Точка зупинки привидів: Як вбити Коула Уокера

Цікаво, як вбити Коула Уокера Ghost Recon Breakpoint? Ти не один. Цей антагоніст, який міцний, як нігті, виявився джерелом розчарувань для багатьох гравців, але це не завадило їм намагатись зняти його рано. Лідер приватної військової групи "Вовки" набагато потужніший за будь-якого ворога, з яким ви зіткнетесь у грі, і вам знадобляться поради та підказки в рукаві, якщо ви хочете перемогти його та закінчити кампанію.

Як вбити Коула Уокера в Ghost Recon Breakpoint

1. Крадькома усунути оточуючих ворогів

Як вбити Коула Уокера в Ghost Recon Breakpoint: Крадькома вбивати ворогів

Наближаючись до мосту, що веде до бази у фінальній місії, вийміть свій дрон і починайте маркувати ворогів. Ви побачите кілька типових бурчання через міст, кілька важких підрозділів з міні-гарматами, а головне - звуковий сигнал, що стоїть поруч із невеликою будівлею в кінці мосту.

За допомогою снайперської гвинтівки усуньте перших кількох солдатів, а потім витягніть звуковий сигнал ще одним пострілом. Як тільки ви це зробите, є велика ймовірність, що важкі вороги поблизу будуть попереджені, але ви все одно можете їх усунути до того, як інші їхні друзі дізнаються, що відбувається.

Далі знову витягніть свій безпілотник і продовжуйте маркувати цілі. Ви побачите ще кілька важких підрозділів, а на сторожовій башті поруч із вашим місцем розташування знаходиться важкий підрозділ, що має ракетну установку. Відправте свій безпілотник у центр бази, і ви також побачите танк Behemoth. Зробіть все, що в ваших силах, щоб тихо виводити ворогів, не бачачи вас, бо вам доведеться винести його на наступному кроці.

Як вбити Коула Уокера в Ghost Recon Breakpoint: Знесіть Бегемота

2. Знесіть Бегемота

Ви можете пропустити вбивство більшості ворогів на базі, якщо хочете піти прямо за вбивство самого Коула Уокера, але танк Бегемот повинен бути ліквідований до вашої зустрічі.

Найнебезпечніший тип безпілотника в Росії Точка зупинки Ghost Recon, "Бегемот" може стріляти руйнівними кулеметами зблизька, а його міномети можуть вразити вас майже з будь-якої точки бази. Найкращий спосіб швидко усунути його - спочатку використати будь-які доступні ракетні патрони і націлитись на його світяться червоні плями, оскільки вони отримують більше шкоди, ніж решта Бегемота.

Після того, як ви випустили ракети, зніміть глушник з основної зброї і починайте стріляти в слабкі місця з-за прикриття. Вам доведеться рухатися кожні кілька секунд, коли навколо вас з’являється червона область, що світиться, оскільки це означає, що ви знаходитесь в зоні дії міномета. Якщо вас це вразило, ви буде померти. Проробивши це хвилину-дві, Бегемота слід знищити, і ви зможете увійти до будівлі, в якій ховається Уокер.

3. Встановіть пастку для Уокера

Як вбити Коула Уокера в Ghost Recon Breakpoint: Встановіть пастку

Це може бути трохи антикліматично, але ми виявили, що ця стратегія, безумовно, найпростіший спосіб усунути Коула Уокера, якщо ви граєте останню місію самостійно. Увійдіть у дверний отвір у великій кімнаті, в якій розміщені Уокер та його Вовки, і негайно поверніть ліворуч до сходів. Покладіть декілька мін на підлогу безпосередньо перед сходами і біжіть на вершину.

Наведіть свою зброю з найбільшим розміром магазину внизу сходів і зачекайте, поки Вовки почнуть ганятися за вами. Ваша мета - убити всіх раніше вони потрапляють на міни, тож Уокер наступає на них. Швидше за все, вам знадобиться кілька спроб, щоб знизити ціль і час, але легкий кулемет може легко вийняти зграю, перш ніж Уокер поверне за кут.

Як тільки Уокер приїде, почніть запалювати його своєю зброєю і назад, щоб він змушений був піти до вас. Не хвилюйтеся, що безпілотники, що стоять поруч з ним, будуть знищені, коли він потрапить у міни.

4. Убити всіх ворогів, що залишилися

Як вбити Коула Уокера в Ghost Recon Breakpoint: Убийте всіх ворогів, що залишилися

Є ймовірність того, що ви не зможете прогресувати в місії після вбивства Уокера. У цьому випадку перейдіть до місії у своєму меню та виберіть опцію “повторити спробу”. Вам не доведеться вбивати Уокера знову, але вам доведеться ліквідувати всіх інших Вовків у кімнаті, перш ніж активується наступна частина місії.

Ті самі кроки можуть вирішити деякі інші проблеми з помилками, наприклад, ваш персонаж не може рухатися, але якщо ви зіткнетеся з ситуацією, коли ви не можете правильно використовувати колесо предметів чи гул, вам доведеться перезапустити гру з інформаційної панелі. Якщо ви коли-небудь вирішите зіграти останню місію знову, Вокера насправді не буде там, але ви все одно можете знищити Бегемота, ліквідувати його людей і виконати місію.

Як вбити Коула Уокера на початку Ghost Recon Breakpoint

Гравці стикалися з іншими способами, якими ви можете вбити Коула Уокера, якщо хочете пропустити більшу частину кампанії. Коли ви почнете грати, вашою першою місією буде знищення Уокера, але він рекомендує оцінку передач не менше 150. Якщо ви вирішите ігнорувати це, ви можете шукати його офіцерів і врешті-решт вирушити на аеродром Говарда, що є тим самим місце, яке він розмістив під час останньої місії за стандартним шляхом.

Ви також можете вбити Уокера відразу на початку гри, ігноруючи поради гри. Вам доведеться оглянути три вертольоти, але ігноруйте той, який є другим у вашій подорожі, і йдіть на третій, щоб розблокувати зону вузла Еревон. Купіть гранатомет, як це показує користувач YouTube Гмоні Моцарт у своєму відео, а потім вирушайте до другого вертольота. Стріляйте кілька раундів, і Уокер буде ліквідований!

Це не обов’язково. Ми насправді перемогли Уокера самостійно, але фінал Точка зупинки Ghost Recon місія кампанії буде значно полегшена, якщо ви граєте хоча б з однією людиною. Ця людина не тільки зможе завдати додаткових збитків ворогам, але й відтягне від вас вогонь, щоб ви могли зосередитися на роботі з Уокером. З огляду на те, як швидко він може подрібнити ваш бар здоров'я, це зробить бій набагато керованішим.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found