Як перетворити iPhone або пристрій Android на віддалену камеру

смартфон привітання / 123RF Оновлення: Додано Alfred, WardenCam та AtHome Camera як життєздатні рішення.

Якщо вам неприємно стежити за кимось (чи десь), але у вас обмежений бюджет для роботи, не бійтеся. Ми перебуваємо у другому десятилітті 21 століття. Вам більше не потрібно купувати купу дорогого обладнання для шпигунства чи спостереження за місцевістю - однак, деякі з найкращих камер домашнього огляду є більш доступними, ніж ви можете подумати. Сьогодні вам потрібен лише смартфон, яким ви зараз не користуєтесь. За допомогою декількох доларів, пристрою iPhone або Android, зарядного пристрою та трохи стрічки або штатива для монтажу ви можете контролювати все, що завгодно. Ось як це зробити.

Примітка. Перш ніж почати, переконайтесь, що ви використовуєте бездротову мережу, яка захищена та захищена паролем. Не рекомендується налаштовувати це в незахищеній мережі, оскільки хтось може отримати доступ до вашої мережі без вашого дозволу.

Як перетворити телефон Android на шпигунську камеру

Якщо у вас є пристрій Android, існує маса програм, які ви можете використовувати для задоволення потреб своєї камери. Отримати та встановити програмне забезпечення на вашому смартфоні дуже просто, однак використання камери - це зовсім інша історія.

Щоб все було простіше, ми рекомендуємо встановити таку програму, як Alfred, WardenCam або IP-веб-камера. Все це прості, прості у використанні програми для Android, які працюють на більшості пристроїв, і вони ідеально підходять для того, що ми намагаємось зробити тут. Всі три можна безкоштовно завантажити з Google Play, але, можливо, вам доведеться боротися з деякою рекламою. Якщо ви не хочете жодної реклами, ви можете придбати IP Webcam Pro за 4 долари. Більше того, як у Альфреда, так і у WardenCam є покупки в додатках, які дозволяють вам перейти на версію без реклами.

Усі додатки пропонують одне і те ж з точки зору функцій, незалежно від того, чи потрібні вам виявлення руху, нічне бачення або можливість перегляду подій, що відбулися під час вашої відсутності. Вони також дозволяють регулювати роздільну здатність відеопотоку та налаштовувати телефон, щоб він не переходив у режим сну, поки працює камера. Все зводиться до особистих переваг. Тим не менш, IP-веб-камера вимагає мережевого підключення, тоді як Альфред та WardenCam підтримують 3G / 4G / LTE. Дві останні програми навіть дозволяють спілкуватися з іншими біля камери.

Якщо вас турбує правильна робота додатків, Альфред та WardenCam можуть бути кращими варіантами, оскільки вони мають постійну підтримку. Останнє оновлення IP-веб-камери було в серпні.

Примітка. Вам потрібно буде надати IP-веб-камері повний контроль над камерою вашого телефону Android, щоб це працювало, тобто жоден інший додаток не може використовувати камеру під час роботи IP-веб-камери. Після запуску програми налаштуйте свій смартфон там, де ви хочете контролювати, підключіть його до адаптера змінного струму та перейдіть до інструкцій нижче.

Як перетворити свій iPhone на шпигунську камеру

Як власник iPhone, у вас є кілька варіантів налаштування віддаленого перегляду. Присутність People Power - це додаток для автоматизації торгів, який пропонує безкоштовне підключення до іншого пристрою iOS для перегляду, але не дозволяє записувати відео чи інші передові технології. Безкоштовна версія програми дозволяє переглядати прямий ефір вашої відстежуваної області та надсилатиме сповіщення, коли щось трапляється поблизу. Покупки в програмі Presence Pro Video збільшують хмарне сховище, покращують якість відео та забезпечують триваліші відеозйомки, якщо телефон втратить з’єднання з Інтернетом.

Якщо ви хочете отримати якісніші корми для чогось на зразок спостереження за своєю дитиною в ліжечку, вам варто розглянути Baby Monitor 3G, вартість якого 4 долари. Додаток дозволяє використовувати старий iPhone, iPad або iPod touch як бездротовий монітор для немовляти, дозволяючи стежити за своєю дитиною, коли вона відпочиває, і додаючи візуальний поворот традиційному рішенню рації. Поточна ітерація програми підтримує WatchOS, включає масштабування відео та нічний режим. За додаткові 5 доларів програма може навіть підключитися до Mac і дозволить вам поговорити зі своєю дитиною. Ці варіанти чудово підходять для спостереження за дитиною та розмови з нею з кімнати-двох.

Якщо ви шукаєте іншу альтернативу, перевірте камеру AtHome від Circlely Networks Incorporated та її додатковий додаток AtHome Video Streamer. При спільному використанні пари дозволяють контролювати вибрану вами область, де б ви не знаходились, якщо у вас є Wi-Fi або мобільний зв’язок. Ви також можете заздалегідь запланувати записи, спостерігати за кількома камерами на одному пристрої завдяки функції розділеного екрану та дистанційно керувати камерою, щоб краще побачити кімнату чи навколишню територію.

Присутність, Baby Monitor 3G та AtHome Camera - це лише кілька варіантів, доступних для iOS, яка набагато різноманітніша, ніж кілька років тому. Є способи змусити IP-камеру працювати, але вони можуть коштувати вам щомісячної абонентської плати і можуть не коштувати інвестицій, незважаючи на те, наскільки доступними вони можуть здатися спочатку. Якщо ви збираєтеся платити щомісяця, вам слід інвестувати в справжні технології безпеки.

Як підключити телефон до ПК

Щоб повною мірою скористатися віддаленою камерою, вам потрібно переглянути канал камери, мати можливість записувати кадри та налаштовувати виявлення руху. На щастя, є способи зробити це безпосередньо у вищезазначених програмах, але іноді вам захочеться використовувати свій ПК для віддаленого перегляду вашої стрічки та запису, і виявляти рух чи звук.

Якщо ви використовуєте будь-який із згаданих нами додатків iOS і маєте Mac, ви вже готові. І Baby Monitor 3G, і камера AtHome мають версії своїх програм для Mac, які можуть перетворити ваш Mac на станцію моніторингу. Користувачі Windows можуть завантажити тут камеру AtHome Camera, але їм доведеться дочекатися сумісної з Windows версії Baby Monitor 3G. Тим часом Presence має версію браузера, яку ви повинні зареєструвати для використання.

З боку Android, Альфред, мабуть, найпростіший у використанні, оскільки він уже має власну версію браузера, яка підтримує як Google Chrome, так і FireFox - вам просто потрібно ввійти в систему з тією ж інформацією про акаунт, яка використовується в додатку. На жаль, WardenCam наразі не пропонує компонент для ПК або Mac.

Якщо ви використовуєте веб-камеру IP на пристрої Android, у вас є кілька варіантів. Ви можете переглядати відеопотоки свого смартфона за допомогою VLC, медіапрогравача Windows або будь-якого відеоплеєра з потоковою сумісністю. Якщо ви використовуєте VLC, перейдіть до Медіа> Відкритий мережевий потік,та введіть URL-адресу віддаленої камери. Після введення URL-адреси ви можете під’єднатись і переглянути через камеру смартфона. На жаль, ви не можете дуже добре записувати кадри з VLC; для цього ви захочете вибрати більш потужне програмне забезпечення.

Тим, хто шукає більш надійну установку, ми рекомендуємо WebcamXP або Netcam Studio. І WebcamXP, і Netcam Studio зроблені однією компанією, але Netcam Studio новіша і включає водяний знак під час перегляду кадру. Якщо ви не хочете водяного знаку, ви можете або придбати програмне забезпечення за 50 доларів, або скористатися WebcamXP, його старшим, але здатним братом і сестрою без водяного знаку. Однак обидва обмежують вас лише однією камерою одночасно, тому, якщо ви хочете отримати божевільну настройку з трьома різними смартфонами, вам слід інвестувати в платне видання Netcam Studio.

Як WebcamXP, так і Netcam Studio пропонують однакову просту функціональність, яка вам знадобиться, щоб повною мірою скористатися віддаленою камерою вашого пристрою Android. Обидва програмні компоненти можуть переглядати потокові канали з камери, записувати кадри, активувати при виявленні руху чи звуку та підключатися до IP-веб-камери. У них відсутні незначні функції, такі як фокусування камери та світлодіодне управління, але ви все одно можете віддалено керувати ними за допомогою веб-камери IP. І WebcamXP, і Netcam Studio надзвичайно універсальні, враховуючи їх набір функцій, і якщо ви вирішите підняти його, ви можете перетворити свій пристрій Android на справжню камеру безпеки з ними.

Останні повідомлення