Як створити резервну копію iPad

Регулярне резервне копіювання мобільних пристроїв - це нудна, але необхідна робота. З iPad, який ви не використовуєте як основний обчислювальний пристрій, легко забути, що він все ще містить багатий запас інформації про ваше особисте життя - електронні листи, нотатки, картинки, повідомлення, інформацію про стан здоров’я, налаштування пристрою, музику та програми з приватними даними, які ви б дуже шкодували втратити, якщо ваш iPad загубиться, знищиться або потрапить у чужі руки.

Регулярні резервні копії забезпечують можливість відновлення всієї важливої ​​інформації, якщо потрібно. Якщо ви коли-небудь вирішите замінити свій поточний iPad новою моделлю, резервні копії дозволяють легко переносити інформацію на ваш новий пристрій без трудомістких налаштувань. Ви можете створити резервну копію iPad безпосередньо на ноутбуці або робочому столі MacOS, а також на ПК за допомогою iTunes. Ви також можете створити резервну копію на iCloud безпосередньо зі свого iPad. Один метод за своєю суттю не перевершує іншого - все залежить від ваших уподобань. Ми покажемо вам, як зробити резервну копію iPad в обидві сторони.

Створіть резервну копію iPad з iTunes або Mac

Якщо ви використовуєте Mac під управлінням MacOS Catalina або новішої версії, ви виявите, що iTunes розділено на окремі програми. Інструкції здебільшого однакові, але для початку ви виберете свій пристрій із Finder після підключення. Якщо ви використовуєте ПК, iTunes все ще залишається програмним забезпеченням на вибір. Резервне копіювання iPad за допомогою iTunes або Mac Finder дозволяє зробити повну локальну резервну копію, яка знаходиться на вашому комп’ютері. Місцеве сховище залежить від кількості вільного місця на вашому жорсткому диску. Поки шифрування за замовчуванням вимкнено для локальних резервних копій, ви можете зробити зашифровану резервну копію свого iPad через iTunes або Finder для зберігання на своєму комп’ютері. Резервна копія iPad не включає вміст iTunes або App Store; iBooks PDF; синхронізований вміст iTunes, як MP3, CD, відео, книги чи фотографії; або дані, які в даний час зберігаються в iCloud, як-от фотографії iCloud, текстові повідомлення, мультимедійні повідомлення, iMessages, інформація та налаштування Apple Pay, дані Apple Mail або дані про активність, стан здоров’я та брелок. Останні три потребують зашифрованої резервної копії.

Резервне копіювання iPad на вашому Mac здійснюється в одному вікні підсумкового опису iTunes або Finder. Якщо ви використовуєте цей метод, запустіть програму та підключіть iPad до комп’ютера через USB-шнур, що постачається разом із iPad. Можливо, вас попросять ввести пароль iPad або “Довіряйте цьому комп’ютеру” - просто дотримуйтесь інструкцій на екрані.

Коли все підключено, виберіть iPad у верхній лівій частині вікна iTunes або Finder. Якщо на вашому iPad зберігаються дані про стан здоров’я та активності, перевірте Шифрувати локальну резервну копію і створіть новий пароль, який буде зберігатися у вашому брелоку. Якщо ви не зберігаєте такий тип приватних даних, ви можете зробити незашифровану резервну копію. Потім натисніть Резервне копіювання зараз кнопку. Зачекайте, доки індикатор виконання не закінчить пересування через верхню частину вікна. Потім натисніть Готово внизу праворуч і Вийняти кнопка, розташована поруч із iPad значок. Це воно.

Створіть резервну копію iPad за допомогою iCloud

Ви можете створити резервну копію iPad за допомогою iCloud через з’єднання Wi-Fi. Процес простий, але ви хочете переконатися, що у вашому обліковому записі iCloud є достатньо місця для розміщення резервної копії та що ви ввійшли у свій обліковий запис iCloud перед початком роботи. Усі власники пристроїв Apple отримують 5 ГБ безкоштовно в iCloud, але якщо ваша резервна копія займає більше місця, ніж у вас є, вам доведеться придбати додатковий простір iCloud.

Резервна копія iCloud охоплює всі дані та налаштування пристрою; Конфігурації HomeKit; домашній екран та організація додатків; історія покупок (але не вмісту) музики, фільмів, телешоу, додатків та книг; мелодії дзвінка; і ваш візуальний пароль голосової пошти. Він не включає в себе нічого, що вже зберігається в iCloud, таких як Контакти, Календарі, Нотатки, Фотографії iCloud, спільні фотографії, iMessages, Голосові нагадування, текстові та мультимедійні повідомлення, дані про стан здоров'я, дані, що зберігаються в інших хмарних службах (Gmail, Exchange, і Apple Mail), інформація та налаштування Apple Pay, а також налаштування Face ID і Touch ID. Резервні копії через iCloud завжди шифруються.

Як створити резервну копію ipadЯк створити резервну копію ipadbackЯк створити резервну копію ipadЯк створити резервну копію ipad

На своєму iPad переконайтеся, що ви під’єднані до захищеної мережі. Потім перейдіть до Налаштування> Ваш ідентифікатор Apple> iCloud і торкніться Резервне копіювання iCloud. Увімкніть резервне копіювання iCloud, перемикаючи зелену кнопку та натискаючи гаразд. Тоді ви отримаєте сповіщення про те, що ваш iPad більше не буде автоматично створювати резервні копії на вашому комп’ютері, коли ви підключаєте пристрій. Також може з’явитися спливаюче попередження, що резервне копіювання ввімкнено. Потім торкніться значка Резервне копіювання зараз команди. Під командою з’являється індикатор виконання - зачекайте, поки він не буде завершений. Потім з’являється позначення, яке повідомляє про час останнього резервного копіювання. Якщо ввімкнено резервне копіювання iCloud, iCloud буде робити резервні копії вашого iPad кожні 24 години.

Ви навіть можете керувати своїми резервними копіями, визначаючи пріоритети, які дані для вас є найбільш важливими. Це може заощадити ваш простір, якщо ви не хочете додавати до свого безкоштовного облікового запису iCloud. Просто натисніть на Керування сховищем і виберіть свій iPad. Торкніться значка Показати всі програми можливість переглянути повний список ваших додатків для iPad. Потім вимкніть деякі вимикачі.

Як створити резервну копію ipadЯк створити резервну копію ipadЯк створити резервну копію ipad

Якщо ви робите резервну копію через iCloud, вам більше ніколи не доведеться возитися з резервними копіями, оскільки ви можете встановити автоматичне резервне копіювання. Для цього залиште Резервне копіювання iCloud увімкнено у налаштуваннях iPad. Потім підключіть iPad до джерела живлення, підключіться до захищеної мережі Wi-Fi та тримайте екран пристрою заблокованим. Буде завантажено лише ті зміни, які ви зробили на своєму iPad протягом цього інтервалу.

Ще одне: вам не потрібно вибирати один метод резервного копіювання над іншим - ви можете робити обидва, хоча і не одночасно. Це дозволяє створювати резервні копії та отримувати дані в будь-який час з будь-якого місця, а також дозволяє зберігати повну резервну копію на комп’ютері вдома для зручного доступу та резервного копіювання в хмарі на всякий випадок.

Останні повідомлення