Як скинути Kindle Fire (і створити резервну копію вмісту перед цим)

Як скинути Kindle Fire Amazon Можливо, ви продаєте або даруєте Kindle Fire. Можливо, дитина або доброзичливий друг переплутав налаштування вашого Kindle, або, можливо, ваш акаунт Amazon нещодавно був зламаний. Якою б не була причина, через яку вам потрібно знати, як скинути Kindle Fire, це зробити простіше, ніж ви думаєте.

Резервне копіювання та витирання вогню Kindle не є для людей із слабким серцем. Після скидання до заводських налаштувань буде видалено все, що ви завантажили на пристрій, включаючи книги, фільми, телевізійні шоу, програми та ігри. Хороша новина полягає в тому, що всі ваші покупки синхронізуються із серверами Amazon, тому вам не доведеться турбуватися про те, щоб придбати товари двічі. Але якщо ви не зробите копію своїх даних перед початком, ви можете втратити цей вміст.

На щастя, неможливо безпечно скинути Kindle Fire - вам просто потрібно зробити це розумно. Ось як, включаючи всі запобіжні заходи, які слід виконати, перш ніж остаточно витирати його.

Як створити резервну копію даних облікового запису

За замовчуванням Kindle Fire створює резервні копії ваших особистих налаштувань, нотаток, історії пошуку, зв’язку, історії дзвінків, усіх закладок, збережених у шовковому браузері Amazon, а також домашнього екрану та макета програми. Будь-яка музика, фільми, телевізійні шоу, програми та книги, які ви придбали, автоматично синхронізуються з вашим обліковим записом Amazon і можуть бути переглянуті в Kindle Fire’s Хмара вкладку.

Перш ніж щось робити, переконайтесь, що ваш Kindle Fire оновлений. Після цього перевірте, чи не створюється резервна копія даних вашого облікового запису:

 • Проведіть вниз від верхньої частини екрана Kindle Fire і торкніться Налаштування.
 • Торкніться Параметри пристрою, після чогоРезервне копіювання та відновлення.
 • Переключити Резервне копіювання пристрою опцію, увімкнувши перемикач.

Тепер, раз на день, коли ваш Kindle Fire сплячий і під’єднаний до Wi-Fi, він буде резервно копіювати дані вашого облікового запису на віддалені сервери Amazon. Ви також можете запустити резервне копіювання вручну, натиснувши Резервне копіювання зараз. Amazon каже, що дані резервного копіювання зберігаються щонайменше на рік, але попереджає, що якщо ви вимкнете функцію автоматичного резервного копіювання, натиснувши Вимкнути резервне копіювання кнопку, усі дані, пов’язані з вашим пристроєм, буде видалено.

Як створити резервну копію файлів, фотографій та відеозаписів Kindle Fire

як скинути вогоньяк скинути вогонь

Функція автоматичного резервного копіювання не копіює фотографії, відео та документи, які ви зберегли у своєму Kindle Fire, але це можна зробити. Amazon пропонує використовувати для цього Amazon Drive - хмарне рішення для зберігання даних компанії, тому саме це ми будемо використовувати в нашому посібнику.

Кожен Kindle Fire отримує 5 ГБ безкоштовного сховища, але учасники Amazon Prime мають додаткову перевагу необмеженого зберігання фотографій. Якщо цього недостатньо, щоб вмістити файли, накопичені за ці роки, ви можете оновити свій план зберігання на сторінці Керування сховищем на Amazon Drive. Преміум-рівні починаються з 12 доларів на рік і дають вам 100 ГБ.

Ось як переконатися, що Amazon Drive в курсі ваших останніх фотографій, відео та файлів:

 • Проведіть вниз від верхньої частини екрана та торкніться Налаштування.
 • Торкніться Синхронізація і Перевірте наявність нових предметів.

Якщо ви не є клієнтом Amazon Drive, вам доведеться зареєструвати Kindle Fire у своєму обліковому записі Amazon. Для цього виконайте такі дії:

 • Від Додому, проведіть пальцем вниз від верхньої частини екрана та торкніться Налаштування.
 • Торкніться Мій рахунок.
 • Торкніться Зареєструйтесь.
 • Якщо у вас вже є обліковий запис Amazon, введіть дані свого облікового запису Amazon і торкніться Продовжуйте.
 • Якщо у вас немає облікового запису Amazon, натисніть Починай тут та дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб створити новий обліковий запис.

Якщо ввімкнено Amazon Drive, ви готові розпочати резервне копіювання фотографій та відео.

 • Торкніться Налаштування.
 • Торкніться Програми та ігри.
 • Торкніться Налаштування додатків Amazon.
 • Торкніться Фотографії. Звідси ви можете завантажувати відео, фотографії або те й інше, а також вибирати, чи робити резервну копію файлів, коли ваш Kindle Fire заряджається.
 • Або торкнітьсяАвтозбереження, яка автоматично створюватиме резервні копії нових фотографій та відео.

Як скинути Kindle Fire

як скинути вогонь

Тепер, коли ви створили резервну копію налаштувань свого облікового запису, файлів та налаштувань у хмарі, ви готові розпочати процес скидання.

Пам’ятайте: хоча ви створили резервну копію більшості своїх даних та файлів, немає гарантії, що ви зможете все відновити. Amazon попереджає, що під час процесу відновлення можуть бути втрачені окремі налаштування програми, хід гри, елементи в додатках, паролі облікових записів та завантажений вміст. У такому випадку не скидайте заводські налаштування планшета, якщо ви не готові ризикувати втратити кілька речей.

Ось як скинути Kindle Fire:

 • Проведіть вниз від верхньої частини екрана та торкніться Налаштування.
 • Торкніться Параметри пристрою, а потім натисніть Скидання до заводських значень за замовчуванням.
 • Торкніться Скинути підтвердити.

Все ще виникають проблеми з вашим пристроєм Amazon? Ми зібрали статтю, де викладено деякі з найбільших проблем Kindle Fire, а також декілька потенційних рішень. Ви також повинні ознайомитися з нашими порадами щодо планшетів Amazon Fire, щоб отримати ідеї щодо того, як отримати більше від свого планшета.

Останні повідомлення