Як використовувати (майже) будь-яку камеру як веб-камеру

Камери, навіть у телефонах, хваляться мегапікселями та характеристиками об'єктивів - але ноутбуки? Не так багато. Є причина, чому комп’ютерні компанії не говорять багато про веб-камери, вбудовані в рамки їхніх екранів. Більшість із цих камер неякісні, з крихітними датчиками та дешевими об’єктивами. Звичайно, вони працюють для базових відеоконференцій, але вони не дуже вражають і, звичайно, залишають нас бажати чогось більшого.

Хоча ви могли просто придбати автономну веб-камеру, яка підключається через USB, щоб насправді підвищити виробничу цінність, ви можете вибрати дзеркальну або дзеркальну камеру. Вам знадобиться кілька обхідних шляхів, щоб комп’ютер розпізнав цей тип камери як веб-камеру, однак проблема полягає в тому, що вони мають більшу роздільну здатність, набагато кращу продуктивність при слабкому освітленні та кінематографічне розмиття фону.

Попередня Наступна 1 з 2 як використовувати будь-яку камеру як веб-камеру dscf6029 mov 00 01 34 13 still001 Трансляція за допомогою беззеркальної камери як використовувати будь-яку камеру як веб-камеру веб-камеру mov 00 37 03 still001 Проти потокове передавання за допомогою вбудованої веб-камери

Для цього вам знадобиться певне обладнання та / або програмне забезпечення, щоб ваша камера та комп’ютер могли грати добре. На щастя, за допомогою відповідних інструментів використання дзеркальної або дзеркальної камери як веб-камери - це проста процедура. Оскільки такі великі виробники камер, як Canon, Nikon, Sony, Fujifilm, Panasonic, Olympus та GoPro нещодавно вбудували опцію веб-камери у своє програмне забезпечення, зараз шанси на те, що ви можете безкоштовно змінити свою поточну камеру як веб-камеру.

Апаратне рішення

Більшість комп’ютерів не можуть самостійно прочитати відео, що надходить із виходу HDMI камери. Якщо ваш комп’ютер має порт HDMI, це, швидше за все, вихідний порт. І хоча камери мають порти USB, вони, як правило, не надсилають через них чистий відеосигнал.

Вам знадобиться пристрій, який перетворює канал HDMI вашої камери на вихід USB, який ваш комп’ютер вважатиме підключеною веб-камерою. Принадність цього налаштування полягає в тому, що в якості вхідного сигналу ви можете використовувати будь-яке джерело HDMI - від камери до ігрової консолі до іншого комп’ютера, а вихідний сигнал можна використовувати, як завгодно, від відеоконференцій до трансляції в прямому ефірі чи запису.

Якість відео, яке отримує ваш комп’ютер, обмежується пристроєм. Навіть якщо у вас є камера, яка може знімати відео у форматі 4K, USB-адаптер може підтримувати лише вихід 1080p. Враховуючи, що більшість прямих трансляцій та відеоконференцій у будь-якому випадку зменшуються до 1080p (або навіть 720p), це, мабуть, не викликає великих проблем.

Для досягнення цього існує ряд різних продуктів. Серед найпопулярніших серед них:

  • Elgato Cam Link 4K
  • Картка захоплення MiraBox
  • Blackmagic Дизайн ATEM Mini

Останній у цьому списку - це фактично чотиривхідний комутатор HDMI. Це дозволяє підключити кілька камер або інші входи HDMI та вибрати, яку з них виводити на ваш комп’ютер, що сприйматиме його як просту веб-камеру. Це дозволяє вдосконалити налаштування прямої трансляції з різними кутами, спільний доступ до екрану з планшета або телефону або навіть до друкованих матеріалів за допомогою документальної камери HDMI. Звичайно, вам це не потрібно для вашої середньої зустрічі з масштабуванням, але ATEM Mini має набагато більшу гнучкість, ніж простий адаптер HDMI до USB - і це навіть не так дорого.

Наступним кроком є ​​переконання, що ваша камера видає “чистий” сигнал, який називається чистим виходом HDMI. В іншому випадку ви будете транслювати все, що бачите на екрані камери, включаючи накладення інтерфейсу користувача, як-от налаштування експозиції та індикатори фокусування. Налаштування меню кожної камери будуть різними, але шукайте опцію для "вихідного дисплея" або "Інформаційного дисплея HDMI". Зверніться до посібника користувача вашої камери, якщо ви не можете знайти ці налаштування.

Зауважте, що, хоча чистий вихід HDMI став більш популярною функцією, його все ще можна знайти не на всіх камерах, і він, як правило, зарезервований для моделей середнього та високого класу.

Далі встановіть фокус. Якщо у вашій камері є автофокус з розпізнаванням обличчя (або, краще, виявлення очей), це чудова функція для увімкнення, оскільки вона позбавить усіх здогадок фокусування. Якщо ваша камера не має цієї функції, ви можете використовувати стандартний безперервний автофокус (C-AF), хоча це може бути ненадійно. Ви також можете попередньо встановити фокус вручну, але вам потрібно буде переконатися, що ви не рухаєтеся під час відео.

Нарешті, скажіть платформі відеочату, що ви хочете використовувати камеру, крім вбудованої веб-камери, перейшовши до налаштувань у програмі веб-конференцій та переключившись на підключену камеру. (Ось як змінити камеру в Zoom і Skype).

Програмне рішення

Деякі програми можуть захоплювати відеофільм із камери, підключеної безпосередньо до порту USB, взагалі не турбуючись про HDMI. Однак ці програмні рішення менш універсальні, ніж відеокарти. Доступне програмне забезпечення сторонніх розробників, але оскільки в 2020 році робота вдома стала необхідністю для багатьох, кілька виробників випустили власні власні рішення. Canon, Nikon, Sony, Fujifilm, Panasonic, Olympus та GoPro інтегрують функцію веб-камери у власне (і безкоштовне) програмне забезпечення. Більшість цих програм нещодавно були запущені бета-версії, але надають користувачам можливість використовувати свою камеру як веб-камеру, не купуючи додаткових аксесуарів.

Незалежно від того, використовуєте ви програмне забезпечення виробника або програмне забезпечення сторонніх розробників, вам знадобиться USB-кабель, що постачається разом із камерою. Камери також повинні мати повний акумулятор, тоді як для тривалих прямих трансляцій може знадобитися адаптер змінного струму, щоб камера повністю соковита. На відміну від використання HDMI, USB не забезпечує доступу до мікрофона камери, тому ці програмні засоби все одно вимагатимуть використання вбудованого мікрофона або зовнішнього мікрофона (підключеного до комп’ютера, а не до камери). Безпечне місце для встановлення камери, як штатив, ідеально підходить. І хоча це не потрібно, ви також отримаєте кращі результати за допомогою відеосигналу та зовнішнього мікрофона.

Точне налаштування залежить від використовуваного вами програмного забезпечення, але загалом ви підключите камеру до комп’ютера за допомогою USB (переконайтеся, що камера ввімкнена). Вам потрібно буде запустити програмне забезпечення веб-камери та виконати будь-які кроки, а всередині програми, з якою ви плануєте вести пряму трансляцію, вам потрібно буде зайти в налаштування та вибрати камеру замість вбудованої веб-камери за замовчуванням. Як і за допомогою пристрою для зйомки відео HDMI, вам все одно потрібно буде встановити фокус на камеру. Якщо ваша камера має функцію розпізнавання обличчя та очей, обов’язково увімкніть її.

Sony

Оскільки Sony є останньою компанією, яка приєдналася до тенденції програмного забезпечення для веб-камер, усі основні компанії-виробники камер тепер мають можливість веб-камери, принаймні в бета-версії. Веб-камера Sony Imaging Edge - це програма лише для Windows, сумісна з 35 різними камерами Sony під час запуску, включаючи найновіші камери серії A9, A7, A6000, RX100 та RX0, а також новий фокус ZV1 та кілька старших поколінь точка-і-пагони. Програма доступна для завантаження безпосередньо від Sony.

Canon

Зараз офіційно вийшла з бета-версії програма EOS Webcam Utility дозволяє використовувати одну з понад 40 різних камер Canon як веб-камеру через USB для програм від Zoom та Skype до Messenger та YouTube Live. Програма дозволяє записувати під час трансляції, на випадок, якщо ви захочете зберегти кінець чату Zoom на потім. Автофокус працює перед початком запису, але вам потрібен аксесуар HDMI для безперервного постійного автофокусування. Canon також пропонує ряд наборів веб-камер, до складу яких входить сумісна камера із шнуром живлення. Версія MacOS все ще знаходиться у відкритому бета-тестуванні.

Nikon

Компанія Nikon нещодавно запустила бета-версію Nikon Webcam Utility для Windows 10, а версія для Mac, як очікується, буде оголошена пізніше. Додаток працює з камерами Nikon Z, а також останніми дзеркальними дзеркальними фотокамерами, включаючи D6, D850, D780, D500, D7500 та D5600.

Fujifilm

Програма Fujifilm X Webcam, яка тепер є другою версією, дозволяє налаштувати ряд різних налаштувань камери при використанні однієї із сумісних камер як веб-камери, в тому числі за допомогою ефектів імітації фільму. Додаток, доступний для Windows і MacOS, працює з кількома бездзеркальними камерами Fujifilm, включаючи X-T2, X-T3 та X-T4, а також усіма моделями GFX середнього формату та бюджетними моделями в лише автоматичний режим. Останнє оновлення програмного забезпечення дозволяє користувачам регулювати налаштування в середині запису, включаючи компенсацію експозиції та імітацію фільму, з комп’ютера. X-A7 і X-T200 також можна використовувати з програмним забезпеченням з оновленням прошивки, але вони мають більш обмежені функції і застрягли в автоматичному режимі для потокового передавання.

Panasonic

Panasonic Lumix Tether для потокової передачі - це бета-програма, яка дозволяє використовувати деякі бездзеркальні камери Panasonic Lumix як веб-камери в Windows. Програма схожа на попередню програму прив'язки Panasonic, але знімає накладки (наприклад, рамки фокусування) із зображення, забезпечуючи чистий результат, придатний для використання у відеоконференціях.

Олімп

Власна веб-камера Olympus називається веб-камерою OM-D. Це бета-програмне забезпечення сумісне з Windows 10 та Mac (Mac OS 10.2, 10.3 та 10.4) і потребує роботи з однією з п'яти вдосконалених камер OM-D, включаючи E-M1X, E-M1, E-M1 Mark II, E-M1 Mark III та E-M5 Mark II. Після встановлення програмного забезпечення та підключення камери користувачі можуть вибрати камеру як варіант пристрою у своєму обраному програмному забезпеченні для відеоконференцій.

ГОУ Про

Незважаючи на те, що екшн-камера не дає розмитості фону при використанні дзеркального або дзеркального дзеркального фотоапарата, GoPro HERO8 Black та HERO9 тепер також можуть використовуватися як ширококутна веб-камера. Щоб адаптувати камеру дії для використання веб-камери, HERO8 спочатку повинен мати оновлену бета-версію мікропрограми на самій камері, тоді як новий HERO9 готовий вийти прямо з коробки. Потім встановіть веб-камеру GoPro на свій комп’ютер та підключіть GoPro через USB. Програмне забезпечення сумісне з Mac OS, а версія Windows зараз перебуває в стадії бета-тестування.

Вищезазначені програми, звичайно, призначені для роботи лише з камерами, виготовленими відповідними брендами, і навіть тоді деякі старі або бюджетні моделі можуть бути несумісними.

Сторонні

Є також сторонні варіанти. SparkoCam - це програма для Windows, яка дозволяє дзеркальним камерам Canon і Nikon працювати як веб-камери без будь-якого спеціального обладнання (спочатку перевірте повну сумісність із камерою). Програму можна безкоштовно спробувати, але вона починається з 50 доларів, щоб видалити великий водяний знак. На жаль, він недоступний для Mac.

Ecamm Live - це варіант Mac для прямої трансляції, сумісний із кількома марками камер. Завдяки таким інструментам, як перемикання кількох камер, картинка в картинці та спільний доступ до екрану з Mac або iPhone, програмне забезпечення є більш досконалим варіантом для серйозних користувачів. Після завершення потокової передачі Ecamm Live може також зберегти відеофайл на жорсткому диску. Функція збереження зручна в різних сценаріях, але особливо для тих, хто записує кадри, які планує відредагувати.

Також є кілька безкоштовних хакерів, щоб камера працювала як веб-камера без карти зйомки. Але в більшості випадків налаштування не зовсім бездоганні. Якщо ви хочете зберегти, відредагувати або переглянути своє відео, у будь-якому випадку потрібна картка захоплення.

Інші аксесуари, які можуть вам знадобитися

Напевно, ви не можете встановити камеру безпосередньо на монітор, не заблокувавши її. Тож, хоча кріплення для монітора можуть бути використані, вам знадобиться якийсь штатив. Для відеоконференцій компактний настільний штатив, мабуть, найкращий спосіб. Ми шанувальники серії Joby GorillaPod та штативів Manfrotto Pixi. Ви знайдете обидва варіанти серед наших виборів найкращих штативів.

Поки ви покращуєте якість свого відео, напевно, сприятливий час поглянути і на свою якість звуку. Додавання зовнішнього мікрофона USB до комп’ютера - надійний спосіб покращити звук вашого голосу. Якість звуку (та зменшення відлуння та фонового шуму) може змінити ваші відеодзвінки. Особливо на професійних зустрічах фонові шуми можуть становити небезпеку на робочому місці. Окрім того, дотримуватися часу означає покращити свою потокову ситуацію. Для натхнення подивіться, як продюсер Digital Trends Ден Бейкер створив свій домашній офіс для прямої трансляції.

Останні повідомлення