Як записувати та ділитися кліпами на Nintendo Switch

Огляд Nintendo Switch Алі Пауелл / Цифрові тенденції Наприкінці 2017 року комутатор Nintendo був оновлений до версії 4.0, яка включала можливість запису 30-секундних кліпів геймплею певних ігор для обміну в соціальних мережах. Раніше користувачі Switch могли лише робити знімки екрана та ділитися ними з усім світом, але тепер вони можуть виділити найкращі (і найсмішніші) моменти гри, відтворюючи найкращі Nintendo. На момент випуску оновлення лише невелика кількість власних ігор Nintendo підтримувала цю функцію, але зараз список розширився десятками і десятками ігор.

Підтримувані ігри

Згідно з офіційним веб-сайтом Nintendo, лише невеликий вибір сторонніх ігор підтримує захоплення та обмін відео, але ця функція працювала з кожною грою, яку ми пробували. Офіційного остаточного списку підтримуваних назв немає, але, схоже, більшість ігор підтримують цю функцію.

Згідно з доповіддю Kotaku UK, план полягає в тому, щоб задіяти цю функцію в більшій кількості ігор і врешті-решт дозволити користувачам записувати довші кліпи. На даний момент, вимкніть будь-яку з доступних на даний момент ігор, яку ви хочете записати. (Якщо у вас є комутатор, ми вважаємо, що є великий шанс у вас хоча б один із них.)

Захоплення ігрового процесу

Коли ви будете готові до запису, натисніть і утримуйте кнопку зйомки комутатора - це квадратна кнопка з відступованим колом, розташована під панеллю напрямків ліворуч Joy-Con або навпроти домашньої кнопки на контролері Switch Pro. Утримання кнопки автоматично записує 30 секунд ігрового процесу. Вам не потрібно утримувати кнопку протягом 30 секунд: тривалого натискання повинно бути достатнім, щоб її запустити. Швидким натисканням робиться знімок екрана, тоді як повна преса записує відео.

Консоль сигналізує, що вона записує кліп із піктограмою обертання та повідомленням Збереження з'являється у верхньому лівому куті екрана. Коли відеозапис завершено, нове повідомлення із піктограмою відтворення свідчить про те, що кліп успішно збережено.

Комутатор автоматично записує останні 30 секунд ігрового процесу, але якщо ви щойно увійшли в гру і хочете записати кліп, він буде записувати будь-яку тривалість до 30 секунд.

Перегляд вашого ігрового кліпу

Після запису кліпу просто перейдіть до альбому на головному екрані.

Ваші кліпи автоматично об’єднуються у ваші знімки екрана, але ви помітите, що кліпи позначені позначкою 30 в нижньому правому куті мініатюри. Ви можете відфільтрувати бібліотеку, щоб бачити ваші кліпи лише натисканням Y і клацання Тільки відео у спадному меню.

Відкриття кліпу автоматично відтворює його.

Редагування кліпу

Іноді не все в цьому 30-секундному кліпі заслуговує на увагу. Якщо ви хочете його скоротити, натисніть A під час перегляду кліпу. Звідти ви можете переміщати смужку кадр за кадром від початку кліпу, відсікаючи ту частину відео, яка вам не потрібна. Це перетвориться на новий початок відео. Натисніть A і робіть те ж саме з кінця кліпу, доки вас не влаштовує те, де закінчується кліп. Не хвилюйся; оригінальний кліп все одно буде збережено навіть після того, як ви його обріжете.

Знімок екрана з вашого відео

Ви також можете захопити скріншоти з кліпу за допомогою функції редагування. Натисніть A на місці кліпу, яке ви хочете зробити скріншот і натисніть Зберегти як знімок екрана. Це хороший спосіб ретроактивно захистити знімок екрана, який ви могли пропустити протягом останніх 30 секунд ігрового процесу.

Обмін кліпами в соціальних мережах

Частиною задоволення від запису кліпів є спільний доступ до них для перегляду друзями. В даний час ви можете ділитися кліпами як у Twitter, так і у Facebook. У кліпі натисніть A, потім натисніть Опублікувати.

Звідти ви можете вибрати спільний доступ до сторінки Twitter або Facebook, пов’язаної з вашим обліковим записом.

Запис за допомогою карти захоплення

Якщо у вас виникають проблеми з використанням вбудованих функцій запису комутатора або ви натрапляєте на гру, яка її не підтримує, ви можете розглянути інші варіанти. Зараз використання картки захоплення для запису - найкращий спосіб зберігати та ділитися своїм геймплеєм з Nintendo Switch. Це апаратне забезпечення сторонніх виробників, яке дозволяє записувати кадри з екрана, незалежно від використовуваної системи. Це також зручно, оскільки воно може замінити обмеження за часом або навіть заблокувати запис гри. Ви можете записувати, скільки завгодно, поки у вас достатньо місця на жорсткому диску. Якщо ви серйозно ставитеся до запису свого ігрового процесу, використання картки захоплення - абсолютно дорога.

Незважаючи на те, що використання карти захоплення є більш глибоким, ніж просто обмін даними з Switch, практичні функції, які ви отримуєте з нею, зазвичай варті додаткових клопотів та початкових вкладень. Ми рекомендуємо Elgato Game Capture HD60 S, але є безліч інших варіантів.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found