Facebook запускає публічні чати в Messenger

запуск публічних чатів У ці дні ваша стрічка новин стає трохи застарілою. Ті самі люди, ті самі старі суперечки щодо виборів, скарги на роботу в понеділок та святкування з великої гри вчора ввечері.

Facebook це знає, тому експериментував із соціальною експансією, повертаючи її до чатів чатів AIM. Відмовтеся від ностальгії, оскільки компанія випускає нову функцію під назвою “Кімнати” як частину Facebook Messenger - доповнення призначене для заохочення публічних розмов на теми та інтереси.

Незважаючи на те, що це, мабуть, просто означає, що цифрові натовпи людей, що володіють вилами, будуть поширюватися назовні у публічну сферу, Facebook впроваджує цю функцію лише на окремих ринках. Раніше він експериментував із цією функцією, використовуючи автономний додаток під назвою Rooms, але це не вдалося зрозуміти. Це доповнення Messenger використовує дані попереднього експерименту, повідомляє TechCrunch.

Кожна “Кімната” може зосередитись на певних темах і може включати як друзів, так і незнайомих людей, пропонуючи відокремлення від групових чатів, які зазвичай включають виключно сім’ю та друзів.

Ця функція запускається вперше в Австралії та Канаді, щоб служити тестовим ринком до того, як користувачі США та іноземних країн зможуть користуватися кімнатами. Користувачі зможуть встановити свої кімнати як приватні та приймати нові доповнення після схвалення адміністратором.

Варіанти використання цієї функції є далекосяжними, як зазначив TechCrunch.

«Це може добре працювати як доповнення для таких речей, як більші групи Facebook, де не всі учасники також є друзями Facebook. (Або навіть зустрічалися в реальному житті) ... Але це також може допомогти зв’язати людей навколо тем, які вони хочуть обговорювати за допомогою обміну повідомленнями, замість більш офіційної структури групи у Facebook ”.

Функція "Кімнати" також може стати в нагоді для організації заходів або розсилки попереджень, що, безперечно, могло б добре допомогти політичним протестуючим минулого тижня при організації післявиборчих мітингів по всій країні.

Останні повідомлення