи є мистецтвом, і ми маємо на увазі не заголовок, а якість та стан самого вінілу. Не беріть етикетку в кут за номіналом - ви не знаєте, наскільки добре це бородате Богемієве читання про якість запису - шукайте самі, виймаючи запис і візуально його оглядаючи.

marcwathieu / Flickr marcwathieu / Flickr

Подивіться повз пилу на наявність глибоких подряпин або особливо довгих, які ви можете відчути пальцем, коли проводите нею по канавках. Якщо ви просто не впевнені, попросіть позичити програвач та навушники, щоб перевірити, чи буде копія достатньо чистою для вас. Якщо ні, спробуйте іншу копію або шукайте цю назву в іншому місці. Якщо запис просто виглядає брудним, ви можете попросити магазин очистити його для вас. Якщо у них є прибиральна машина, вони часто роблять це безкоштовно.

Говорячи про пошук різних копій ваших улюблених записів, будьте уважні до бутлег-версій записів. Зазвичай вони справді дешеві, і вони можуть бути чудовими або жахливими. Іноді це можна визначити за вагою, меншою за звичайну, але ви завжди можете запитати у прилавка. Зазвичай це просте правило допоможе вам винюхати бутлег-вініл: якщо це здається занадто гарним, щоб бути правдою, коли справа стосується золотої знахідки, це, мабуть, не оригінальне пресування.

Якщо це якісний бутлег (у нас є багато), це може бути справжньою крадіжкою, але ви завжди повинні намагатися прислухатися до нього, якщо є станція для прослуховування.

"Якщо ви хочете відчути все тепле та детальне, що пропонує вініл, ви захочете зробити невелику інвестицію в спорядження".

Сьогодні вам не потрібно нікуди їхати, щоб знайти вініл улюбленої групи. Незважаючи на те, що ми все-таки рекомендуємо особисто перевірити вініл перед покупкою, є надійні Інтернет-ресурси для пошуку вінілу, який, як правило, має чудову форму. Для нового вінілу ми рекомендуємо Amazon - онлайн-гігант має напрочуд хороший вибір за вигідними цінами, часто з безкоштовною доставкою. Для використаних записів перегляньте Discogs. Це онлайн-платформа з продажу записів, каталогізації та торгівлі, яка може допомогти вам знайти деякі найрідкісніші дорогоцінні камені у вашому списку.

О, і якщо вам потрібна невелика допомога у відкритті магазинів звукозаписів у вашому районі, які святкуватимуть день магазину записів, ми також рекомендуємо Vinyl Hub - "це як дискотеки для магазинів платівок", - вигукує веб-сайт, і він пропонує чудовий спосіб знайти місцевий магазин. Нарешті, перед тим, як злетіти, обов’язково перегляньте ці 10 чудових альбомів минулорічного Дня магазину записів.

Очистіть ці борозенки!

Отже, ви щойно приїхали додому на вініл, і готові запалити свої улюблені колонки солодкими аналоговими звуками тієї музичної музики Van Morrison, яку ви шукали місяцями. Ми теж раді, але не просто висуньте цей гладкий диск із кришки і відразу ж опустіть голку. Перш ніж грати на них, вам слід завжди очищати свої записи.

Ви навіть не уявляєте, наскільки якісно будь-яка використана документація зберігалася протягом усього життя, і навіть нові записи містять залишки, залишені на пресовому заводі. Ви хочете, щоб жоден із цих речей не торкався стилуса (голки) вашого вертушки. Існує ряд способів очищення запису, деякі з них повністю автоматизовані, інші дуже практичні. Щоб допомогти вам, ми зібрали цей чудовий посібник з очищення ваших записів.

Всі способи гри

Тепер, коли ваша колекція чиста, вони готові до гри. Якщо у вас вже є улюблена бурова установка, тоді вітаємо! Але якщо ви починаєте з нуля або хочете оновити, вам слід прийняти деякі рішення.

Існує кілька різних типів вертушок, і багато з них зараз зручно доступні в місцях, де раніше було малоймовірно. Відродження вінілу спричиняється продажем вертушок у таких мегамагазинах, як Target та Walmart. Це зробить, якщо ви не надто серйозно ставитеся до якості звуку, але якщо ви хочете відчути все тепле та детальне, що пропонує вініл, ви захочете зробити невелику інвестицію в щось краще.

запис-магазин-день-10-альбоми-2016

Хоча ви знайдете кілька пристойних доступних вертушок у бюджетних магазинах, ми настійно рекомендуємо триматися подалі від багатьох вертушок "все в одному" із вбудованим підсиленням та динаміками. Вони змусять вас грати відразу з мінімальними зусиллями. Однак ви обмежені слабким підсилювачем і невеликими динаміками, які містяться в цих продуктах, і жодна з деталей не підлягає модернізації - це добре, напевно, або, можливо, пляжна або гірська каюта для відпочинку, але не задоволення для ваших вух.

За трохи більше грошей ви можете придбати собі значно вищий вертушки. Насправді ми зібрали тут список наших улюблених доступних вертушок, деякі з них - від 200 до 300 доларів, і оснащені твердими картриджами прямо з коробки.

"Те, як ви зберігаєте свої записи, важливо не лише для збереження, це можливість створити щось, що виглядає по-справжньому крутим".

Майте на увазі, що якщо ви придбаєте автономний вертушок, вам знадобиться підсилення та динаміки. Ми склали корисний список декількох чудових установок для прослуховування вінілу для будь-якого бюджету, але читайте далі, якщо вам потрібна вдосконалення системи, якою ви вже володієте.

Якщо у вас вже є вбудований підсилювач або A / V приймач, подивіться, чи є у нього фоновхід, чи у програвачі звуку, який ви вибрали, є вбудований попередній підсилювач фоно. Нові стерео приймачі, такі як відмінна Yamaha R-N803, як правило, мають фоно входи вбудовані, але якщо ні, ви також можете придбати відмінні попередньо підсилювачі фоно як окрему покупку, яка навіть може покращити якість звуку завдяки вбудованому фонопорту. Деякі вертушки, такі як Audio-Technica AT-LP120, також містять USB-виходи для архівування вінілу в цифрові аудіофайли.

Якщо у вас ще немає підсилювача, два варіанти, котрі нам особливо подобаються, - це PS Audio Sprout та NAD D 3020. Обидва ці підсилювача не тільки компактні та гарні, вони ще й ефектно звучать і мають вбудований Bluetooth, подолання розриву між цифровою та аналоговою музикою. В обох також є чудові підсилювачі для навушників. За допомогою будь-якого з цих компактних підсилювачів ви можете створити зручну для декору систему, яка виглядає так само добре, як це звучить. Примітка: Незважаючи на те, що PS Audio Sprout має спеціальний вхід для звуку з фоновим підсилювачем телефону для використання з будь-яким поворотним столом, NAD D 3020 вимагатиме використання поворотного столу з вбудованим попереднім підсилювачем або додавання підставки поодинокий фонопідсилювач із нашого списку обраних.

Якщо ви шукаєте абсолютно шикарну обстановку вітальні, але не хочете суєти складати окремі компоненти (і мати надзвичайно гнучкий бюджет), вас можуть зацікавити універсальні консолі, такі як приголомшливий Luno EGB2. Якщо ні, то на них все одно просто вибух.

Зберігайте!

Те, як ви зберігаєте свої записи, важливо не тільки для збереження, це можливість створити щось, що виглядає дуже, дуже класно.

По-перше, ми маємо розглянути те, що якось стало найпопулярнішим способом зберігання вінілу в США: ящики з молоком. Подивіться, ящики з молоком коштують дешево (навіть безкоштовно!), І вони мають правильний розмір. Але ящики для молока є основним методом зберігання записів з ряду причин, включаючи гострі краї, які люблять порвати рукава, і схильність до згинання під великим навантаженням, що потенційно може перекривити записи.

Для домашнього зберігання підійде будь-яка кількість стелажів, але один з найпопулярніших варіантів - шведські друзі в Ikea: стелаж Kallax. Хоча Kallax не настільки міцно побудований, як його попередник Expedit (більше не доступний), з обережністю це рішення повинно прослужити довгі роки. Крім того, вони ідеального розміру та модульні, тому ви можете помістити його в маленький закуток або побудувати цілу стіну, повну воску. Для чогось приємнішого, перегляньте ці стильні рішення для зберігання вінілу, зібрані Vinyl Me, будь ласка.

51_Inch_Aero_album_1024x1024

Для портативного зберігання вінілу нам подобається те, що надходить від людей із Wax Stacks, чиї компактні дерев’яні ящики розроблені спеціально для перенесення вінілу в будь-яке місце, а також зберігаються вдома. Ті, хто шукає щось із закритою кришкою, викопають цю справу у Крослі.

Також не забувайте, що антистатичні втулки є обов’язковими для запобігання накопиченню статичної електрики. Ці рукава від Mobile Fidelity видатні. Нарешті, завжди зберігайте свій вініл у кліматичному середовищі, далеко від джерел тепла. Безумовно, не залишайте вініл в машині ... як ніколи.

Професійні поради

Якщо ви цього не знали, навушники - це чудовий спосіб випробувати вініл. Інтимне налаштування прослуховування наближає вас до деталей та динаміки, які можуть запропонувати записи (і так, до потенційних сплесків та клацань, але це невід’ємна частина). Наступного разу, коли ви захочете справді перевірити запис, викупіть вбивчу пару навушників і покопайтеся.

Якщо вас чекає оновлення, замініть картридж на вертушці чимось трохи вдосконаленим. Багато картриджів у нашому рекомендованому списку є чудовим місцем для початку, але преміум-картридж від Grado, Audio-Technica, Ortofon або Shure, якщо назвати лише деякі, суттєво змінить якість звуку, який ви отримаєте.

Нарешті, якщо ви хочете стати по-справжньому серйозним, подумайте про те, щоб професіонал підготував ваш програвач для вас. Налаштування вертушки передбачає точне встановлення сили відстеження, калібрування положення та противаги тонарма, регулювання швидкості вертушки, а також переконання, що все рівно. Звичайно, якщо ви готові до цього, ви можете отримати власні інструменти і зробити це самостійно!

А тепер виходьте туди, діставайте записи і слухайте!

Останні повідомлення