Як налаштувати Apple TV та Apple TV 4K

Щойно зняли з коробки новенький Apple TV або Apple TV 4K? Вас чекає ласощі. Хоча дорогий стример є одним з найкращих у своєму класі, пропонуючи доступ до тисяч потокових сервісів, включаючи Disney + та Netflix, якими можна керувати за допомогою Siri прямо з коробки. Але хоча інтелектуальний голосовий асистент Apple здатний впоратись із майже будь-яким завданням, яке ви собі уявляєте, є одна річ, з якою він не може допомогти: процес налаштування. Тож якщо ви зіткнулися з дорогою до потоку блаженства, ви завжди можете звернутися до цього посібника.

Перш ніж заглибитися в інструкції, вам потрібно зібрати кілька речей:

  • Пристойне підключення до Інтернету (принаймні 5 Мбіт / с для HD, 20-25 Мбіт / с для 4K Ultra HD)
  • Кабель HDMI або два, якщо ви хочете спочатку підключитися до аудіо / відео приймача або звукової панелі (рекомендується HDMI 2.0, якщо ви підключаєте Apple TV 4K)
  • Кабель Ethernet, якщо у вас немає (або ви не хочете використовувати) Wi-Fi
  • Якщо у вас є такий пристрій, як iPhone або iPad, рекомендується використовувати (але не хвилюйтеся, це не обов’язкова умова)

Як це зробити

Крок 1:Розпакуйте свій Apple TV і переконайтесь, що все там є. У вас повинен бути сам Apple TV, кабель живлення, кабель USB-to-Lightning та пульт дистанційного керування Siri.

Зображення надано Apple

Крок 2: Вставте невеликий кінець кабелю живлення у відповідне місце на задній панелі Apple TV, а інший кінець - у настінну розетку або плату живлення. Якщо ви підключаєтеся безпосередньо до телевізора, підключіть Apple TV до телевізора за допомогою кабелю HDMI, або якщо ви підключаєтеся до звукової панелі або A / V приймача, підключіть Apple TV до відкритого входу HDMI на вашому A / V приймачі, потім за допомогою другого кабелю HDMI підключіть приймач до телевізора. Якщо ви підключаєте Apple TV 4K, ваш аудіо / відеоприймач або звукова панель повинні підтримувати HDMI 2.0 або новішу версію. Якщо ви хочете використовувати пряме підключення до маршрутизатора, підключіть один кінець кабелю Ethernet до порту Ethernet на Apple TV, а інший кінець - до маршрутизатора. Якщо ви хочете використовувати Wi-Fi замість цього, ми встановимо це пізніше в процесі.

Зображення надано Apple

Крок 3: Якщо він ще не ввімкнений, увімкніть телевізор і змініть його вибір входу на той самий порт HDMI, до якого підключено ваш Apple TV. Якщо ви використовуєте приймач, переконайтеся, що для приймача та телевізора встановлено відповідні входи. Тепер ви повинні побачити екран налаштування Apple TV. Візьміть пульт дистанційного керування Siri і клацніть на сенсорній поверхні пульта один раз, щоб він з’єднався з вашим Apple TV. Якщо пульт дистанційного керування не підключається, натисніть і утримуйте кнопку Меню і Збільшення гучності кнопки протягом п’яти секунд. Якщо в повідомленні йдеться про те, що ви недостатньо близько, можливо, вам доведеться поставити пульт на верхній панелі Apple TV.

Зображення надано Apple

Крок 4: За допомогою сенсорної поверхні пульта проведіть пальцем вгору або вниз, щоб вибрати мову та країну (або регіон). Щоб зробити свій вибір, натисніть на сенсорну поверхню. Якщо ви помилилися, натисніть кнопку меню, щоб повернутися до попереднього екрана та повторіть спробу. Якщо він запитує, виберіть, чи хочете ви використовувати Siri чи ні (ви можете передумати після налаштування).

Як налаштувати яблучний телевізор аплетЯк налаштувати яблучний телевізор аплет

Крок 5: Якщо у вас пристрій iOS, наприклад iPhone або iPad, ви можете перенести його налаштування на свій Apple TV. Він передаватиме такі дані, як дані для входу в iTunes, iCloud та Wi-Fi. Для цього виберіть Налаштування за допомогою пристрою, а потім виконайте вказівки на екрані, які відображаються на вашому пристрої iOS та Apple TV. Якщо у вас немає пристрою iOS або ви не хочете передавати налаштування, натисніть кнопку меню на пульті дистанційного керування, щоб повернутися до попереднього екрана та вибрати Налаштування вручну. У наступній серії екранів буде запропоновано вибрати свою мережу Wi-Fi, ввести пароль тощо.

Крок 6: Якщо у вас є передплата у кабельного провайдера, ви можете ввійти в цей обліковий запис, щоб дивитись телевізійні шоу та фільми з програм, що входять до вашої кабельної підписки на Apple TV. Якщо ваш кабельний провайдер передав вам Apple TV, він повинен бути вже авторизованим. Якщо у вас немає підписки на кабель, ви можете пропустити цей крок.

Крок 7: Один головний екран - це зручна функція, якщо у вас є більше одного Apple TV. Він зберігає ваші програми та головні екрани однаковими на всіх пристроях Apple TV, увійшовши в iCloud. Якщо ви бачите повідомлення із запитом, чи хочете ви використовувати один головний екран, виберіть Матчі головних екранів. Якщо ви не хочете використовувати його відразу, ви завжди можете ввімкнути його пізніше, відвідавшиНалаштування >Рахунки >iCloud >Один головний екран.

Крок 8: Виберіть кімнату, яка найкраще описує місце розташування вашого Apple TV, і вона буде автоматично додана до програми Home на ваших пристроях iOS та будь-яких комп’ютерах Mac, які у вас є. Це дозволяє AirPlay 2 показати ваш Apple TV у списку доступних пристроїв з вашого пристрою iOS або Mac. Це значно полегшує відтворення музики у вашому домі.

Крок 9: Якщо ви налаштовуєте Apple TV 4K, він може попросити вас пройти кілька швидких тестів, щоб переконатися, що такі речі, як HDR та Dolby Vision, працюють правильно. Тоді все готово!

Тепер, коли ви налаштували новий Apple TV, вирушайте в круїз через App Store - є безліч зручних відео-додатків, таких як HBO та Hulu, додатків для любителів спорту та безлічі ігор - так, ви можете пограти в чудові казуальні ігри на Apple TV. Ось наші поточні рекомендації щодо найкращих програм Apple TV.

Останні повідомлення