Як підключити контролер гри PS4 або Xbox до вашого iPhone або iPad

Якщо ви любите мобільні ігри, то iOS - це місце. Між довгим списком чудових ігор для iPhone та найкращими аркадними іграми Apple є безліч розваг. Хоча багато назв розроблено спеціально для сенсорного екрану, іншим незручно натискати та проводити по них - але хороша новина полягає в тому, що ви можете досить просто підключити ігровий контролер до свого iPhone або iPad.

Apple додала цю опцію в iOS 13, якраз до запуску свого сервісу підписки на ігри, Apple Arcade. Якщо ви граєте щось на зразок Fortnite або Океанічний ріг 2 на iPad контролер справді полегшує роботу. Ви можете додати контролер PS4 DualShock 4 або контролер Xbox One напрочуд легко. Крім того, крім додавання їх на iPhone та iPad, ви можете також додати їх на iPod Touch або Apple TV.

Як підключити контролер PS4

Ось кроки для підключення контролера PS4 Dualshock до вашого iPad або іншого пристрою iOS:

  1. Візьміть свій контролер PS4. Натисніть і утримуйте Кнопка PS та Поділитися натискайте кнопку протягом декількох секунд, доки індикатор на контролері швидко не почне блимати білим кольором - це означає, що він перебуває в режимі сполучення.
  2. відчинено Налаштування> Bluetooth на вашому iPhone, iPad або iPod Touch, і переконайтеся, що Bluetooth увімкнено. Якщо ви створюєте пару з Apple TV, перейдіть до Налаштування> Пульти та пристрої> Bluetooth.
  3. Шукати Бездротовий контролер DUALSHOCK 4 у списку пристроїв. Натисніть на нього, щоб створити пару.

Це воно! Ви можете розпочати ігри за допомогою контролера PS4. Зверніть увагу, що більшість ігор за замовчуванням мають сенсорні елементи керування, але зазвичай ви можете знайти можливість грати з контролером за допомогою налаштувань у грі.

Якщо ви хочете відключити контролер, просто перейдіть до Налаштування> Bluetooth на своєму iPhone, iPad або iPod Touch торкніться Я поруч із контролером, а потім натиснітьВід'єднати. Або, якщо ви хочете повністю розірвати пару, виберітьЗабудьте про цей пристрій.

Як підключити контролер Xbox

Ось кроки для підключення контролера Xbox до вашого iPad або іншого пристрою iOS. Майте на увазі, що він буде працювати лише з контролерами Xbox, які підтримують Bluetooth.

  1. Візьміть свій контролер Xbox. Натисніть кнопку Кнопка Xbox, потім натисніть і утримуйте малий Кнопка підключення на кілька секунд, щоб перевести його в режим сполучення.
  2. Тепер ви можете відкрити Налаштування> Bluetooth на вашому iPhone, iPad або iPod Touch, і переконайтеся, що Bluetooth увімкнено. Якщо ви створюєте пару з Apple TV, перейдіть до Налаштування> Пульти та пристрої> Bluetooth.
  3. Шукати Бездротовий контролер Xbox у списку пристроїв і натисніть на нього, щоб створити пару.

Ще раз, ви можете відключити контролер, перейшовши до Налаштування> Bluetooth на вашому iPhone, iPad або iPod Touch, і торкнувшись Я поруч із контролером у списку.

Як підключити сторонній контролер

Ви можете знайти кілька якісних сторонніх ігрових контролерів Bluetooth, виготовлених спеціально для пристроїв Apple, а також наведені нижче вказівки з роботою для них.

  1. Дотримуйтесь конкретних інструкцій для вашого ігрового контролера, щоб перевести його в режим сполучення.
  2. На своєму пристрої Apple перейдіть у налаштування та виберіть Bluetooth і увімкніть його. Використовуючи Apple TV, зайдіть у налаштування пультів дистанційного керування та пристроїв та виберіть Bluetooth
  3. Коли контролер з’явиться у списку пристроїв, виберіть його пара

Ще раз, ви можете відключити контролер, перейшовши до Налаштування> Bluetooth на вашому iPhone, iPad або iPod Touch, і торкнувшись Я поруч із контролером у списку.

Останні повідомлення