Як зробити компас в Minecraft

Багато в чому ви будете робити Minecraft (крім, ви знаєте, ремесла) - це дослідження. Але іноді легко заблукати серед багатьох біомів у світі. Ось чому на вас завжди повинен бути компас. Це поверне вас до точки появи, не зупиняючись і не дивлячись на карту. Якщо ви знаходитесь у гущі видобутку корисних копалин і гуляєте по всьому світу, все може поєднатися.

Існує низька ймовірність знайти компас, якщо ви натрапите на корабельну аварію чи твердиню, але, швидше за все, вам буде легше замість цього створити його. У цьому посібнику ми розглянемо все, що вам потрібно знати про компас - від способу його виготовлення до пошуку матеріалів та переваг його використання.

Рекомендована література:

  • Що Minecraft?
  • Як розводити коней в Minecraft
  • Де алмази Minecraft?

Матеріали

Переконайтесь, що ви розміщуєте предмети на майстер-квадратиках, як показано вище.

Матеріали, необхідні для виготовлення компаса, відносно прості. Для цього вам знадобляться такі елементи:

  • Чотири залізних злитка
  • Один червоний камінь пил

Пам’ятайте, що макет важливий при розміщенні предметів на квадратичних майданчиках 9 × 9. Переконайтеся, що у вас є пил з червоного каменю в центрі, оточений кожним із чотирьох залізних злитків - вгорі в центрі, внизу в центрі, зліва в центрі та праворуч. Для довідки використовуйте зображення вище. Якщо ви навмання розміщуєте предмети на квадратиках, це не дасть вам виготовити компас.

Пам’ятайте, для створення компаса вам знадобиться стіл для виготовлення, який можна зробити, об’єднавши чотири дошки з будь-якого виду деревини.

Де їх знайти

Знайти матеріали, необхідні для виготовлення компаса, не надто складно. Редстоунський пил отримують при виплавці залізної руди в печі колодами будь-якого виду. Під поверхнею ви знайдете пил червоного каменю, про що свідчить світло-сірий блок із червоними плямами на ньому. Використовуйте свою кирку, щоб розпочати видобуток нижче, поки не знайдете її. Щойно ви це зробите, помістіть його в піч із зрубом, знайденим при рубанні будь-якого дерева, і ви отримаєте один пил з червоного каменю.

Що стосується придбання залізного злитка, він схожий на пил червоного каменю. Щоб отримати залізний злиток, вам потрібно буде виплавити залізорудну колодку на ваш вибір. У вас, швидше за все, є багато залізної руди, якщо ви займалися видобуванням корисних копалин і розвідкою, але якщо ні, скористайтеся надійним кирком, щоб пройтись униз, і ви швидко знайдете їх.

Що робить компас

Компас в Minecraft має набагато більше функціональних можливостей, ніж просто сказати вам, в якому напрямку знаходиться північ. Натомість він вказує на вашу точку появи, що надзвичайно корисно під час подорожі по карті. Ваша точка нересту повинна служити базою або будинком, де знаходяться всі ваші дорогоцінні предмети. Ви можете встановити точку ікру, ввівши в / точка нересту командою або спавши в ліжку. Коли ви встановите точку нересту і маєте компас, ви зможете знайти дорогу додому. Червона стрілка завжди буде спрямована на вашу точку ікру, незалежно від того, тримаєте ви компас, він знаходиться на вашій гарячій панелі або є в меню інвентаря, яке чудово, оскільки це означає, що ви можете звільнити місце в руках.

Останні повідомлення