Як створити власну спільноту Reddit

Веб-сайт соціальних новин Reddit став одним з найпопулярніших місць в Інтернеті. Його успіх значною мірою зумовлений бурхливими спільнотами, керованими користувачами, відомими як subreddits, які дозволяють майже будь-якому користувачеві Reddit створювати спільноту навколо певної теми чи інтересу. І ці спільноти дозволяють розмову між користувачами про їхні пристрасті, а також веселі випадкові відкриття про світ у цілому.

Це також робить Reddit таким звиканням, з його, здавалося б, нескінченною пропозицією нових субредітів для вивчення та участі в них. Але ваша роль на сайті не повинна залишатися пасивною: стати модератором власного субреддиту простіше за вас подумайте. Ось усе, що вам потрібно знати про створення власного підредагування.

Крок 1: Увійдіть і натисніть Створити спільноту

Reddit створити скріншот спільноти скріншот

Щоб створити підредагування, вам потрібен обліковий запис. Але підійде не будь-який рахунок. Згідно з розділом довідки Reddit для модів (модератори subreddit), вам знадобиться обліковий запис Reddit, який існує принаймні 30 днів, і “мінімальна кількість позитивної“ карми ”. (Члени Reddit отримують бали“ karma ”, коли вони розміщують повідомлення) популярні посилання або коментарі.) Мінімальна кількість балів карми, яка повинна бути дозволена для створення підредагування, тримається в таємниці від громадськості (для запобігання спаму), але за даними Reddit, кількість не є "надмірно високою". Десь близько 50 повинні це зробити, хоча ми не можемо точно сказати.

Ви можете створити обліковий запис Reddit, натиснувши синій Зареєструйтесь на reddit.com. Тоді, як тільки вашому акаунтові виповниться щонайменше 30 днів, і ви відчуєте, що набрали багато очок карми, ви можете спробувати створити підредагування. Для цього: Увійдіть до свого облікового запису Reddit і прокрутіть свою першу сторінку вниз, поки не побачите Створити спільноту в правій частині екрана. Якщо ви можете натиснути на нього, чудово! Це означає, що ваш акаунт має право створити субредагування. Якщо ні, то ваш рахунок повинен зачекати трохи довше, або вам потрібно заробити більше очок карми.

Крок 2: Придумайте унікальну назву для вашого підредагування

Знімок екрана пошуку Reddit скріншот

Придумати гарне ім’я субредитації насправді може бути досить складно. Він повинен бути пам’ятним та коротким (якщо бути точним 20 символів або менше). А за даними Reddit, станом на грудень 2019 року на Reddit діє понад 130 000 активних спільнот, що означає, що вибране вами ім’я могло бути вже прийняте. Якщо так, вам потрібно буде придумати інший.

Щоб перевірити, чи доступна ідея вашого імені для субредітатів, натисніть тут, щоб здійснити пошук усіх субредітів. Якщо під іменем, яке ви шукали, не знайдено жодних інших субредітів з тим самим іменем, ви можете перейти до кроку 3.

Крок 3: Заповніть форму та натисніть Створити спільноту

Знімок екрана веб-форми Subreddit

Після того, як ви вибрали ім’я, вам потрібно буде фактично створити підредагування. Це займе набагато більше, ніж заповнення ряду полів у веб-формі та позначення кількох полів. (А сама форма впродовж останніх кількох років була досить впорядкована, тому заповнити її ще простіше.) Ось, що вам потрібно знати.

Ім'я: Це назва вашого субредагування, і саме воно відображається в URL-адресі вашого субредіта. Тож ніякого тиску, так? Пам’ятайте: Має бути не більше 20 символів. Що ще важливіше, будь-яке ім'я, яке ви вводите в цьому текстовому полі, - це будь-яке ім'я, з яким ваш субредіт залишився назавжди. Ви не зможете змінити його або навіть мати змогу виправити його використання великих літер пізніше, тому переконайтеся, що вигляд у цьому вікні відповідає вашому вигляду назавжди.

Теми: У цьому розділі виберіть теми, які буде охоплювати ваша спільнота. Ви також можете додати основну тему для вашого підредагування, натиснувши на Додайте основну тему спадне меню.

Опис: Використовуйте цей розділ, щоб написати опис вашого підредагування, щоб допомогти пояснити його мету новим учасникам.

Тип спільноти: Виберіть один із трьох варіантів, щоб встановити рівень конфіденційності вашого subreddit: Громадський, Обмежений, і Приватна. Громадський означає, що ваш підредагування дозволяє кожному публікувати, переглядати чи коментувати його. Обмежений означає, що, хоча ваш субредакт доступний для перегляду будь-ким, лише затверджені користувачі можуть розміщувати в ньому публікації. І, нарешті, Приватна підредагування - це спільноти, в яких вміст можуть переглядати лише схвалені користувачі, а публікації можуть надсилати лише схвалені користувачі.

Вміст для дорослих: У цьому розділі ви можете встановити вікове обмеження для вашого підредагування, позначивши його як NSFW (не безпечно для роботи). Це означає, що лише користувачі Reddit, яким виповнилося 18 років, можуть отримати доступ до вашого subreddit. Якщо ви хочете це вікове обмеження для вашого субредагування, просто поставте прапорець біля фрази Спільнота NSFW 18+ років.

Після того, як ви закінчите налаштовувати свої налаштування на цій сторінці, і ваше ім'я субредагування буде саме таким, як ви хочете, натисніть на Створити спільноту внизу веб-форми, щоб надіслати його.

Крок 4: Рекламуйте свій новий підредагування

Знімок екрану нового підредитування Reddits скріншот

Після того, як ви створили свій підредагування, пора повідомити іншим редакторам, що він існує. Один із способів - надіслати посилання на ваш subreddit спільноті / r / newreddits (New Reddits). Інший спосіб - розміщувати посилання в інших підредактах, пов’язаних із темою вашого субредіта. Швидше за все, користувачів пов’язаних субредітів може зацікавити те, що може запропонувати ваш субредіт.

Варто також зазначити, що якщо ви збираєтеся ділитися посиланнями на ваш субредіт в інших субредітах, вам потрібно переконатися, що ваші публікації про підвищення відповідають правилам даного субредіта. Наприклад, / r / newreddits допускає лише одне повідомлення для нового підредагування. Тож не повідомляйте про свій новий підредагування повторно. В іншому випадку ви можете отримати заборону. Будьте поважними і дотримуйтесь правил.

Не забудьте свій Modmail

Знімок екрана Subreddit Modmail скріншот

Тепер, коли ви створили підредагування, ваша роль у Reddit також змінилася. Тепер ви модератор (також відомий як мод). У межах вашої підредакції, як модератора, є деякі речі, які ви можете зробити, наприклад: Видалити елементи, заблокувати теми, щоб вони перестали отримувати коментарі, або навіть позначити щось як NSFW.

Ви також матимете доступ до функції, відомої як Modmail. Modmail - це як папка вхідних повідомлень для модів, в якій ви можете надсилати та отримувати повідомлення від інших модів або польові запити від інших користувачів. Ви можете отримати доступ до Modmail, натиснувши піктограму щита у верхньому правому куті reddit.com або за цією URL-адресою: mod.reddit.com.

Останні повідомлення