Як користуватися AirDrop

iPhone X - Як користуватися AirDrop Джуліан Чоккатту / Цифрові тенденції

Як і багато функцій, властивих iOS та MacOS, AirDrop є швидким і простим. Як і надсилання файлів за допомогою тексту та електронної пошти, ви можете використовувати крос-платформну утиліту для надсилання фотографій, відео, пісень та навіть надійних PDF-файлів. Це особливо зручно, коли ви перебуваєте в безпосередній близькості від людини, якій ви хочете надіслати свій файл, оскільки AirDrop працює лише тоді, коли користувачі знаходяться поруч один з одним.

Ця функція використовує з’єднання Bluetooth для створення однорангової мережі Wi-Fi між вашими пристроями iOS та MacOS і використовує шифрування для затухання ваших файлів. Ви можете отримати до нього доступ безпосередньо з Фотографій, Нотаток, Safari, Контакти та Карт, також не потрібно переходити на інший екран або копіювати та вставляти інформацію. Дізнайтеся, як користуватися AirDrop, і це може стати вашим найкращим другом для передачі файлів.

Доступ до AirDrop на iOS

Попередня Наступна 1 з 3

Apple переналаштувала Центр управління в iOS 11, зробивши AirDrop менш доступним, ніж колись. На щастя, до цієї функції все ще легко отримати доступ.

Крок 1: Проведіть пальцем унизу вашого iPhone, iPad або iPod Touch, щоб відкрити Центр управління. Якщо ви використовуєте iPhone X, проведіть пальцем вниз від верхнього правого кута дисплея.

Крок 2: Знайдіть лівий верхній куток, який містить режим польоту, Bluetooth та інші елементи керування підключенням. Переконайтеся, що Wi-Fi і Bluetooth увімкнено.

Крок 3: Виконайте 3D Touch або утримуйте будь-який із вищезазначених значків. Це розширить поле та відкриє додаткові елементи керування, такі як AirDrop.

Крок 4: Натисніть кнопку AirDrop, щоб відкрити меню швидких налаштувань. Тут ви зможете встановити свою здатність надсилати та отримувати файли через AirDrop.

Примітка. Якщо ви бачите “Отримання вимкнено” і, здається, не можете змінити його, перейдіть у “Налаштування”, “Загальні” і, нарешті, “Обмеження” та переконайтеся, що функція AirDrop увімкнена

Використання AirDrop на iOS

Як користуватися AirDrop

Використовувати AirDrop на iOS просто. Просто виконайте такі дії:

Крок 1: Перейдіть до файлу, фотографії чи іншого вмісту, яким ви хочете поділитися.

Крок 2: Торкніться кнопки Спільний доступ у нижньому лівому куті дисплея вашого пристрою. На піктограмі об’єкта буде зображено поле зі стрілкою вгору.

Крок 3:Прямо під зображенням чи частиною вмісту ви побачите список доступних пристроїв. Торкніться назви пристрою, з яким ви хочете поділитися.

Крок 4: Після прийняття під назвою пристрою з'явиться повідомлення "надіслано".

AirDrop на MacOS

Яблуко

AirDrop працює так само добре на MacOS, як і на iOS. Ось як цілком скористатися цим.

Крок 1: Відкрийте “Finder” у Dock.

Крок 2: Якщо ви не бачите його на лівій бічній панелі, ви можете знайти його в рядку меню. Просто виберіть "Перейти", а потім "AirDrop".

Крок 3: Вікно AirDrop покаже вам усі прилеглі пристрої, які можуть приймати ваші файли та документи. Перетягніть те, що ви хочете надіслати призначеному одержувачу, і опустіть його, щоб розпочати передачу.

Крім того, ви можете відкрити файл, який потрібно надіслати, і натиснути кнопку спільного доступу - це виглядає як прямокутник зі стрілкою вгору, спрямованою вгору. Виберіть “AirDrop” з опцій спільного доступу, а потім виберіть одержувача, який повинен надіслати їм файл.

Прийняття або відхилення передачі AirDrop

Як користуватися AirDrop

Відправити частину вмісту за допомогою AirDrop легко, як і прийняти або відхилити передачу AirDrop. Але це дещо інше, залежно від того, яку платформу ви використовуєте.

Якщо хтось надсилає вам файл або фотографію за допомогою AirDrop, на екрані з’явиться попередження з попереднім переглядом зазначеного вмісту. Вам потрібно буде прийняти його, щоб завершити передачу. На iOS можна натиснути кнопку "Прийняти", яка з'явиться в центрі екрана. У MacOS вам потрібно буде заглянути у вікно AirDrop або в сповіщення у верхньому куті.

Якщо вибрати "Прийняти", відкриється програма, яка відповідає файлу (наприклад, Фотографії), тоді як натискання кнопки "Відхилити" скасує передачу. Майте на увазі, що якщо ви ділитесь вмістом із собою через AirDrop, ви не побачите можливості прийняти або відхилити переказ AirDrop; вміст автоматично передаватиметься між вашими пристроями за умови, що обидва вони ввійшли в систему за допомогою одного і того ж Apple ID.

Розуміння швидких налаштувань AirDrop

Після того, як ви отримаєте доступ до меню швидких налаштувань, вам запропонують три варіанти:

  • Отримання вимкнено:Це блокує пристрій від отримання будь-яких запитів AirDrop.
  • Лише контакти:Завдяки цьому ваш пристрій можуть бачити лише ваші контакти.
  • Усі: Це дозволяє всім користувачам iOS поблизу, які використовують AirDrop, ділитися з вами файлами.

Вирішення проблем

Якщо у вас виникли проблеми з передачею вмісту між пристроями, перевірте, чи ввімкнено Bluetooth і Wi-Fi. Це стосується кожного пристрою, оскільки AirDrop працює лише тоді, коли ввімкнено Wi-Fi та Bluetooth.

Якщо це не вирішить проблему, переконайтеся, що ви не використовуєте iPhone або iPad як особисту гарячу точку. Для цього перейдіть до "Налаштування", потім "Стільниковий зв'язок", потім "Персональна точка доступу" та переконайтеся, що повзунок біля функції вимкнено.

Якщо жодне з наведеного не вирішує проблему, переконайтесь, що два пристрої перебувають у межах один від одного. AirDrop не буде працювати, якщо будь-який користувач перебуває поза межами Bluetooth та Wi-Fi. Крім того, якщо для людини, з якою ви намагаєтесь поділитися вашим вмістом, встановлено AirDrop Лише контакти, а ваша інформація не зберігається в їхніх контактах, переконайтеся, що вони перемикають конфігурацію AirDrop, щоб отримувати вміст AirDrop від “Усі”.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found