Чорні ринки для облікових записів Twitter ставлять ціну на вашу репутацію

Чорні ринки для облікових записів Twitter ставлять ціну на вашу репутацію

1219,73 дол. США - це великі гроші - для мене все одно. І саме стільки я міг би отримати від продажу свого облікового запису в Twitter.

соціальні розсилки

Принаймні, це стверджує один сайт. SocialSellouts - одна з найбільш помітних точок реклами продажів облікових записів Twitter, і просто ввівши свою ручку в механізм оцінки сайту, ви зможете дізнатися, скільки коштує "ти". "Маючи 1509 підписників, 3624 твіти, 53 вибрані твіти, 63 списки, 933 друзі, ми підрахували, що обліковий запис @iammollymchugh у Twitter коштує від 914,79 до 1524,66 доларів на відкритому ринку", - говорить SocialSellouts.

Очевидно, що соціальні мережі - це не все веселощі та ігри. Кожна валюта карбується з кожним лайком, твітом та улюбленим, знаємо ми це чи ні. Для тих з нас, хто бажає задіяти наші соціальні кола, час нагромадження може наближатися. На жаль, це загрожує тяганиною.

Визначення моєї соціальної цінності

SocialSellouts - це далеко не єдиний варіант отримання прибутку з вашого рахунку. Насправді є кілька, що працюють під тією ж парасолькою - SNpros, Twirth та BirdyCash, щоб назвати декілька. Малкольм Діггз, який керує цими сайтами, каже, що їх близько десятка, щоб розширити мережу для пошуку.

дванадцята цінаSocialSellouts пропонує мені вигідну ціну - але скільки я можу отримати за свою ручку з альтернативних ринків? BirdyCash каже, що мій рахунок коштує 745,75 доларів. Twirth каже, що це $ 691,51. Рахунок на ринку говорить $ 881,34. SNpros, однак, займає справу з ціною в $ 1355,90, прикріпленою до мого акаунта в Twitter.

То що з усіма різними оцінками? Якщо цими веб-сайтами (принаймні більшістю з них) керує одна і та ж компанія, чому в моїй вартості так багато коливань? Оскільки, на відміну від нерухомості, товарів чи навіть бейсбольних карток, ідея прикріпити вартість до соціального багатства є абсолютно новою - пекло, навіть законним компаніям соціальних медіа важко встановлювати стандарт оцінки. І розповсюдження таких платформ, як Klout та Kred, можливо, зробило це все більш заплутаним; хоча вони відверто не платять вам за ваш вплив на Інтернет, вони дають вам пільги та доступ через це.

Не маючи встановленого керівництва значенням, Діггс бачив можливість створити власне.

"Кілька років тому, приблизно в 2008 році, я помітив, як люди продавали свої акаунти у Twitter на eBay, Craigslist та інших інтернет-базарах", - говорить він. "Це було дуже захоплююче для мене, тому я почав дуже уважно стежити за цим". На той час Діггс також був активним та зацікавленим у фондовому ринку, і хотів застосувати ті самі принципи до соціальних мереж, які варті. «Я вирішив підійти до ринку« соціальної валюти »так само, як і до акцій. Метою було стати «торговцем соціальними валютами».

Не маючи жодної базової вартості, Діггс почав переглядати інтернет-ринки, фіксуючи ціни, за які люди пропонували свої рахунки, в електронну таблицю. Він робив це місяцями, переходячи з Twitter на Facebook, LinkedIn та Pinterest. "На даний момент я маю записи про тисячі та тисячі таких продажів, і ці дані про ціни дозволяють мені формувати оцінки рахунків на Twirth, SocialSellouts, SNpros тощо", - говорить він.

Щодо того, чому різні сайти дають мені різні ціни, Діггс каже, що це тестування та моніторинг різних моделей оцінки.

Насправді виграти доларові суми, виплюнуті сайтами Діггса, не так просто, як зайти в ломбард і вийти з пачкою готівки. Я виставив свій обліковий запис на продаж на декількох з цих сайтів - але поки що пропозицій від тих, хто хоче укласти угоду, немає. Ці сотні - навіть тисячі - доларів залишаються поза моїм досяжністю. Але не лише тому, що я не можу знайти покупця. Навіть якщо я зможу, у нас є ще одна перешкода, яку потрібно зняти.

"Twitter завжди говорить ні"

На кожному з веб-сайтів Діггса виставляється попередження потенційним пошуковцям Twitter:

Однак зауважте, що (згідно з Правилами та Умовами надання послуг Twitter.com) нікому не дозволяється продавати свій обліковий запис або ім’я користувача без попереднього письмового дозволу від Twitter, Inc. Цей звіт про оцінку створюється відповідно до припущення, що такий дозвіл надається Twitter. Якщо такий дозвіл не надано, на цьому рахунку немає (нульової) ринкової вартості або вартості.

І ось, у Правилах Twitter це просто і просто: «Ви не можете купувати або продавати імена користувачів Twitter», а також «Ви не можете [створювати] облікові записи з метою продажу цих облікових записів».

Twitter має на увазі власні інтереси. Це вже переповнене людьми та компаніями, які використовують платформу, щоб заробити гроші, і багато хто з них ні перед чим не зупиняться, щоб збільшити кредит своїх ручок; купувати фоловерів, використовуючи такі інструменти, як Followgen, або навіть просто просторічно стежити, ретвітнути та взаємодіяти з будь-яким користувачем Twitter, який може підвищити свій рейтинг. Можливість вільно купувати та продавати облікові записи ще більше погіршить якість Twitter. Це перетвориться на платформу, наповнену людьми, які використовують будь-яку тактику для створення "цінного" рахунку, який потім продає їх найвищому учаснику, людині, зацікавленій не у створенні справжніх послідовників та спільноти, а в придбанні такого для використання рекламні цілі.

Звичайно, є лицемірство жорсткого "ні" у продажу облікових записів. Якщо це в інтересах зберегти Twitter органічним, ретельним та заангажованим співтовариством, то останні власні дії Twitter повинні бути поставлені під сумнів. Платформа нещодавно випустила свою функцію самообслуговування, даючи можливість кожному, а не лише бізнесу, рекламувати свої “особисті бренди”. Ідея полягає в тому, що всі користувачі можуть використовувати цю функцію для зростання своїх ідентифікацій в Інтернеті. Це не те саме, що роблять послуги з оплати за обробку чи оплати за твіт, але чіткий обмін грошей для видимості - це нормально для Twitter - до тих пір, поки він скорочується.

"Я вирішив підійти до ринку" соціальної валюти "так само, як і до акцій".

Сайтів, які функціонують поза офіційною санкцією Twitter, вже не застосовувались. Сайт, який допомагає користувачам отримувати гроші за твіти - належним чином називається Pay4Tweet - нещодавно зіткнувся із стіною з Twitter. Це працювало, дозволяючи користувачам Twitter підключати свої облікові записи PayPal і Twitter, а потім рекламодавці можуть працювати з цими зареєстрованими користувачами та оплачувати їх твіти. За словами його розробника Моріса Райта, Twitter заблокував домен Pay4Tweet.

“Twitter не намагається витіснити третіх сторін. Вони є витискання третіх сторін ", - говорить Райт. "Це був їхній М.О. з осені 2010 року ». Він розчарований тим, що його сайт заблоковано в Twitter, хоча технічно він не зробив нічого поганого.

Діггс поділяє це розчарування.

«Хоча я можу сказати пересічній людині, скільки коштує їхній рахунок на відкритому ринку, я не можу допомогти їм продати його. Це насправді сумно; Зі мною зв’язуються тисячі покупців і тисячі продавців, і я не можу зв’язатись один з одним, боячись роздратувати Twitter ”, - каже Діггс. "Коли покупець зв'язується зі мною, я кажу їм:" Попросіть дозволу в Twitter і повідомте нам, що вони говорять "."

А що вони кажуть? “Twitter завжди каже“ ні ”. Вони кажуть «ні» роками. Але популярність наших сайтів зростає, і я сподіваюся, що якщо достатня кількість людей запитає про дозвіл, то буде переломний момент ". На даний момент Діггс вважає, що його зусилля проводяться на початку підготовчої роботи до ринку, який колись може стати реальністю, над якою він буде готовий домінувати, якщо Twitter поступиться.

Але поки що всі продажі існують під столом, між дилером та наркоманом, без будь-якої участі (або вигоди) від SocialSellouts або Twirth’s або SNpros, які більш-менш існують як оцінювачі та виборці.

Куди Facebook?

То де ж Facebook у всьому цьому? Незважаючи на те, що Fiverr, BlackHatWorld та деякі інші форуми мають списки для купівлі-продажу облікових записів Facebook та оновлення статусу, це не що інше, як зростаюче позначення ручок та твітів Twitter. Найбільш очевидна причина - ідентичність.

Facebook підкреслює справжню ідентичність своїх користувачів. Заборонено використовувати псевдоніми чи псевдоніми (якщо ви не зможете їх пропустити через Facebook), а анонімність - не варіант. Хоча це не означає, що Facebook не сприйнятливий до фальшивих і спам-ботів, це означає, що його проблеми з ними не схожі на те, що вони є в інших соціальних мережах. Ось чому Facebook Connect став настільки універсальним інструментом для сторонніх сайтів: вони знають, що отримують (дуже ймовірно) реальних користувачів, реальних людей та реальні дані.

Очевидно, що соціальні мережі - це не все веселощі та ігри.

Це ускладнює продаж облікового запису: Звичайно, хтось, хто купує профіль Facebook, хоче, щоб він охоплював людей - але якщо ви надсилаєте його близьким друзям та родині, ці повідомлення просто звучатимуть так, ніби вас зламали і почали випадково спамувати людей . Twitter пропонує набагато більш передавальний механізм.

Звичайно, це не означає, що ви цього не можете зробити. Сторінки шанувальників Facebook часто з’являються на продаж: хтось створює підпис навколо чогось, чого завгодно, накопичує послідовників, а потім розпродає це - але ці транзакції більше під столом, ніж із Twitter; ви не знайдете механізмів оцінки, як це легко зробити для Twitter.

Продаж за допомогою твіту

Можливо, вам здається, що вам потрібно бути кардашцем або шаленим спортсменом, щоб отримувати гроші за твіт - насправді вам потрібно лише бути готовими трохи пошкодити свою репутацію! Ну, це і деяка наполегливість: після того, як легко знайшли сайти, на яких говорилося, що я можу отримувати гроші за твіт, я пішов прямо вперед і зареєструвався.

Ось проблема: я недостатньо крутий. Це якась жорстка доза реальності; Я вважав, що мої непарні 1500 підписників у Twitter є гідними. Ні, я не підтверджений, і ні, я не порушив п’ятизначний знак послідовника, але я заручений і взаємодію з досить значною кількістю людей. Але ніяких укусів: Після декількох днів реєстрації у спонсорованих твітах (одна з найбільш зручних та зручних програм для використання), я все ще не маю ставок.

Але спонсоровані твіти - це свого роду великий час - це все одно, що спробувати різноманітність, коли вам пощастить увійти до складу молодшої команди. За даними сайту, серед людей, які його використовують, є Хлоя Кардашян (13000 доларів за твіт), Снукі (7800 доларів за твіт), Дідді (заклик до ціни), Ліндсі Лохан (заклик до ціни) та Майк Тайсон (3250 доларів за твіт) . Можливо, я перевитратив ...

На щастя, є ще варіанти таких півоній, як я. Я підписався на PaidPerTweet один день тому, і вже маю три місця! Я можу написати у твіттері про кампанію збору коштів за 1 долар, щось, що називається Emopower за 5 доларів, або "гарячу еротичну історію!" за 5 доларів. Однак мені доведеться чекати ще 24 години для підтвердження облікового запису, перш ніж я зможу щось писати в Twitter, якщо я не хочу пропустити очікування, ставши підтвердженим PaidPerTweet, досить приваблива функція дає вам цю та кілька інших пільг за плату в розмірі 2,99 доларів на місяць.

Потім я знайшов інший сайт під назвою MyLikes, який моментально впустив мене і миттєво показав мені список речей, які рекламодавці готові платити мені за твіт. Я міг би скласти твіт про Windows Azure за кілька доларів, або нову фітнес-програму, або електронну книгу, яка скоро вийде. Проблема в тому, що я просто не можу повністю натиснути на спусковий гачок, боячись розсипати матку з друзів та послідовників і ... ну, чесно кажучи, схожий на інструмент.

приклади mylikes

Чи варто це?

Переважна більшість із нас і так постійно користуються Facebook, Twitter та Instagram, а в деяких випадках ми вже отримуємо винагороду за свою участь. Підприємства пропонують знижки на реєстрацію; ви можете брати участь у конкурсах, твіруючи чи сподобавшись щось; Клут та його брати призначають вам рахунок і винагороду за їх рахунок; Ви можете хештегувати завантаження і, можливо, виграти популярність, пов’язану з переходом до блогу Instagram.

Але ці нагороди принаймні з'являються органічні. Бренди, компанії та платформи просто відкидають вміст, який ви б і так створювали! (Насправді неважливо, правда це чи ні.) Твітування за готівку або підписання вашого рахунку у бізнесу закладає все це, хоча ви можете стверджувати, що це насправді більш чесний підхід.

Незважаючи на весь мій цинізм щодо зараження рекламою соціальних мереж, коли справа доходить до натискання на курок ... Я не думаю, що можу це зробити. Як би я не хотів це визнати, мої послідовники та друзі щось для мене значать, і я не хочу руйнувати свою репутацію шквалом твітів, намагаючись продати їм режими фітнесу або електронні книги зі знижками.

Останні повідомлення