Як грати в Fortnite на Xbox One

Fortnite є однією з найпопулярніших ігор у світі, і з кількома певними компаніями, які нещодавно загрожували платою за магазини додатків, Epic Games привертає ще більшу увагу. Незважаючи на це, легко зрозуміти, чомуFortniteнастільки популярний. Це одна з найкращих ігор, щоб грати з друзями в Інтернеті, а ще краще - безкоштовна. Однак він доступний лише в цифровому вигляді, лише кількох фізичних копій, які коштують досить копійки на пасивному ринку. Від встановлення Fortniteщоб пов’язати свій обліковий запис Epic Games, ось як гратиFortniteна Xbox One.

Подальше читання

  • Кращі ігри, як Fortnite
  • Найрідкісніший Fortnite шкури всіх часів
  • Найкращі місця для посадки Fortnite

Крок 1: Увімкніть Xbox One і увійдіть до Xbox Live

Як ми швидко до цього дійдемо, вам знадобиться активна підписка на Xbox Live Gold, щоб гратиFortnite.Спочатку завантажте Xbox One, натиснувшиXboxкнопку в центрі контролера, а потім увійдіть у свій обліковий запис. Ви можете ввійти або змінити обліковий запис, перейшовши до зображення вашого профілю на інформаційній панелі або натиснувши Xboxна контролері та перенесення вкладки на зображення вашого профілю.

Крок 2: Перейдіть до магазину Microsoft

За допомогою контролера прокрутіть вниз на інформаційній панелі, поки не знайдетеЗберігатизаголовок, а потім виберіть Магазин Microsoft блок. Якщо у вас немаєЗберігатизаголовок, ви можете потрапити туди, слідуючиМої ігри та програми> Програми> Магазин Microsoft.

Крок 3: Пошук Fortnite

Опинившись у магазині Microsoft, виберітьПошук, щоб побачити екран, подібний до наведеного вище. Введіть "Fortnite" і використовуйте контролер Менюкнопку (три тире) для входу в пошук. Ви побачите багато результатів, тому щоFortniteмає багато доповнень. Ігноруйте їх і натисніть Aна перший результат. Потім натиснітьВстановити.

Крок 4: Встановіть Fortnite

Fortniteвідповідно до списку магазинів Microsoft, потрібно 34,8 ГБ вільного місця на Xbox One. Проте, протестуючи на Xbox One X, гра зайняла лише 28,3 ГБ місця. Незважаючи на це, найкраще мати принаймні 34,8 ГБ, принаймні на час Fortniteвстановлює. Ви можете переглянути завантаження в режимі реального часу, вибравши Перевірте хід встановлення,але не завантажуйтесьFortniteще. Спершу вирушайте до комп’ютера, щоб створити обліковий запис Epic Games.

Крок 5: Створіть обліковий запис Epic Games

Зайдіть на epicgames.com на своєму комп’ютері та натисніть на Увійти у верхньому правому куті. Вам буде запропоновано перелік соціальних варіантів входу. Якщо ви просто граєте Fortniteна Xbox One виберітьУвійдіть за допомогою Xbox Live.Не має значення, який варіант входу ви вибрали, але вхід за допомогою Xbox Live полегшить процес. В іншому випадку виберіть Зареєструйтесьдонизу та дотримуйтесь вказівок.

Крок 6. Зв’яжіть свої облікові записи

Отримавши обліковий запис, перейдіть на сторінку свого облікового запису (ви можете знайти його, навевши курсор миші на свій профіль у верхньому правому куті домашньої сторінки). На інформаційній панелі облікового запису виберіть З'єднання,тодіРахунки.ВиберітьПідключітьсяпідXboxі дотримуйтесь вказівок для входу. Якщо у вас виникли проблеми, у нас є спеціальний посібник, як зв’язати вашFortniteрахунки.

Якщо ви ввійшли в систему за допомогою Xbox Live, ваші облікові записи вже повинні бути зв’язані. Тим не менше, це ніколи не заважає перепровірити.

Крок 7: Запустіть Fortnite

Виберіть на своєму Xbox OneМої ігри та програмиз приладової панелі знайдітьFortnite,і запустіть його. Поки ви заздалегідь зв’язали свої облікові записи, все відбувається автоматично - не потрібно входити. Звідти виберіть режим гри. Королівська битває головнимFortniteрежим, але Творчіваріант, якщо вас цікавить лише будівництво.Врятувати світєFortnite ’s, але це не безкоштовно. Вам знадобиться Metal Team Leader Pack, який на момент написання статті становить 15,99 доларів США.

Ви не заблоковані в будь-якому обраному вами режимі. Коли ви побачите екран, схожий на наведений вище, натиснітьXкнопку на контролері. Це призведе до різних різних ігрових режимівFortniteпропозиції, включаючи варіантиКоролівська битва.

Як грати у розділений екран Fortnite на Xbox One

Fortniteпідтримує мультиплеєр з розділеним екраном на PS4 та Xbox One. На Xbox One вам знадобляться два контролери та два облікові записи, пов’язані з Epic Games. Керівнику партії потрібно членство в Xbox Live Gold (другому гравцеві це не потрібно). НавантаженняFortniteі підключіть другий контролер в головному меню. За допомогою другого контролера виберіть інший рахунок, і гравець два автоматично з’явиться у вашій партії. Зверніть увагу, що відтворення на розділеному екрані дозволено лише для дуетів та команд Королівська битва.Він недоступний для будь-якого іншого ігрового режиму.

Як грати в Fortnite на Xbox One з кимось на PS4

Fortnite підтримує взаємодію між Xbox One, PS4, ПК, Switch, iOS та Android. За замовчуванням це вже ввімкнено, тож ви можете об’єднатися з гравцями на інших платформах. Якщо ви хочете пограти з кимось конкретним на PS4, натисніть Змінити вигляд кнопку на вашому контролері Xbox One - два квадрати, що перетинаються - поки Fortniteбіжить. Після цього з’явиться список друзів. Шукайте за допомогою відображуваного імені свого друга в Epic Games та додайте їх. Тоді ви можете запросити їх на свою вечірку, як будь-якого іншого гравця.

Чи можете ви грати у Fortnite на Xbox One без Live?

Ви не можете грати Fortnite на Xbox One без Live. Будь-яка гра, яка використовує підключення до Інтернету, вимагає Xbox Live Gold та Fortniteне є винятком з цього. Sony обробляє речі по-різному, дозволяючи гравцям грати в будь-яку безкоштовну назву онлайн без активного членства в PlayStation Plus. На жаль, з Microsoft це не так. Щоб бути зрозумілим, вам потрібна підписка на Xbox Live, щоб гратиFortniteвзагалі, навіть якщо ви плануєте гратиТворчіабоКоролівська битваРежим соло.

Fortnite безкоштовний на Xbox One?

Як і всі інші платформи,Fortniteбезкоштовно на Xbox One. Ви можете завантажити та відтворитиКоролівська битваіТворчібезкоштовно, алеFortnite ’sВрятувати світвитрати на кампанію. Ви можете придбати його в грі за 15,99 доларів.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found