Як вимкнути звук камери на iPhone

Від найдавніших iPhone до останнього iPhone 11 Pro Max, кожен iPhone мав одне спільне - знаковий клік затвора, який відтворюється щоразу, коли ви робите фото. Це акуратний маленький тон реалізму для вашої камери iPhone, причому такий же впізнаваний, як і милий. Але не кожна ситуація вимагає клацання, і іноді хочеться зробити фотографії в абсолютній тиші. На щастя, ви можете вимкнути звук камери iPhone у більшості країн. Ось як це зробити та чому в деяких країнах це не вдається вимкнути.

Увімкніть Live Photos

Як вимкнути Live PhotosЯк вимкнути Live Photos

Ось маленька весела порада - поки на вашому телефоні ввімкнено Live Photos, звук затвора за замовчуванням вимкнено. Тож натисніть Живі фотографії на додатку камери (це серія кіл, другий зліва), і поки він увімкнений, ви не почуєте, як камера робить знімки. Це також заощадить невеликі відеозаписи для кожного зробленого знімка, що чудово, але займає багато місця, тому не забувайте вимикати його, якщо місце має премію.

Використовуйте перемикач вимкнення звуку

Перемикач відключення звуку iPhone 11 Кори Гаскін / Цифрові тенденції

Найпростіший спосіб вимкнути звук камери - скористатися перемикачем дзвінка / без звуку у верхній лівій частині. Коли ви натиснете перемикач, щоб вимкнути звук, ви відчуєте, як iPhone вібрує, і побачите сповіщення, що сигналізує про перемикач. Вимкнення дзвінка вимикає звук усіх сповіщень, вхідних дзвінків та інших сповіщень, тому, хоча ви можете використовувати цей елемент управління розумно, чудово знати про те, чи потрібно швидко вимикати весь звук.

Зменште гучність

iPhone 11 нижній перемикач гучності Джуліан Чоккатту / Цифрові тенденції

Що ви можете зробити, якщо безшумний перемикач не працює? Якщо у вас виникають проблеми з тим, щоб ваш безшумний перемикач працював, наступне найкраще - зменшення гучності. Зробіть це за допомогою кнопки гучності на лівій стороні телефону. Просто утримуйте його, поки не побачите, що гучність зменшується до кінця. Але робити це потрібно в потрібний час. Якщо ви зробите це, перебуваючи в програмі камери, вона почне фотографувати у серійному режимі. Так

Повідомлення iPhone в тихому режиміВимкніть додаток камери

Фокус полягає в зменшенні гучності раніше ви запускаєте програму Камера і починаєте зйомку. По черзі, перебуваючи в програмі «Камера», ви можете провести пальцем вгору від нижньої частини екрана, щоб отримати доступ до Центру управління, і звідти ви можете знизити звук.

Обмеження в країні

У деяких країнах, зокрема Японії та Південній Кореї, звук затвора камери залишається постійним. Вимкнення затвора вимкнено, оскільки телефони, що продаються там, налаштовані для цих ринків, щоб забезпечити конфіденційність та запобігти таємним зйомкам. Хоча це не закон, виробники та японські оператори бездротової мережі співпрацюють, щоб телефони видавали характерний звук, коли ви користуєтесь камерою. Якщо ви перебуваєте в цих країнах, навіть якщо ви вимкнете звук iPhone, додаток камери все одно видаватиме звук.

Можливі обхідні шляхи включають приглушення звуку, прикриття динаміка під час зйомки, використання роз'єму для навушників та зйомка фотографій за допомогою навушників як затвора, використання сторонніх додатків для камери замість стандартної програми iPhone, а також використання кнопок гучності на вашому iPhone як кнопки спуску затвора. Тим, хто легально знімає зображення та не порушує конфіденційність нікого в цих країнах, варто спробувати.

Останні повідомлення