Як скасувати Netflix

Хоча підписатись на Netflix майже без зусиль, скасування передплати вимагає трохи більше часу та терпіння. Зрештою, Netflix не хоче втратити вас як клієнта, і вони спробують змінити вашу думку.

Якщо вам потрібно економити кілька доларів щомісяця або ви просто не користуєтесь послугою стільки, скільки думали, ось простий посібник, який допоможе вам скасувати підписку.

Як скасувати Netflix

Скасування Netflix - це простий процес. Для цього просто візьміть телефон або комп’ютер і увійдіть на сторінку свого облікового запису на Netflix. Поруч із панеллю, яка відображає вашу особисту інформацію та поточний варіант оплати, ви побачите Скасувати членство кнопку. Клацніть на нього, і ви потрапите на сторінку скасування.

На цьому етапі Netflix, швидше за все, спробує спокусити вас дотримуватися, можливо, просуваючи менш дорогий тарифний план. Якщо ви вирішили все-таки скасувати, просто натисніть Завершити скасування , і ви офіційно закінчите платити за Netflix.

Зачекайте, я не бачу цієї кнопки скасування

Якщо ви перейдете на сторінку свого облікового запису і не бачите Скасувати членство кнопку, можливо, тому, що ви підписалися на Netflix через сторонніх виробників. Багато кабельних, волоконних та супутникових компаній дозволяють додавати членство в Netflix до своїх пакетів підписки, даючи вам один щомісячний рахунок замість двох. Однак ця угода означає, що вам потрібно буде скасувати членство в Netflix через цю компанію, а не через сторінку облікового запису Netflix.

Що робити, якщо я передумаю?

Отже, ви скасували Netflix, і тепер у вас виникають думки. Можливо, базікання в останній сезон Чужі речі просто занадто багато, і тепер вам потрібно отримати виправлення. Не дивно, що Netflix робить дуже легким оновлення. Після скасування сервіс зберігає ваш рахунок та всі ваші уподобання протягом 10 місяців після дати останнього платежу, тому ви можете продовжувати там, де зупинилися. Те саме стосується вашої черги Netflix, якщо ви користувались послугою прокату DVD або Blu-ray компанії.

Що робити, якщо на моєму рахунку ще залишився час?

Якщо ви вирішите скасувати до закінчення розрахункового періоду, Netflix не поверне вам грошей на пропорційній основі, як це роблять деякі супутникові або кабельні компанії. Але це забезпечить хороший стан вашого рахунку до кінця вашого розрахункового періоду, щоб ви могли продовжувати трансляцію до останнього дня.

Якщо я скасую, що станеться із залишком на моїй подарунковій картці?

Якщо ви використовували подарункові картки Netflix для оплати щомісячної передплати, будь-який невикористаний баланс все одно буде доступний вам навіть після скасування. Ви не отримаєте відшкодування за невикористану суму, але зможете продовжувати дивитися, поки цей баланс не буде повністю поглинений.

Які хороші альтернативи Netflix?

Якщо вам потрібно скоротити щомісячні витрати, або, можливо, вибір вмісту Netflix більше не робить цього за вас, є кілька чудових альтернатив. Ось кілька наших улюблених і те, як вони складаються з потоковою службою:

  • Amazon Prime Video: Це вже включено, якщо у вас є членство в Amazon Prime, тож це гарне місце для початку.
  • Хулу: Маючи безліч телевізійних шоу з найвищим рейтингом, яких ви більше ніде не знайдете, і можливість трансляції телевізійних передач у прямому ефірі, Hulu вже роки є одним з найбільших конкурентів Netflix у США.

Ви також можете ознайомитися з нашим поглибленим порівнянням у три сторони між Hulu, Netflix та Amazon Prime Video.

Хоча вони дорожчі за Netflix, практично всі потокові сервіси потокового телебачення, такі як Sling TV, YouTube TV, PlayStation Vue, FuboTV та AT&T TV Now (раніше DirecTV Now), також мають каталоги на вимогу.

Останні повідомлення