Як розблокувати ексклюзивну шкіру почесної варти у Fortnite

Ось нове Fortnite шкіра доступна зараз для святкування прибуття Honor View 20, смартфона Android, який ми любили, коли переглядали його в січні. Завдяки партнерству між Epic Games та Honor, шкіра Honor Guard безкоштовно надається при будь-якій покупці Honor View 20. Ось як її отримати.

Спочатку потрібно купити телефон

Огляд Honor View 20 Енді Боксолл / Цифрові тенденції

На жаль, шкіра Honor Guard є однією з найдорожчих Fortnite шкури там. Це тому, що вам потрібно придбати Honor View 20, щоб розблокувати його. Окрім цього великого застереження, Honor View 20 наразі недоступний у Північній Америці. Він доступний у багатьох регіонах світу, включаючи Великобританію, де коштує 500 британських фунтів (приблизно 650 доларів).

Щоб побачити, чи доступний Honor View 20 у вашому регіоні, натисніть "Купити зараз" на сайті Honor.

Як отримати шкіру

Хоча Honor View 20 був запущений наприкінці січня, Fortnite промоція шкіри не розпочала діяти до 25 лютого. Щоб отримати можливість розблокувати скін Honor Guard, відвідайте сторінку промоції та натисніть "Отримати спорядження". Спочатку потрібно ввійти у свій обліковий запис Huawei (або створити його).

Після входу вас попросять надати три відомості для підтвердження вашої покупки: IMEI 1, IMEI 2 та серійний номер вашого телефону. Тоді ви отримаєте свій код для скину Honor Guard.

Це не перший скін Fortnite, ексклюзивний для покупки телефону

Можливо, вам цікаво, чому? Чому Epic Games співпрацює з Honor за ексклюзивну, правда, круту вигляд? Ну, Honor View 20 продається як перший телефон Android, здатний працювати Fortnite зі стабільною швидкістю 60 кадрів в секунду. Це може бути не великою проблемою для всіх, але під час нашого огляду ми помітили, що Honor View 20 - це дуже здатна машина для ігор на ходу.

І Epic Games робила це раніше. На згадку про запуск Fortnite минулого року на Android компанія Epic співпрацювала з Samsung для ексклюзивного дизайну Galaxy. Щоб отримати скін Galaxy, користувачам довелося придбати Galaxy Note 9 або Tab S4. Зовсім недавно Fortnite і Samsung знову співпрацюють з Galaxy S10 Plus і шкірою K-pop. Схоже, Huawei хоче взяти участь у цій акції.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found