Як змінити ім'я PSN

Під час першої реєстрації в мережі PlayStation не всі одразу вибрали своє ідеальне ім’я. Іноді через кілька днів або навіть кілька років ваш PSN почне відчувати втому чи зношеність. А може, ви випадково неправильно написали те, що насправді хотіли сказати. Якою б не була причина, Sony нарешті надала користувачам PlayStation можливість змінити свою назву PSN.

Існує кілька способів отримати нове ім’я у своєму обліковому записі PSN, тому не відчувайте себе випадково обмеженими. Ще краще, якщо ви ніколи раніше не оновлювали його, ви навіть зможете це зробити безкоштовно. На жаль, зміна вашого PSN вперше - це єдиний раз, коли це безкоштовно. Якщо ви раніше оновлювали свій PSN і хочете змінити його знову, вартість становить $ 4,99.

Нижче ви дізнаєтесь, як змінити свою назву PSN на щось трохи менш незручне та трохи більш сучасне.

Подальше читання

  • Найпоширеніші проблеми PS4 та способи їх усунення
  • Як оновити жорсткий диск PS4
  • Зустріньте хлопця, який спроектував PlayStation 4

1. Змініть ім’я PSN у своєму браузері

браузер

Найпростіший спосіб змінити ім’я PSN - це зробити безпосередньо з веб-браузера. Зайдіть на сайт PlayStation.com, а потім увійдіть у свій акаунт PSN і натисніть свій аватар, щоб відкрити спадне вікно з кількома командами. Йти до Налаштування облікового запису> Профіль PSN. Увійшовши ще раз за допомогою пароля, ви побачите своє відображуване ім’я в мережі, вказане у верхній частині сторінки. Клацніть на Редагувати функція, знайдена праворуч від Ідентифікатор мережі, потім введіть бажану нову назву PlayStation.

2. Змініть ім’я PSN на PS4

Зміна назви

Ви також можете змінити ім'я PSN безпосередньо з PlayStation 4. Для цього просто перейдіть на сторінку налаштувань консолі та виберіть Управління рахунками >Інформація про реєстрацію >Профіль >Ідентифікатор мережі. Потім все, що вам потрібно зробити, це ввести новий ідентифікатор PlayStation, не торкаючись веб-браузера - крім того, який ви використовуєте для читання цього, звичайно.

Вартість переробки та повернення назад

Оскільки це перший випадок, коли користувачам PSN дозволено змінювати персональну інформацію в Інтернеті, Sony надає кожному безкоштовну зміну імені. Якщо ви хочете змінити свій онлайн-ідентифікатор вдруге, вартість складе 5 доларів, якщо ви підписалися на PlayStation Plus, і 10 доларів, якщо ні. Подальші зміни коштуватимуть додатково 5 або 10 доларів, тому переконайтеся, що ви зупинитесь на імені, яке вам сподобається дуже довго.

Якщо ви вирішите повернутися до оригінального ідентифікатора PSN в Інтернеті, ви можете зробити це безкоштовно. Це ім’я також буде назавжди недоступне для інших користувачів, тому хтось не може прикинутися вами після зміни вашого імені. Ваше старе ім’я також може відображатися поруч із новим протягом 30 днів, тому ваші друзі не заплутаються і все одно дізнаються, що це ви.

Обмеження та ризики

Інтернет-функція зміни ідентифікатора PSN не є універсальним рішенням. Під цим ми маємо на увазі, що він наголошує на кількох помітних обмеженнях. Перед спробою змінити своє ім’я враховуйте правила та обмеження. Наприклад, дочірні облікові записи не можуть змінювати свої імена PSN. Якщо ви все ще неповнолітній, перед початком процесу потрібно почекати, поки вам не виповниться 18 років.

Не всі ігри також розпізнають змінені імена PSN. Ігри PS3 та Vita не підтримують функцію зміни імені. Крім того, лише ігри, опубліковані після 1 квітня 2018 року, призначені для показу оновлених імен PSN на PS4. Sony заявила, що "переважна більшість" популярних ігор PS4 розпізнає змінені імена і що більшість включає все Приреченість до Характер 2 . Ці ігри вийшли до дати 2018 року, тому перевірте офіційний список, щоб побачити, чи підтримується ваша улюблена гра.

Залежно від гри, в яку ви граєте, ви також ризикуєте втратити дані при зміні імені PSN. Ви можете втратити інформацію про трофей, прогрес гри, збереження даних і навіть платний DLC. Отже, добре подумайте, перш ніж вирішити змінити імена. Якщо ці проблеми виникають після оновлення, ви можете повернутися до свого старого посвідчення особи. Зміна вашого посвідчення особи має вирішити ці проблеми - але ви все одно можете зачепити плату.

Багато геймерів хочуть увійти в систему та оновити свої імена PSN. Але уважно розгляньте потенційні недоліки, перш ніж кидатися на щось. Якщо ви прагнете поміняти своє ім’я чимось помилковим або незручним, подвійну та потрійну перевірку перед поданням змін теж.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found