Кому потрібна екіпаж? Як плавати в одиночку в Морі злодіїв

Море злодіїв призначений для гри у складі екіпажу. Ви та кілька друзів грабуєте та грабуєте моря (та інших гравців) як команда. Однак це не єдиний спосіб плисти сім морями. Якщо ви віддаєте перевагу плавати поодинці, ви також можете вийти до океану на меншому, спритному кораблі. Початок піратського життя без будь-якої допомоги може бути особливо важким - у вас немає резерву в надзвичайних ситуаціях, і якщо ви зіткнетеся з екіпажем інших гравців, вам доведеться брати їх на себе у невигідному положенні.

Однак досягти успіху у відкритому морі можна своїм самотнім, якщо ви граєте на сильних позиціях, працюючи на самоті. Ви менші, швидші та крадькіші за інші екіпажі та галеони, з якими вам доведеться зіткнутися. Якщо ви розумні в цьому, ви можете вигравати битви, рятуватися від надзвичайних ситуацій, пробиратися повз ворогів і грабувати цілу купу здобичі. Скористайтеся цими порадами, щоб максимізувати свою ефективність як сольний букет.

Здійснюйте короткі плавання

Кожного разу, коли ви берете золото, здійснюєте подорож або збираєте нагороду Море злодіїв, ви ризикуєте його втратити. Якщо хтось нападає і вбиває вас, вони буде візьми свої речі. Якщо ваш корабель тоне, у вас є лише обмежене вікно, щоб захопити все, що у вас було на борту, перш ніж воно приєднається до вашого корабля на дні моря. Тому щоразу, коли ви досягаєте мети, ви стаєте вразливим.

Граючи в соло, намагайтеся якомога швидше закінчити кожну подорож. Йдіть якомога коротшим шляхом і проводьте якомога менше часу на відкритій воді. Складіть план, до якого форпосту ви вирушите після завершення своєї місії та як швидко туди дістатися. Якщо ви закінчите бігати, найкраще постаратися здати все, що ви носите, перед тим, як вас вб’ють. Ваш корабель і ваше життя можна замінити, але ваших речей не буде там, коли ви повернетесь.

Біжи темно

море злодіїв одиночна гра в темряві

Коли ти один на шлюпі, тобі потрібно уникати конфліктів. Інші кораблі з більшими екіпажами можуть отримувати задоволення від битви у відкритому морі, але коли ви на самоті, стелс - найкращий варіант у більшості випадків. Першим кроком до того, щоб залишитися непоміченим, є погашення всіх своїх ліхтарів, щоб вас було менше помітно вночі. (Як ми зазначаємо в нашому бойовому посібнику для корабля, це гарна ідея, незважаючи ні на що.) Це не робить вас абсолютно невидимим, але більший Корабель, який шукає інших гравців, які грабують, може пропустити вас помітити здалеку.

Є й інші кроки, щоб зробити себе якомога непомітнішим. Ви можете сховатися від інших помічених вами кораблів, поклавши острови між собою та ними, і можете підняти вітрила при висадці, щоб ваш корабель був менш помітним. Зробіть усі можливі кроки, щоб зробити вас важче помітити за будь-яких обставин - ви проживете довше.

Завжди будьте готові до швидкого відпочинку

Керівництво для одного гравця "Море злодіїв" завжди будь готовим до роботи

Взагалі кажучи, кожен екіпаж найбільше піддається, коли його корабель зупиняється біля острова. Ви бачите інших екіпажів, поки ви зайняті на острові, тому для них чудовий час влаштувати засідку. Більшість гравців знають, що коли екіпаж не перебуває на борту їхнього корабля, вони, мабуть, збираються збирати цінні речі, які варто вкрасти. Ось чому важливо вживати запобіжних заходів кожного разу, коли ви залишаєте своє судно, щоб захистити його (і вас).

По-перше, добре потренуватися наближатися до острова на низькій швидкості, щоб можна було припаркуватися біля нього. Замість того, щоб збільшувати масштаб і покладатися на скидання якоря, спробуйте розрізати вітрила, коли наближаєтесь до ковзання до потрібного місця. Якщо ви не стикаєтеся з штормовими умовами, ваш зупинений човен не буде сильно дрейфувати, коли ви піднімете вітрила, тому вам зазвичай не потрібен ваш якір, щоб ваш порожній човен не рухався. Насправді, ви хочете залишити свій човен із якорем піднятим, а не опущеним, у більшості випадків. Набагато швидше сісти на свій човен і скинути вітрило, щоб втекти, ніж зупинитись і підняти якір. Залишення вашого корабля з піднятими вітрилами також робить його значно менш помітним, і ви можете посилити цей ефект, використовуючи острів, скелі та інший природний покрив, щоб сховатися від далеких підзорних труб.

Перебуваючи на острові, заховайте все, що хочете взяти з собою, на пляжі, але в кущах, де це не може легко помітити хтось, хто проходить повз, і уникайте завантаження, поки ви не готуєтесь виїхати, щоб ніхто не міг стрибнути на корабель і викрасти речі, коли вас немає поруч, щоб зупинити їх. Нарешті, обов’язково перевіряйте горизонт як перед тим, як залишити свій човен, так і повернувшись до нього перед тим, як вирушити в дорогу, щоб вас не спіткали сюрпризи, коли ви не готові до них.

Спритність - найкращий захист

море злодіїв одиночна гра керівництво спритністю

Шлюп з одним вітрилом рухається повільніше, ніж галеон, що працює на повній швидкості, але одиночний моряк має одну головну перевагу перед групами гравців: ви набагато більш маневрені, ніж вони. Щоб уникнути переслідування кораблів, швидко розріжте свій човен між скелями або навколо островів, щоб покласти речі між вами та потенційними нападниками, що може ускладнити або неможливо переслідувати вас, навіть якщо ви перебуваєте на повільнішому кораблі. Ваші швидкісні повороти посилюються ще більше при напіввітрині або чверті вітрила, тому потренуйтеся в тому, щоб добре підлаштовувати свою швидкість на льоту для максимальної потужності маневрування.

Більш щільний радіус повороту також означає, що ворожі кораблі мають жорсткіший час для оборони проти вас. Якщо є можливість, спробуйте скористатися швидким поворотом, щоб протаранити ворожий корабель, щоб завдати їм великої шкоди (і менше вам, але будьте готові зробити швидкий ремонт). Можливо, ви зможете нашкодити ворогу настільки, щоб уповільнити його, поки ви будете відступати. Не забувайте, що скидання якоря із поворотом колеса також може допомогти вам здійснити жорсткий поворот у стилі екстреного гальмування, якщо вам потрібно швидко змінити напрямок руху. Це також чудово для швидкої зупинки за скелею чи іншим покривом.

Якщо ви готові до повного відступу, відплиньте проти вітру! Поки Бригантина та Галеон набирають швидкість, рухаючись з вітром, шлюп - це найшвидший рухомий корабель проти це. Направляйтеся в неправильному напрямку і спостерігайте, як більший зловмисник повільно зникає за вами.

Автопілот

Попередній попередній перегляд Sea Of Thieves | Кермо корабля від першої особи

Хоча керування судном може здатися важливим завданням, якщо колега екіпажу не сідає за кермо, вам не завжди потрібно бути біля керма вашого корабля. Якщо ви вирушили на острів, а він далеко, встановіть вітрила та колесо, щоб прямо керувати човном і займатися справами в іншому місці.

Скористайтеся гніздом ворони, щоб краще побачити моря. Звідти ви можете шукати ворожі кораблі, корабельні кораблі, щоб грабувати, покинуті запаси та скрині зі скарбами на берегових лініях. Це також прекрасний вид. Тільки не забудьте стежити за тим, куди прямує ваш корабель, і стежте за незвіданими скелями.

Націлюй мало на образу

Море Theives одиночна гра керівництво битв

Те, що ви перебуваєте на відносно крихкому кораблі, не означає, що ви беззахисні. Шлюп, як правило, вигідний у бою корабель-корабель, але за належних обставин ваш морський Давид може підкорити морського Голіафа. На шлюпі гарматні ядра розміщені на палубі, що дозволяє швидко перезаряджати. Якщо ви потрапите в хорошу вогневу позицію, ви можете дуже швидко врізатися в ворожий корабель, можливо, навіть потопити його, якщо його екіпаж не на м'ячі. Пам'ятайте, стріляючи по ворожих кораблях, що ви хочете спробувати вдарити їх нижче ватерлінії. Пошкодження на палубі мало що сильно впливає на продуктивність корабля, хоча цілком можливо вдарити навідників гарматними ядрами і відверто їх вбити. Що ви насправді хочете зробити, це затопити ворожі кораблі. Це уповільнить їх, відведе екіпаж від гармат, щоб змусити їх робити ремонт, і загалом спричинить хаос.

Якщо ви перебуваєте в наступі, а не в сценарії погоні, використовуйте підвищену маневреність, щоб відстати від ворожого корабля, або спробуйте обвести його, залежно від ситуації. Якщо ви можете правильно розташувати позицію, ви можете постійно тримати свою сторону та гармати спрямованими на ворога, віднімаючи при цьому їх здатність легко вдарити вас. Якщо вас змушують періодично стикатися з їх стороною, сходьте з палуби і використовуйте цей час, щоб опуститися нижче та виправити вхідні пошкодження, а потім поверніться до гармати, коли вони не зможуть дати вогонь.

Навчіться сідати і ставити на якорі

Попередній попередній перегляд Sea Of Thieves | Корабель на океані з іншим кораблем за ним

Яким би ти не був швидким і смертоносним моряком, ти іноді натрапиш на екіпаж, який просто не вийде. Ви не можете їх повністю потопити, і вони не залишать вас у спокої - вони хочуть взяти до рук ваш зароблений важко скарб. Якщо вас постійно переслідує інший корабель, ви можете спробувати зупинити їхній прогрес і встановити певну відстань між корпусом та їх гарматами. Коли човен йде прямо за вами, зробіть стрибок з борту вашого човна, спостерігайте, як наближається їх човен, і спробуйте стрибнути по їх драбині (для того, щоб послідовно робити це, потрібно трохи потренуватися). Опинившись на їхньому кораблі, спробуйте створити якомога більше хаосу. Наріжте своїх ворогів, киньте якір і киньте кілька вогневих бомб. Навіть якщо вони в кінцевому підсумку вб’ють вас і відправлять назад до вашого власного човна, ви перервали переслідування. Зробіть це кілька разів, і вони можуть втомитися переслідувати вас.

Звичайно, якщо ви потрапили на борт ворожого корабля і виявите, що домінуєте над ним у бою, ви можете спробувати потопити його корабель. Хоча це важче без власного човна та гармат поблизу (він безпечно пливе далеко), це можливо. Відправте своїх ворогів на Паром проклятих, і поки вони чекають відродження, спробуйте пошкодити їх човен. Якщо ви не опустили якір, ви можете взяти кермо і скерувати їхній човен на острів або скелю, щоб прокласти діри в їх кораблі і взяти його на воду. Продовжуючи виводити ворожих піратів, коли вони відроджуються, і повільно спостерігати, як їхній човен тоне.

Попрактикуйся у виїзді на дорогу

Знову ж таки, важливо пам’ятати, що якщо ваш корабель порожній, його можна витратити. Ви можете легко породити новий корабель, якщо він потоне, втрачаючи лише час, необхідний для того, щоб повернути назад туди, куди ви хочете піти. Маючи це на увазі, якщо вам потрібно заробити трохи здобичі, коли на вас нападають або переслідують, не бійтеся покидати корабель із вантажами, що буксируються, наближаючись до островного форпоста. Для цього підійдіть близько до острова, тримаючи корабель прямо і повним вітрилом, а потім стрибніть, коли знаходитесь біля пляжу чи доку. Спробуйте піти з передньої частини корабля, якщо вас переслідують, оскільки ви зменшите ймовірність того, що хтось помітить, що ви покинули корабель, і залишитесь під водою до тих пір, поки зможете керувати. Також добре підібрати застави там, де ви знаєте місцезнаходження продавця, якого вам потрібно відвідати, щоб за допомогою здобичі можна було зробити підсумок для пункту призначення. Сподіваємося, що ваші переслідувачі не побачать, як ви втекли, і продовжуватимете стріляти по своєму нікудишньому тепер кораблю, але завжди можливо, що вам, можливо, доведеться бігти до фінішу.

Завжди будь панчохою

Однокористувацький путівник у море завжди повинен бути панчіхом

Ви ніколи не знаєте, коли надзвичайна ситуація станеться в морях, коли ви на самоті - або з екіпажем, - тому радимо постійно перевіряти кожен відвіданий острів на наявність бочок, повних запасів. Тримайте свої кишені в запасі, перебуваючи в морі, щоб ви могли швидко зцілитись, відремонтувати або перезарядити зброю. Готуючись до висадки, скиньте все, що є у ваших магазинах, та поповніть свої особисті запаси на острові. Таким чином, у вас завжди буде тонна запасів на борту вашого судна, якщо на вас нападуть. Кілька зайвих дощок або гарматних ядер у поганій ситуації можуть бути різницею між втечею та водянистою могилою.

Коли ви прямуєте до далекого пункту призначення, не бійтеся на мить покинути корабель, щоб зібрати запаси. Стрибніть у гармату і стріляйте на острів, коли проходите повз. Шукайте на острові бочки, щоб знайти їжу, дошки та гарматні ядра, а потім спіймайте русалку назад до свого човна. Завжди слідкуйте за гребними човнами, які, як правило, забезпечені запасами та ящиками для зберігання на берегових лініях, коли ви пливете островами.

Використовуйте шторми

Бурі ускладнюють роботу будь-якого корабля за звичайною справою, і якщо перед вами сценарій бою, прямування до бурхливого моря може насправді врятувати вам життя. Шторми впливають на рульове управління, загвинчують компаси, пошкоджують корпуси і створюють величезні хвилі, які роблять стрілецькі гармати точно жорсткими. Вони також скидають дощ на кораблі, які заливають трюми водою, хоча і повільно. Ви часто можете вирішити ці проблеми швидше в одиночному пробігу, ніж великі хлопці. Отже, знайте, що шторм може бути корисним інструментом, який допоможе вам врятуватися в потрібний час. Отримувати трохи шкоди від великих хвиль переважно, аніж підривати гарматами.

Грайте брудно

море злодіїв одиночна гра керівництво гра брудна

Пірати-одинаки - природні вбивці та / або грабіжники. Як одинокий пірат із невеликим маневреним кораблем, ви в ідеальному положенні, щоб пробратися на борт інших суден і пограбувати їх сліпими, якщо ви швидкі та кмітливі. Посадка на ворожий корабель може збити з пантелику ворожий екіпаж, який цього не очікує, і, опинившись у трюмі іншого корабля, є ймовірність нанести шкоду. Багато гравців, наприклад, захоплять бочки з порохом з островів, плануючи використовувати їх як глибокі звинувачення проти кожного, хто їх переслідує. Якщо ви знайдете бочки у ворожому трюмі, вони стають бомбами, які ви можете підірвати, щоб потопити своїх противників і кинути їх у хаос. Навіть просто потрапити на борт і заколоти кількох людей може бути достатньо, щоб зіпсувати ворога, коли вам потрібно (або хочете) створити хаос.

Ви також можете потенційно возитися з супротивниками, з якими ви не хочете повноцінно плутатися. Якщо ви підкрадаєтеся на ворожому кораблі в місці, де вам потрібно бути, спробуйте встановити їх вітрила і дозволити їхньому кораблю відпливати без них. Відволікання може бути корисним, щоб допомогти вам отримати те, що ви хочете, а проти одного гравця це може відіслати їх від форпосту чи острова, який ви хочете дослідити, зменшивши ймовірність того, що ви будете вбиті по дорозі.

Подружитися

Хоча ви можете віддати перевагу плаванню в одиночку, ви все одно можете подружитися з іншими піратами на морях. Змінивши прапор у своєму гнізді ворони на прапор Альянсу, ви можете підійти до інших човнів із прапорами Альянсу та об’єднатись, щоб сформувати дружній флот. Є багато доброзичливих моряків, які хотіли б домовитись про перемир’я. На жаль, іноді їх важко знайти. І вони залишаються на своїх власних кораблях, залишаючи вас у більшості випадків. Проте створення союзів не є неможливим, хоча це може коштувати вам.

Звичайно, кораблі в альянсі можуть йти своїми шляхами. Але вони завжди отримують зріз здобичі іншого. Коли ви здаєте скарб, ви отримуєте повну вартість своєї здобичі, а союзні пірати - 50% (і навпаки). Ви також можете побачити суміжні екіпажі на таблиці карт вашого корабля.

Альтернативно, союзні катери можуть вирішити злипатися на сервері. Таким чином, ви можете об’єднатись, щоб залякати човни, які намагаються атакувати.

Будьте готові програти

море злодіїв одиночна гра керівництво програє

Навіть коли ви все робите правильно і граєте розумно, швидше за все, команда наздожене вас, підірве ваш корабель і вб’є чи потопить. Ви втратите здобич через погані обставини і навіть нещасні випадки. Незалежно від того, чи це калічне розчарування чи незначна незручність, що додає до ваших історій піратської слави, це залежить від вашого ставлення. Море злодіїв насправді не є простим типом гри. Навіть із повною командою втрачені речі (або вся гра) приходять з територією. Це може статися трохи швидше, коли ви також капітан, перший помічник та екіпаж.

Море злодіїв насправді це не гра про виконання місій, це гра про божевільні речі, які трапляються на цьому шляху. Ви отримаєте набагато більше задоволення, якщо хочете зайнятися дурницями Море злодіїв ніж якщо ти божевільний, все твоє здобич заводиться на дні моря. Навіть якщо ви маєте лише вину в собі. І коли ваші друзі знову стануть об’єднаними, ви можете більше оцінити їхні вміння.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found