Як видалити профіль Netflix

Колись ви вирішили поділитися своїм обліковим записом Netflix з членом родини чи другом, але у вас просто були надзвичайно різні смаки, тому ви створили окремі профілі. Тепер у них є власний Netflix, тож вам потрібно видалити старий профіль. Але з чого слід починати?

На щастя, видалити профіль Netflix зі свого облікового запису майже так само просто, як створити новий. Незалежно від того, намагаєтесь ви видалити профіль з ПК або мобільного пристрою, це те, що вам потрібно зробити.

Видалення з ПК

По-перше, вам потрібно буде ввійти у свій обліковий запис Netflix. Якщо ви користуєтеся мобільним телефоном, вам більше потрібно буде використовувати програму Netflix для iOS або Android, а не браузер. Якщо ви перебуваєте на комп’ютері, ви, мабуть, уже ввійшли в систему, але якщо ні, просто перейдіть до Netflix і натисніть Увійти, розташований у правому верхньому куті.

видалити профіль netflix 2 - 2

Опинившись (можливо, вам буде запропоновано вибрати профіль; просто виберіть той профіль, який ви використовуєте особисто), клацніть піктограму у верхньому правому куті, щоб відкрити спадне меню, а потім виберіть Керування профілями.

Далі знайдіть профіль, який ви хочете видалити, і натисніть значок олівця в центрі. Потім ви побачите меню, яке виглядає приблизно так:

видалити профіль netflix 1 - 1

Клацніть Видалити профіль, а потім на наступному екрані натисніть Видалити профіль знову. Пуф! Цей профіль та його історія перегляду - це тепер, ну, історія. Ви автоматично повернетесь до Керування профілями екран; натисніть Готово повернутися до Вибір профілю екран.

Видалення зі смартфона або планшета

Ви також можете відхилити профілі з мобільного додатка Netflix. Відкрийте його та виберіть Увійти, розташований у правому верхньому куті. Після введення інформації ви перейдете до Вибір профілю екран. Знову ж ви перейдете у правий верхній кут, де там написано Редагувати.

Як видалити мобільний профіль Netflix 3як видалити мобільний профіль netflix 2Як видалити мобільний профіль Netflix 1

Натисніть на це, і на кожному профілі з’являться маленькі піктограми олівця. Торкніться профілю, який потрібно стерти, а потім торкніться Видалити (там ви побачите маленький значок кошика). Це дасть вам одне з тих "Ви впевнені?" екрани, тому підтвердьте своє рішення і, вуаля! Більше немає профілю. Тепер ви можете дивитись найкращі шоу та найкрасивіші фільми, які пропонує потокова служба.

Видалення з потокового пристрою або смарт-телевізора

Процес видалення профілю з потокового пристрою (наприклад, Roku Premiere або Amazon Fire TV Cube) або смарт-телевізора відрізняється залежно від того, яка операційна система працює на вибраному пристрої. Як правило, це досить легко зрозуміти.

Відкрийте програму Netflix і натисніть кнопку Pвибір файлу екран зазвичай пропонує спосіб видалення (наприклад, програма Roku Netflix має маленькі піктограми олівця, до яких можна перейти, розташовані під піктограмами профілю). Якщо ні, спробуйте шукати Налаштування екран і вивчення.

Не вийшло? Вам потрібно буде використовувати комп’ютер або мобільний пристрій.

Останні повідомлення