Як авторизувати комп'ютер у iTunes

як оновити iTunes - - Ендрю Амброзіно Споживчі технології, як і все в житті, не позбавлені застережень. У випадку з iTunes ці обмеження обмежують кількість комп'ютерів, які ви можете авторизувати, до п'яти, тобто ви можете одночасно відтворювати вміст лише на п'яти різних комп'ютерах. Однак авторизація життєво необхідна, оскільки вона надає користувачам Mac та ПК доступ до будь-яких аудіокниг, програм, книг, фільмів, музики та іншого вмісту, пов’язаних із зазначеним Apple ID. Без належної авторизації ви, мабуть, залишитесь битись головою по клавіатурі, коли будете задаватися питанням, як отримати доступ до цифрової копіїСила пробуджується ви придбали на своєму iPhone SE.

На щастя, авторизація комп’ютера в iTunes є швидкою та безболісною. Ви можете виконати завдання за лічені секунди, хоча вам доведеться це зробити з комп’ютера, який ви хочете авторизувати - ваш iPhone, iPad або iPod touch просто не виріже його.

Як перевірити кількість дозволів

Мізерні п’ять дозволів - це все, що ви отримуєте. Якщо ви не впевнені, скільки комп’ютерів ви дозволили раніше, Apple пропонує це легко дізнатись. Ви не зможете побачити відповідні назви комп’ютерів - лише номер - і не зможете переглянути номер, якщо не авторизували два чи більше комп’ютерів. Також майте на увазі, що пристрої iOS, такі як iPhone та iPad, не враховуються у ваших доступних дозволах. Apple дає вам трохи свободи в цьому відношенні.

Крок 1 — Запустіть iTunes, як зазвичай, і клацніть на ім'я вашого облікового запису або Увійти у правому верхньому куті. Якщо ви вибрали останнє, введіть свій ідентифікатор Apple та пароль.

Крок 2 — ВиберітьІнформація про рахунокз випадаючого меню, що з’явилося, і знову введіть свій пароль.

Автор зображення

Крок 3 — Після введення ви зможете переглянути кількість авторизованих комп’ютерів у верхній частині отриманого паштету в розділі Підсумок Apple ID. Тут також можна одночасно скасувати авторизацію всіх своїх комп’ютерів, якщо у вас більше немає доступу до комп’ютера, який використовував одну з ваших попередніх авторизацій. Для цього просто натиснітьСкасувати авторизацію всіх у правому нижньому куті.

Авторизуйте 12

Як авторизувати Mac або PC

Авторизація Mac і ПК у iTunes майже однакова, крім кількох незначних відмінностей. Тим не менш, вам слід також завантажити та встановити останню версію iTunes, перш ніж авторизувати комп'ютер, на якому працює будь-яка операційна система.

Крок 1 — Запустіть iTunes як зазвичай. Якщо ви використовуєте Mac, натиснітьЗберігатина панелі меню вгорі та виберітьАвторизуйте цей комп’ютерз отриманого меню. Якщо ви користуєтесь ПК, утримуйте клавіші “Control” та “B”, щоб увімкнути рядок меню iTunes. Потім виберітьЗберігати у рядку меню та натиснітьАвторизуйте цей комп’ютерзі спадного списку.

Знімок екрану 07.04.2016 о 13:25 49

Крок 2 — Потім введіть свій ідентифікатор Apple і пароль перед натисканням наАвторизуйтекнопку. Також майте на увазі, що iTunes не використовуватиме таку саму авторизацію, якщо буде просити вас авторизувати комп’ютер знову. Програмне забезпечення використовує однакову авторизацію для кожного комп’ютера.

Знімок екрану 07.04.2016 о 13.33 PM

І це все! Ви очікували більшого? Вибачте. Авторизувати свій комп’ютер насправді так просто.

Останні повідомлення