Як дивитись бургери Боба в Інтернеті: Випивайте мультфільм безкоштовно

Незважаючи на кам'янистий початок,Гамбургери Бобарозпочав свій крок у другому сезоні і з тих пір не втрачає обертів. Популярний анімаційний ситком Фокса обертається навколо дивовижної родини "Белчер", яка володіє і управляє гамбургерами. Після теплого прийому до свого першого сезону наступні сезони серіалів з 2 по 10 були досягнуті з комерційним та критичним успіхом. Шоу отримало сім номінацій на "Еммі" за видатну анімаційну програму і навіть двічі перемагало. Тепер він доступний для роботи на різних платформах. Ось як дивитись Гамбургери Боба онлайн.

Створено: Лорен Бушар

У ролях: Х. Джон Бенджамін, Ден Мінц, Євген Мірман, Ларрі Мерфі

Кількість сезонів:10

Дивіться безкоштовно на Hulu

Як дивитись гамбургери Боба онлайн в США

Hulu - це єдина послуга потокового передавання, яка розміщує всі 10 сезонів «Гамбургерів Боба» в Інтернеті. Порада професіоналів: підпишіться на їх щомісячну передплатну програму та отримайте перший місяць безкоштовно. На завершення пробного періоду ви можете продовжити підписку за 6 доларів на місяць або скасувати безкоштовно. Однак, якщо ви хочете випити всі бургери Боба, можливо, вам доведеться серйозно подумати про довгострокові інвестиції в послугу потокового передавання, щоб закінчити всі 194 - і підрахунок - епізодів. У цьому випадку ви також можете вибрати більш дорогий, але без реклами план підписки всього за 12 доларів на місяць. Крім того, обидва щомісячні пакети мають необмежений доступ до всієї потокової бібліотеки Hulu, яка включає Гамбургери Боба на вершині інших популярних телевізійних і кінофільмів.

Amazon Prime Video також пропонує всі 10 сезонів Гамбургери Боба. На жаль, вони доступні лише при індивідуальній покупці кожного епізоду чи сезону. Сезони 1 і 2 доступні за 3 долари за серію та 12 доларів за сезон. Сезони 3 - 7 коштують 3 долари за серію та 18 доларів за сезон. Сезони 8 та 9 коштують 3 долари за епізод та 20 доларів за сезон, тоді як десятий і останній сезон коштує стільки ж за епізод, але 37 доларів за весь сезон.

Для шанувальниківГамбургери Бобаякі просто хочуть наздогнати найсвіжіший сезон, веб-сайт мережі Fox транслює всі 22 серії 10 сезону. Для перегляду ви просто входите в систему, використовуючи дані вашого телевізійного провайдера - такі як AT&T або Spectrum - і натискаєте кнопку відтворення.

На щастя, як тільки ви визнаєте веселий сезон з 1 по 10, у вас з’явиться набагато більшеГамбургери Бобавміст, на який можна з нетерпінням чекати. Він уже поновлений на 11-й сезон і в даний час адаптується до художнього фільму, який вийде у прокат у квітні 2021 року. Тож не хвилюйтеся: вам ще не доведеться прощатися з Belcher's.

Ми прагнемо допомогти нашим читачам знайти найкращі пропозиції щодо якісних продуктів та послуг, і ми вибираємо те, що висвітлюємо ретельно та самостійно. Ціни, деталі та доступність продуктів та пропозицій у цій публікації можуть бути змінені в будь-який час. Обов’язково перед покупкою перевірте, чи вони діють.

Digital Trends може заробляти комісію за товари, придбані за нашими посиланнями, що підтримує роботу, яку ми робимо для наших читачів.

Останні повідомлення