Як видалити фон із зображення

Вирізання тла із зображення може зайняти багато часу і непомітно, особливо якщо на ньому багато чого відбувається. На щастя, існує кілька інструментів, що дозволяють зробити роботу швидкою та легкою - а деякі з них навіть не вимагають завантаження. Хочете дізнатися, як видалити фон із зображення?

Подальше читання

  • Як створити водяний знак
  • Як зробити анімований GIF
  • Найкраще безкоштовне програмне забезпечення для редагування фотографій

Фон пальник

Отже, скажімо, ви хочете зробити Photoshop вусами на обличчі колеги або підправити зображення, яке ви знайшли в Інтернеті, але у вас немає доступу до Photoshop, а всі вуса, які ви знайдете, мають надокучливий фон. Щоб видалити фон і отримати файл PNG, який дозволить вам ізолювати ваше зображення та зберегти його без будь-якого фонового вмісту, виконайте такі дії:

Крок 1:Завантажте та збережіть відповідне зображення на свій комп’ютер.

Крок 2:Перейдіть на офіційний веб-сайт Background Burner.

Фон пальник

Крок 3:Клацніть синій Виберіть фотографію в правому нижньому куті або просто перетягніть зображення у поле з міткою Перетягніть зображення сюди.

Крок 4: Тепер Background Burner надасть вам кілька різних варіантів вибору на основі зображення, яке виявили його алгоритми, щоб допомогти ізолювати об’єкт переднього плану та позбутися фону. Виберіть той, який є найближчим до точного видалення фону, щоб ближче розглянути. Якщо це не ідеально, ви можете вибрати Торкніться внести додаткові зміни. Ви також можете безпосередньо імпортувати новий фон, що може заощадити багато часу, якщо все виглядає добре.

Крок 5:Коли попередній перегляд зображення в правій частині сторінки буде виглядати правильно, натисніть зелений Увійдіть, щоб завантажити кнопку. Вам потрібно буде створити безкоштовний обліковий запис, щоб завантажити отримане зображення, але зробити це легко, особливо якщо ви надаєте сайту доступ до ваших облікових даних Facebook або Google. Але пам’ятайте: надання доступу до ваших акаунтів у соціальних мережах відбувається за власну ціну в приватному житті!

Видалення складних фонів

Хочете видалити фон із справжньої фотографії, а не просто картинки з білим фоном? Не хвилюйтеся - Background Burner теж може впоратися з цим. Щоб виконати роботу, просто виконайте дії, описані вище, але будьте трохи точнішими, коли розмічаєте своє зображення. Наприклад, малюнок нижче досить непоганий, але фон не зовсім підходить. Ми хочемо замінити це чимось більш впливовим.

Щоб розпочати видалення фону, виконайте кроки від першого до третього в попередньому розділі і дозвольте дракону виконати свою роботу. Як ви можете бачити нижче, алгоритм пошуку краю робив гідну роботу з пошуку моделі та надав нам чотири варіанти на вибір.

Ми вибрали ту, яка залишила більшу частину його тіла недоторканою, але згубила гриль та різноманітних вечірок. Якщо вас влаштовують початкові результати, просто натисніть зелений Виберіть кнопку. Якщо ні, натисніть Торкніться і точно налаштуйте своє зображення. Використовуючи перше зображення як наш контур, ми почали малювати зелені лінії на частинах зображення, які ми хотіли відновити.

Щоб зробити його більш точним, нам потрібно було збільшити масштаб і отримати точніше за допомогою наших маркувань. Ви можете змінити розмір пензля у верхньому меню, але ми виявили, що це набагато легше збільшити. Як тільки ви опинитеся досить близько, щоб побачити, де алгоритм пропустив краї, опустіть кілька зелених позначок, щоб інкапсулювати деталь зображення, яке ви хочете зберегти. Закінчивши, зменште масштаб, щоб побачити, чи готовий продукт виглядає нормально. Наш не ідеальний, але все ж буде. Тепер зробіть те саме з червоним пензлем (він же інструмент «Позначити фон»).

Коли ви задоволені своїм товаром, натисніть Використовуй це у правому нижньому куті. Знову ж вам потрібно буде створити безкоштовний обліковий запис для завантаження отриманого зображення, але зробити це легко, якщо ви надаєте сайту доступ до ваших облікових даних Facebook або Google.

Тепер ми можемо додати новий, більш відповідний фон ...

Ідеально! Зверніть увагу, що Background Burner працює над інтеграцією з такими основними сайтами, як Amazon та eBay, щоб полегшити завантаження зображень продуктів під час продажу. В даний час ця послуга доступна для Bonanza, тому, якщо ви продаєте там, ви можете використовувати Background Burner безпосередньо з ринку.

Якщо вам подобається підхід Background Burner і у вас є багато зображень для модифікації, можливо, ви захочете розглянути програму Background Burner Professional Edition, яка постачається в особистих, невеликих та професійних пакетах від 10 доларів на місяць. Ви отримуєте центрування, обрізання та покращення кольорів зображення, а також можливість перегляду фотографії експертом, щоб воно було найкращим. Це відмінна альтернатива, якщо ви регулярно публікуєте видатні зображення товарів.

Для більш детальної інформації використовуйте відсічну магію

Відсічна магія

Якщо ви хочете вивчити варіант, більш орієнтований на деталі, перевірте цю альтернативу фоновому пальнику, яка називається Відсічна магія. Для завантаження готової фотографії потрібна безкоштовна передплата, але результати можуть бути вражаючими, із великою кількістю форматів на вибір та надійним процесом редагування. Для початку просто перетягніть, завантажте або навіть вставте своє зображення на сайт.

Clipping Magic використовує автоматичне програмне забезпечення для виявлення країв - все, що вам потрібно зробити, це позначити переднього плану і фон червоними та зеленими штрихами. Якщо залишити його без позначок, алгоритм Magic самостійно вирішить, яким є фон.

Clipping Magic також надає корисний попередній перегляд у прямому ефірі, який дозволяє вам підлаштовувати результати на льоту. Веб-програма також пропонує основні параметри налаштування тіні та кольору, а також пару інших інструментів, які дозволяють краще регулювати отримане зображення. Це робить програмне забезпечення більш придатним для детальних проектів або тих, в яких ви хочете отримати більший контроль над тим, як виглядає ваше зображення. Ви також можете налаштувати налаштування за замовчуванням, щоб вони завжди поводились певним чином, що корисно, якщо ви редагуєте групу подібних фотографій і хочете швидко виконати.

Adobe Photoshop для експертів

Photoshop - це досить дивовижна програма, і завдяки такому величезному набору інструментів програма пропонує кілька різних способів позбавити фони від зображень. Це не найдешевше, але завжди є безкоштовна пробна версія, якою ви можете скористатися. Ми почнемо з найпростішого методу, який добре працює, якщо ви маєте справу з нейтральним, твердим або іншим базовим фоном.

Крок 1:Відкрийте зображення у Photoshop.

Крок 2:Виберіть Чарівна паличка / Лассо інструмент, останній з яких чудово підходить для налаштування вашого вибору.

Інструмент чарівної палички інтерфейсу

Крок 3:Клацніть фон і натисніть Видалити , що призведе до зникнення фону.

Крок 4:Збережіть нове зображення у форматі PNG.

Щоб усунути складніший фон у Photoshop, вам потрібно трохи заглибитися у свою панель інструментів. Photoshop - це повнофункціональна програма, і тому вона надає вам безліч різних способів видалення фонів. Деякі з цих методів мають набагато крутіші криві навчання, ніж інші, тому для цього підручника ми розглянемо досить простий метод. Ось як це робиться:

Крок 1:Відкрийте свою фотографію в Photoshop.

Крок 2:Виберіть Гумка фону інструмент.

скріншот

Крок 3:Налаштуйте розмір пензля на свій смак і встановіть для вибірки Безперервний.

Крок 4:Встановіть Межі до Знайти країі відрегулюйте Толерантність. Нижче, як правило, краще, оскільки високі налаштування видаляють більше кольорів.

Крок 5:Наведіть курсор на область фону поблизу вашого об’єкта. Тепер просто натисніть, і воно буде видалено.

Крок 6:Продовжуйте цей процес, доки ви не створите кордону без тла навколо всього об’єкта. Не соромтеся регулювати допуск за необхідності, коли ваше зображення стає світлішим / темнішим по краях.

скріншот Photoshop 3

Крок 7:Створивши суцільну межу навколо об’єкта, перейдіть на Гумка і видаліть решту фону.

Методи Чарівної Палички та Лассо чудово працюють. Багато програм для редагування фотографій запозичили зовнішній вигляд цих інструментів підсвічування для власних засобів видалення. Отже, навіть якщо ви використовуєте програмне забезпечення freemium, як Pixlr, - або інші інструменти, виділені в нашому огляді найкращого безкоштовного програмного забезпечення для редагування фотографій - знання цих інструментів може перенестись.

Останні повідомлення