Як підключити Chromecast до телевізора в готельному номері

Проживання в готелі може мати багато пільг, але поганий вибір програм - не одна з них. Замість того, щоб витрачати купу грошей на оплату за перегляд або намагатися дивитись Netflix зі свого телефону, немає жодної причини, коли ви не можете підключити Chromecast до телевізора готелю.

Залежно від того, де ви зупиняєтесь та яке житло, вам, мабуть, доведеться взяти з собою ще кілька припасів.

Що тобі потрібно:

  • Google Chromecast або Chromecast Ultra, а також USB-кабель та адаптер живлення, що входять до комплекту
  • Смартфон або планшет під управлінням Android або iOS
  • Назва та пароль точки доступу Wi-Fi у вашому готелі
  • Необов’язково: портативний маршрутизатор подорожей Wi-Fi

Крок 1: Знайдіть порт HDMI на телевізорі готелю

Chromecast 2015 року Білл Роберсон / Цифрові тенденції

Цей перший крок є критичним. Телевізор у вашому готельному номері повинен мати відкритий порт HDMI, до якого ви можете отримати доступ (багато хто з них цього не робить), інакше гра закінчена. Перевірте боки телевізора або, якщо ви можете отримати до нього доступ, на задній панелі. Входи повинні бути чітко позначені як HDMI 1, HDMI 2 і т. Д. Поки ви шукаєте, зверніть увагу, чи вже є кабель HDMI, підключений до телевізора. Якщо така є, можливо, вам доведеться відключити її в одному з наступних кроків. Як тільки буде знайдено вільний порт, підключіть Chromecast.

Крок 2: Знайдіть трохи сили

Chromecast 2015 року Білл Роберсон / Цифрові тенденції

Звичайно, для вашого Chromecast потрібне джерело живлення. Кабель USB, що входить до комплекту, призначений для відключення живлення від доступного USB-порту на телевізорі, але оскільки не у всіх телевізорів є один із них, ви обов’язково повинні взяти з собою настінний адаптер USB. Якщо на телевізорі немає порту USB, подивіться навколо, чи немає відкритого порту USB на столі або сусідньої розетки. Оскільки телевізор потребує живлення, розетка не повинна бути далеко, але доступність може бути проблемою, тому, сподіваємось, у такому випадку поруч є альтернатива.

Крок 3: Переключіть входи

Пульт дистанційного керування Sony XBR-65X950B

Настав час увімкнути телевізор і перевірити, чи можете ви перемкнути джерело на вхід HDMI, який ви використовували для Chromecast. На пульті телевізора може бути кнопка введення або кнопка джерела, але часто готель замінює пульт виробника на власний, що робить перемикання введення неможливим. Якщо це так, перевірте сам телевізор - у більшості моделей буде кнопка вибору входу поруч із кнопками живлення та гучності, як правило, на задній панелі телевізора вздовж краю.

Якщо ви досягли успіху, ви побачите екран налаштування Chromecast за замовчуванням. Якщо у вас виникають проблеми з перемиканням входів (можливо, тому, що телевізор просто не дозволяє це зробити), пора спробувати план B: Якщо ви виявили, що кабель вже підключений до порту HDMI на кроці 1, відключіть його та поміняйте на своєму Chromecast. Звичайно, це означає, що ви втратите свої телевізійні канали в готелі, але ви завжди можете поміняти їх місцями, як тільки визначите останній сезон Ходячі мерці.

Крок 4: Підключіться

Якщо ви зайшли так далеко, це (сподіваємось) останній крок. Припустивши на даний момент, що Wi-Fi у вашому готелі є стандартною установкою, тобто ви просто шукаєте відповідну точку доступу в списку Wi-Fi вашого телефону, а потім використовуєте наданий пароль, а потім використовуєте ці облікові дані для підключення до Wi-Fi готелю. Fi за допомогою телефону або планшета. Якщо ви цього ще не зробили, завантажте безкоштовну програму Google Home зі свого магазину додатків. Запустіть програму та дотримуйтесь інструкцій із налаштування Chromecast у тій самій мережі Wi-Fi. Вітаємо! Ви готові розпочати кастинг!

Крок 5: Проблеми з Wi-Fi

На жаль, багато часу це буде не так просто. Багато готелів використовують веб-інтерфейс для доступу до Wi-Fi, і на даний момент Chromecast просто не сумісний з такою системою. Тим не менше, обхідні шляхи дійсно існують, і якщо ви відчуваєте, що ваш гуру внутрішньої технічної підтримки, їх варто спробувати.

Створіть свою власну точку доступу Wi-Fi

  • Якщо у вас ноутбук з ОС Windows 10, ви можете поділитися його з’єднанням Wi-Fi як зі смартфоном, так і з Chromecast.
  • Ви можете зробити те ж саме на ноутбуці MacOS, але лише якщо ви можете підключити ноутбук до підключення Ethernet в готельному номері, і вони стають дедалі рідше.
  • На пристрої iOS, який має мобільне 4G-з’єднання для передачі даних, ви можете створити точку доступу Wi-Fi, але це не тільки витратить ваші дорогоцінні мобільні дані, але ще й досить оподатковує акумулятор вашого телефону. Більше того, вам знадобиться третій пристрій із додатком Google Home, який використовуватиметься як машина для налаштування та лиття.
  • Деякі смартфони Android можна налаштувати для спільного використання з’єднання Wi-Fi, не потребуючи мобільних даних. Ми ніколи не пробували, але це варто зробити. Інший варіант - спробувати таку програму, як Netshare, яка виконує те саме на будь-якому пристрої під управлінням Android 6 або новішої версії.

Використовуйте маршрутизатор для подорожей, бажано з режимом WISP

Маршрутизатор подорожей пропонує найнадійніший спосіб створити точку доступу Wi-Fi, якою можна поділитися з пристроями у вашому готельному номері. Їх можна знайти на Amazon та в інших місцях, і зазвичай вони коштують менше 75 доларів. Деякі вимагають доступу до роз'єму Ethernet, який, як ми вже згадували вище, важко знайти. Модель, яка може працювати в режимі WISP (постачальник послуг бездротового Інтернету) (або в режимі мосту), дозволить вам увійти до мережі Wi-Fi у вашому готелі, а потім зробити це з’єднання спільним для використання як звичайна мережа Wi-Fi з назвою та пароль на ваш вибір.

І ще одна річ …

Якщо жоден із цих варіантів не працює для вас, або ви просто не хочете, щоб вас турбували возитися з портами HDMI та гарячими точками Wi-Fi, можливо, вам не доведеться брати з собою Chromecast взагалі. Все більше і більше готелів починають встановлювати сумісні з Chromecast системи, такі як RoomCast. Якщо у вашому готелі це є, вам знадобиться лише телефон, планшет або ноутбук, і все готово.

Використання Chromecast у готелі - це лише одна з багатьох цікавих функцій пристрою. Ознайомтеся з нашим повним поясненням щодо підказок та підказок Chromecast, щоб дізнатись більше про те, що ви можете зробити з Chromecast.

Останні повідомлення